Jump to content
Dogomania

PULP FICTION z Czańca


martyna.

Recommended Posts

Dawno nas tu nie było.Tymczasem Pulp skonczył juz swoją karierę wystawową w klasie szczeniąt, od następnej występujemy już w młodziezy :razz:

Na ostatniej wystawie sędziowała p.Junikiewicz, Pulp uzyskał Najlepsze Szczenie w Rasie ;)

A tak wygląda na chwile obecną:

[URL="http://img196.imageshack.us/i/dsc1742.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5646/dsc1742.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://img34.imageshack.us/i/dsc1736.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2452/dsc1736.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

wersji jest dużo, najlepiej zapytać u źródła , dla mnie nie ważne jaki był prawdziwy powód, najważniejsze ze biedny,wycieńczony pies po miesiącu intensywnej opieki powoli dochodzi do siebie ;) no i że mieszka z nami :loveu:

niedługo pokażemy sie na jakiejś wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

co do fotek to zobaczymy później ;)

Pulp został oddany bo jego byli właściciele nie chcą hodować lhasa,a młody podobno nie chce chodzić na MP...
Pierwszego dnia opolskiej wystawy - klubówka , wystawiałam moją dziewczynke True Love z Czańca. Przyniesiono nam Pulpa, wszyscy byliśmy w szoku gdy zobaczyliśmy jak wygląda- jeden wielki filc, bo tego kołtunami nazwac nie można, zólty smierdzący od moczu, wychudzony, wycieńczony, całe zielone zęby z kamienia, cofnięte dziąsła :shake: :angryy:

przez te kilka godzin niesamowicie zakochałam się w tym psiaku :loveu: przez nastepne tygodnie słuchając opowieści jakim to on super psem jest zdecydowałyśmy razem z Olą że go weżmiemy i jesteśmy bardzo szczęśliwe, w Pulpecie jest tyle energi, chęci zycia i potrzeby czułośc że az zastanawiamy się jak to się miesci w tym małym psim ciałku :loveu:
Pulpi mieszka z Olą i Aslanem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']
Przyniesiono nam Pulpa, wszyscy byliśmy w szoku gdy zobaczyliśmy jak wygląda- jeden wielki filc, bo tego kołtunami nazwac nie można, zólty smierdzący od moczu, wychudzony, wycieńczony, całe zielone zęby z kamienia, cofnięte dziąsła :shake: :angryy:
[/QUOTE]


Chmmmm????????? Coś mi tu nie pasuje!!!!!!:angryy: Gdzieś się mija prawda!!!!:angryy:

Andrzej Główczyński

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nasza Sfora']Chmmmm????????? Coś mi tu nie pasuje!!!!!!:angryy: Gdzieś się mija prawda!!!!:angryy:

Andrzej Główczyński[/QUOTE]

bardzo mnie ciekawi, gdzie konkretnie mija się z prawdą? Pulp mieszka ze mną i mam "naoczne" dowody na większość z tych rzeczy. Kamień na zębach został trochę zdjęty, ale nadal stanowi dość spory problem... Z chudością też powoli walczymy, Pulpecik ładnie nabiera ciałka :D

nie wiem,jakie informacje Pan posiada, ale ja wiem jaki jest stan faktyczny psa.

Link to comment
Share on other sites

Pulpet ma karte oceny z wystawy na której jest opisany jego stan jak i orzeczenie lekarza weterynarii który był oficjalny weterynarzem wystawy Opolskiej, jest na nich stwierdzone to co napisałam w poście wyżej.

pozdrawiam serdecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diablica']Warto było zapytać u źródła... [/QUOTE] to ciekawe jest, że to źródło samo się nie odezwie :diabloti: jakby żródło miało czyste intencje i sumienie to samo by się odezwało, a z tego,co widzę to Martyna milczy....

[quote name='Diablica'] Faktycznie mija się z prawdą...[/QUOTE]
a konkretnie gdzie? może weterynarz z Opola się myli?

[quote name='Diablica']Faktem jest że Pulpet został odebrany[/quote]
a współwłaścicielka rękami i nogami się zapierała i nie chciała oddać, pewnie dlatego Pulp wrócił do hodowczyni. i dlatego umowa zrzeczenia się stanowi o dobrowolnym oddaniu psa...

