Jump to content
Dogomania

W Domku:)Kraków-pusty park,zimowy mroz i on...1-msczny maluch w reklamowce....


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='pszenia']teraz pszenia to moje konto bo doniabella 11 wogóle nie moge sie zalogowac a co do zdiec podobaja sie a i jeszcze jedno misia juz po steryluzacji czuje sie dobrze[/quote]
Fantastycznie :multi: Przed pierwszą cieczką była ciachana? Czy to juz tyle czasu minęło, że Misia miała cieczkę? :oops:

Ja zdjęcia dopiero w weekend oglądne :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

Z charakteru no piesek normalny raz bryka a raz leży :cool3: gryzie to jedynie zabwki gryzaki szkod nie robi ale czasami zdarzy sie mała wpadka :shake:
czesto teraz z nia wychoze wiec poznaje duzo osób i piesków bardziej lgnie sie do ludzi niz do psów bo psy tak natarczywie do niej podchodza i sie boji ale i tak ma duzo kolegów i kolezanek u nas w bloku teram mały amstaw (nie wiem jak sie pisze) jest i cały czas ja grzyzie ja sama od niego cała podrapaana jestem :placz: a wec misia go szczesze nie lubi a najlepsze jest gdy jakis duzy pies za nia goni np owczarek husy biegnie z podkulonym ogonem do mnie jak zobaczy ze jestm odwraca i zaczyna szczekac a zasduzy pies wyedy ucieka :diabloti: to by było na tyle zadawajcie pytania z checia odpowiem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...