Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przecież wszyscy wiedzą, że Kreska ;)

Dla przyjaciół: Kresia, Krysia, Krystyna, Krystynka, Krista (to śląskie zdrobnienie Krystyny), Krecha, Krescencja, jak się zdenerwuję to mówię do niej "Gruba"! ;)

A wcześniej był Filip: Filipedes, Filon, Filutek, Ptyś Malinowy.... 8)

Link to comment
Share on other sites

Burosław - dla przyjaciół Burek :P

Czesc Kasik :D Pozdrowienia dla Burka walczacego z Morda o prymat w konkurencji "najgrozniejszy pies osiedla" :D. Co do imienia mojego psiaka to jak juz wspomnialem zwie sie on Morda, przy czym imie to nie jest najszczesliwsze, bo zawsze musze tlumaczyc, ze to jest TEN Morda, a nie TA Morda :D. Dlatego czasami tez nazywam go "Mordek" - co brzmi bardziej "mesko" niz Morda :D. A jak jest niegrzeczny to wyzywam go od ćwoków - o dziwo na to tez reaguje :D

Link to comment
Share on other sites

Czesc Kasik :D Pozdrowienia dla Burka walczacego z Morda o prymat w konkurencji "najgrozniejszy pies osiedla"

he he he... a mowia ze internet jest wielki i anonimowy - witam serdecznei sąsiadów i pana Morde. No i spiesze z przeprosinami do malzonki ze ja moj Buras obszczekal dzisiaj.

A ja przeciez staram sie "wkupic" w łaski Mordy. Jak widac chyba troche Burek jest zazdrosny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeden moj psiak zwie sie Parys i musialam go wykastrowac bo taki byl kochliwy :lol: . Mial bardzo duzego tate kaukaza ktory nosil dumne imie Cezar. Jednak synek( z nieprawego loza-nie z naszej winy) nie odziedziczyl potegi po tatusiu, ale tez ma wiekie imie :D

Moja sunia, ktora dostalam z wypadku(potracil ja samochod) wygladala jak Sierotka i tak juz zostalo :D

Moja tesciowa ma 2 sunie, obie znajdy. Jedna jako malego szczeniaczka, ktos nam podrzucil na dzialke. Byla cala biala i zostala Sniezka, ale sie zrobila ruda :lol: . Druga sie tez na ta dzialke przyblakala i zostala Krolewna(lub baryla, bo lubi jesc). Tak ze teraz wolamy po prosy Krolewna Sniezka i obie leca, hihihi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...