[quote name='Diablica']aaaa i jestem ciekawa jak hodowczyni "poradzi"sobie z jego wlosem skoro jest taka "POMOCNA":angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
my sobie całkiem dobrze radzimy z włosem Pulpa :cool3: potrzebna jest tylko regularność, gdyż bardzo szybko robią mu się kołtuny. poprostu trzeba codziennie czesać, co też czynię :cool3: dzidtka wspiera nas cały czas, nie tylko dobrym słowem. Chciałabym, żeby każdy hodowca tak interesował się losem swoich psów. Jestem szczerze mówiąc pod wrażeniem, bo miałam szczęście trafić dwa razy dobrze, i hodowczynię CTRów mam super, i teraz Lhasa też.

Link to comment
Share on other sites

Źródło mam nadzieję odezwie sie już niedlugo...

Pies nie jest zaniedbany- ma cieżki włos do pielęgnacji,same czesanie nie wystarczy ojjj nie... przekonasz się....

Panna DZIDT wspiera Cie chyba TYLKO dobrym słowemm.... jak każdego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diablica']Źródło mam nadzieję odezwie sie już niedlugo... [/QUOTE]

czekam z niecierpliwością i ciekawością

[quote name='Diablica']Pies nie jest zaniedbany- ma cieżki włos do pielęgnacji,same czesanie nie wystarczy ojjj nie... przekonasz się.... [/QUOTE]

nie jestem aż tak zielona,żeby myśleć, że samo czesanie wystarczy. co do braku zaniedbania to zapraszam - ślady po leżakowaniu we własnym moczu wciąż są widoczne, a tego nie sposób zrobić w kilka dni... poza tym Pulp ma powycinane plamy na grzbiecie... poza tym włos to najmniejszy problem...
organizm w fatalnym stanie, straszny kamień, cofnięte dziąsła - ciekawe jak to wytłumaczy Martyna...

[quote name='Diablica']Dzidowa wspiera Cie chyba TYLKO dobrym słowemm.... jak każdego:)[/QUOTE]

Ciebie też wspiera? to fajnie :p tylko dobrze o niej świadczy, nie sądzisz? :cool3:

poza tym chcę powiedzieć jedno - miałam już czernysza z adopcji. Też wychudzona, wzięta z fatalnych warunków(przywiązywana za łapę sznurem), rodowodowa sunia, po legendzie czarnych Kastorze Werda. I środowisko czernyszy starało się pomóc, dawali rady jak sobie poradzić z włosem, czym dokarmić, jak wspomagać jej organizm. A nie miałam żadnej pomocy ze srtony hodowcy, a w tej sytuacji hodowca mnie wspiera, za co jestem bardzo wdzięczna. nie znam jeszcze środowiska Lhasa,ale po tych postach nie wiem, czy jest sens je poznawać :shake: kocham psy i ich dobro jest dla mnie najważniejsze. Nawet jeśli Ty nie lubisz hodowczyni Pulpa, nie powinno to się odbijać na psie.

i powiem tak, co by "źródło" nie napisało, ja wiem w jakim stanie jest pies, i to po miesiącu kuracji u weta, inni też widzieli w jakim stanie został Pulpet ODDANY i jak przez ten czas się zmienił.

Jednego nie jestem i nie będę w stanie zrozumieć - Pulp jest przekochany, cudowny, przytulaśny - jak można doprowadzić psa do takiego stanu?? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nasza Sfora']Coś mi tu nie pasuje!!!!!!:angryy:[/QUOTE]
Mnie również. Jeszcze niedawno było wszystko dobrze, Pulp w świetnej kondycji, zadbany (co było widoczne na zdjęciach), zachwyty Dzidtki. Czyżby nagle nie pasowały jej znajomości Martyny z pewnymi osobami? Przez krótki czas nie da się psa ,,wycieńczyć" i ,,sfilcować" a już na pewno do takiego zaniedbania nie przyczyniłaby się Martyna. Pulp zawsze wyglądał świetnie, to trzeba przyznać.
Orzeczenia lekarza weterynarii wystawy OPOLSKIEJ(!) da się w bardzo prosty sposób wytłumaczyć, wiadomo jak.
Kwestia czasu i kolejne osoby będą płakać jakie to były naiwne i jak dały się podejść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...