Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='foxi']mój psiak wabi się nando- ale gdy broi mówię do niego mendek,czasem gdy się z nim przekamarzam wyzywam mu od wypłoszy hehehe[/quote]

A kim prócz piesem jest Nando..? :razz::razz:

Moja Tosiucha vel. rogacz (sama nie wiem czemu tak:lol:) To "kundel długowłosy" Można by też powiedzieć Springer Spaniel miniaturka... :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

to wymienię moje Bambo(za TM[`]),Cumpi vel CK Dezerter,Misio zwany misiulcem lub micholem,Żaba,zwana dziabą,żabulcem,żażą(moja mama ŚP tego określenia nie lubiła)te już w nowych domkach(tęsknię za wami zwłaszcza za Cumpasem) i te które są ze mną Szikra czytaj Sikra czyli:Sikurka,Sikurek,Sunia,Susia czy Sucz,Sik albo najkrócej Su oraz Victor czyli Vic,Viv,Viiiiiiiiiiiiiiii ;-), Victorex,Vifel,Fifel,Młody dużo tych "imion" mają:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam.
Mam wreszcire swojego ukochanego boksera - juz dlugo, no ale jakos wczesniej nie mialam okazji tu wpasc. Na kartce, z kltórą był znaleziony było napisane, że ma na imie "Spajk" no ale to tylko napis, choc on tak ma na imie :eviltong: Troche przechrzciliwsmy pisownie i zostallo wlasciwie Spike choć czasem z wapomnieniu piszemy normalnie :) ( w książeczce jest Spike) ale to malo istotne he he. Faflun przezwisk ma duuuzo, więc zaczynamy :lol:
Spajk
Spajkulec
Fafkulec
Śpkulec
Spajkii !!!
Fafkulec :lol:
Spajkis
Spajkol
Spajczydło - bączydło ( czasami niezle bączydło ;> )
Spajek
Pajeeeeekk !!!!
Pająk :cool3:
Pajeczek - pajączek

I to chyba wszystkie, choć kurcze, pewna nie jestem :cool3:
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Naszego lobuza nazwalismy Bruno (brunolek ,brunus,sloneczko moje sliczne:loveu: ale tez szatan ,szakal ,diabel :diabloti:)W schronisku byl jako Harry(chociaz i tak nikt go tak nie nazywal,tak bylo tylko w jego opisie na stronie schroniska)

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30cb1c1a8f428e32.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Miałem już w swoim życiu kilka piesków. Z oryginalniejszych imion to był Frędzel bo jak go znalazłem to było takie nieszczęście że właśnie tak wyglądał. Potem okazało się że to był w/korgi. Niedawno odeszła za TM Baśka, niby nie oryginalnie, ale nie reagowała na znane psie imiona a przez przypadek w rozmowie powiedzieliśmy to imię i zareagowała. Więc została Baśką. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że tak samo na imię ma moja była żona. Do dziś mi tego nie może darować:lol: Teraz mam Romulusa vel Romka, Teklę i Fionę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...