Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja córeczka nazywa się Zuzia. Mówimy do niej ( po przyjacielsku) : Zuzia, kochanie, Duduś, Stokrotka, Zunia, Zuzulek. W stanie neutralnym: Zuzka, a w stanie wściekłym: idiotko, bura suko, głupi kundlu , brzydka jędzo, wstrętny sierściuchu, brzydula. Oczywiście stan wściekłości to żarty. To dla śmiechu czasem tak na nią mówię.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][quote name='justys95']
Mój ś.p. pies nazywał sie Pluto a teraz mam suczke o imieniu Nika. Ja mowie tez na nią: Nikulcowa, Nikusia, Nikita, Niki, Głuptas, Głuptasek itp.(zdjęcie obok);)[/quote]
A i jeszcze zapomniałam: tata mówi na nią Suczka lub Sucka a moja koleżnka Grzechotka :evil_lol:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój pies ma na imię Dżeki, natomiast mówimy też do niego:

W stanie przyjacielskim - Dżekuś, Dżekula, Dżekiś, Dżeniuś, Fomik :lol: , Dzikuś, i wiele innych ;)

Stan neutralny - Dżeki, Dżek, Dziki, Zdzisław (tak go nazwał mój kolega), Wiewiór (już nawet nie pamiętam skąd się to wzięło, bo wiewiórki to on raczej nie przypomina :lol:)

Stan wściekły - Głupek, Idź Stąd, Spadaj, Kundel

Link to comment
Share on other sites

Mam dwa pieski...Jeden to Speace[spaj]..wołam na niego Spajki,Spajk,Spajkuś,niedobry piesek,hultaj itp:lol:
Drugi z moich psiaków to Toffi...wołam na niego:Tofik,Diablo,Mały,tchórz,złośnik,niedobry piesek...itp:eviltong: ...
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Widziałam też psiaka-suczkę o imieniu Kulfon...:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Mam dwa pieski...Jeden to Speace[spaj]..wołam na niego Spajki,Spajk,Spajkuś,niedobry piesek,hultaj itp:lol:
Drugi z moich psiaków to Toffi...wołam na niego:Tofik,Diablo,Mały,tchórz,złośnik,niedobry piesek...itp:eviltong: ...
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Widziałam też psiaka-suczkę o imieniu Kulfon...:lol: :lol:[/QUOTE]
Fajne imionka ;)...a masz ich zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Obecna suczka wabi się Gapa (Gapcia, Gapunia, Gapciuś) Pierwszym moim psem był kundelek, już nieżyjąca Psotka. Rok po jej przybyciu mama kupiła owczarka niemieckiego Elzę. Później mieszkałam jeszcze przez jakiś czas z cudnym rottwailerem Atosem (pies mojej mamy) na którego do tej pory wołamy przeważnie Tosiu czasem Tufa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]a moja cooorcia ma na imie Figa
ale mowie na nia zazwyczaj
faflak ,fuga, fifi ,fidel, marszczak,<bo sie marszczy. fita
,maluta <bo jest malutka>,fasolka, a czasem mowie do niej tak ze az sama sie dziwie sobie z kad ja takie slowo znalazlam:):eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='haker11']A moje maja na imie:
1) [B]Haker[/B] (w domu zwany Hakiem Hamusiem i Hamiltonem):p
2) [B]Psotka[/B] (w domu zwana Psot Psotelda Psotunia):p
3) [B]Apis[/B] (Dogue de Bordeaux w domu zwany Apoloniusz Apsioł Pysio):p[/QUOTE]
fajnie wymyślone :D a dlaczego twój Nick jest tylko z jednym pieskiem? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...