Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

w moim domu były od zawsze psy ale niebede wymieniac. Wymienie te z którymi byłam i jestem baardzo związana tamte były mojego taty lub brata .
Rabuś (w domu zwany pimpkiem jak go wziełam miał 13 lat zginoł zabity przez jjakiś ... podcieto mu gardło jak i 6 innym psom z osiedla)(*)
Rexio znajda prawdopodobnie zgubił sie na polowaniu terier niemiecki(*)
Rexio junior wzięty od jakiejś dziewczynki co rozdawała psy na rynku (*)
Badyl dostałam go od rodziców na gwiazdke nazwa stąd ze ma taki kikut zamias ogona
Rexio 3 znajda ( wdomu zwany paszczuch lub surykatka)(*) odszedł niedawno
Wypłosz znajda ( wdomu zwany przypszołem lub wredotką- niebył urodziwy)
Ozzy uratowana od utopienia ( wdomu zwana Ozulą krowulą lub osą albo pszczołą)
Czapi znajda ( w domu zwana czapką lub puśkączapuśką)
W naszym domu mieszka jeszcze kociczka Szurgajof też przygarnieta jej poprzedni właściciel wyjechał do francji zostawiając ją na pastwe losu (wdomu zwana stuknietą walnietą głośniczkiem lub kizią mizią)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Atos :)
Wybierał mój mąż. Mówi, ze do niego pasuje i podobno oglądał kiedyś kreskowkę 'trzej muszkieterowie' w wersji psiej i tam jeden nazywal się Atos :cool1:

Cale szczęście że nie przywykł do schroniskowego imienia - Rysio. Bo moj mąż ma tak na imię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pierwszy piesio jakiego pamiętam nazywał sie Cypis (owczarek niemiecki)
pożniej miałam małą kundelke Kesi i przez pewien czas dodatkowo jeszcze jej matke Nuke.
w obecnej chwili mam psa owczarka bokserskiego (taka rase mu nadala moja mama [od ras rodzicow]) Tajun.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mój pierwszy pies miał na imię Pimpek :lol:. Drugi (osiemnaście lat miał kochanieńki jak odszedł :-() to był Arat. Obecnie jest suczka Lupi (i wiele osób się dziwi że suczka a jej imię nie kończy się na "A" ;))

Link to comment
Share on other sites

mój pierwszy jajnik miał na imiię Elza(kochana suńka,żyła z nami 14 lat),drugi-Riki(niestety zostało mu takie gejowskie ze schroniska;)).teraz mam miszunga labradora.został ochrzczony Fado:Dpasuje do niego bo momentami jest taki ciapowaty i flegmatyczny że aż sie śmiać chce;)

Link to comment
Share on other sites

Mój ma na imię Brysiu, pierwsze jego imię to Azor . Tak wołali na niego poprzedni właściciele :diabloti: i tak ma wpisane w "azylowe" dokumenty.Jednak Azor to tak jakoś nie bardzo pasowało do tego mojego stworzenia i zmieniłam na Brysia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...