Jump to content
Dogomania

Bokser Maksio już w nowym kochajacym domu


betel

Recommended Posts

...Przepraszam za offa
ale moze ktos szuka takiej dziewczyny,mamy ja na tymczasie
znaleziona w Ząbkowicach Śląskich.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dolnoslaskie-schronisko-nadzieja-umiera-ostatnia-103251/index161.html[/URL]
więcej ludzi zobaczy ,moze ktos widział ogłoszenia?
Dziekuje i przepraszam
Dobrze ze Pan sie znalazł....tylko czego nie szukał?
nie dał ogłoszeń...ech ludzie.....
Boksery w gore,zimno i mroz straszny:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

normalnie mnie trzęsie....boshe co za ludzie:angryy: pan łaskawie dzisiaj rano po 8 zadzwonił, ze chce przyjechać po psa - ja mu mówiłam, ze musi zadzwonic z godzinę wczesniej, zebym mogła sie umówić z właścicielem hotelu - wiec pan, o mało mnie nie zwyzywał, powiedział, że nie chce mu oddać psa, ze ze schroniska to by sobie odebrał! - więc sie wkurzyłam, powiedziałam, ze gdzie był przez cały tydzien? ze jakos marnie go szukał skoro nawet wczoraj nie miał czasu po psa przyjechać, że w schronisku to pies mógłby zachorowac,zamarznąć, mogliby go wydać dopiero po kwarantannie, ze powinien się cieszyc, ze pies bezpieczny, nic mu nie jest i że powinien jeszcze podziękować...podałam w koncu adres do hoteliku i powiedziałam, zeby w takim razie zapłacił za te 2 doby...

i za jakieś pół godziny dzwoni właściciel hoteliku, zebym szybko przyszła - no to pędzę, a tam facet wywnętrznia sie, że ukradliśmy mu psa, ze nas na policję poda i on nic płacić nie bedzie - się wkurzyłam, powiedziałam, zeby sobie na policję zgłaszał a ja zgłoszę, ze pies był puszczony bez nadzoru, bez obrozy, kagańca i dostanie jeszcze mandat...koncem konców zabrał psa, bo nie chciałam, zeby ludzie z hoteliku mieli jakieś problemy:shake:

ot - i takie dostałam podziekowanie za pomoc.....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']

ot - i takie dostałam podziekowanie za pomoc.....:-([/quote]

Andzia pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz:angryy:. Psu tego nie życzę, ale przy takim podejściu właściciela pewnie jeszcze nie raz będzie poszukiwany. Jak bokserek z Sienkiewki, któremu w tym roku 2 razy uratowałam tyłek przed schronem - a pewnie i tak lata luzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']normalnie mnie trzęsie....boshe co za ludzie:angryy: pan łaskawie dzisiaj rano po 8 zadzwonił, ze chce przyjechać po psa - ja mu mówiłam, ze musi zadzwonic z godzinę wczesniej, zebym mogła sie umówić z właścicielem hotelu - wiec pan, o mało mnie nie zwyzywał, powiedział, że nie chce mu oddać psa, ze ze schroniska to by sobie odebrał! - więc sie wkurzyłam, powiedziałam, ze gdzie był przez cały tydzien? ze jakos marnie go szukał skoro nawet wczoraj nie miał czasu po psa przyjechać, że w schronisku to pies mógłby zachorowac,zamarznąć, mogliby go wydać dopiero po kwarantannie, ze powinien się cieszyc, ze pies bezpieczny, nic mu nie jest i że powinien jeszcze podziękować...podałam w koncu adres do hoteliku i powiedziałam, zeby w takim razie zapłacił za te 2 doby...

i za jakieś pół godziny dzwoni właściciel hoteliku, zebym szybko przyszła - no to pędzę, a tam facet wywnętrznia sie, że ukradliśmy mu psa, ze nas na policję poda i on nic płacić nie bedzie - się wkurzyłam, powiedziałam, zeby sobie na policję zgłaszał a ja zgłoszę, ze pies był puszczony bez nadzoru, bez obrozy, kagańca i dostanie jeszcze mandat...koncem konców zabrał psa, bo nie chciałam, zeby ludzie z hoteliku mieli jakieś problemy:shake:

ot - i takie dostałam podziekowanie za pomoc.....:-([/QUOTE]

Co za dupek:mad::angryy:. Po prostu zwykły cham:angryy:Szkoda psa:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']....To nie jest moj wątek ,ale poprosze moda o usuwanie wszystkiego co nie jest związane z bokserami:-(Jest mi wstyd i mysle jak wielka jest wsród ludzi nienawisć ze jest ponad miłośc do bokserów.:mad:.Tez zrobimy bazarek dla boksików,ale bez oklasków i bez wrzasków....[/QUOTE]

Giselle ja również podzielam Twoje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

jak sobie pomyslę o tych biedach krótkowłosych w ten mróz, to:placz::placz::placz::placz:

u nas dzisiaj w dzień było -14.....nie chcę myśleć ile było w nocy:shake: teraz u mnie na 9 piętrze termometr pokazuje -15...więc pewnie bliżej ziemi bedzie -20...

nie chcę krakać...ale jeśli ten biedny boksinek nie został przez kogoś przygarnięty...to obawiam się, że juz nie żyje:-(:-(:-(:-(

..............................

na moje konto a konto boksia wpłynęło 100 zł od Wykrywki:loveu:
z mojego bazarku jak na razie będzie 120 zł za naklejeczki dla boksia....tylko czy on sie znajdzie???

jeśli nie, a jeszcze ktos kupi naklejeczki to czy mam przeznaczyc pieniażki na innego potrzebującego boksia? mam go sama wybrać? (np. urocza Nastusia u gisellki?) czy po prostu mam przekazać pieniażki na konto adopcji bokserów?

Link to comment
Share on other sites

...Andziu,wróciłam ze spaceru z naszą malutka i jest -15
ona podnosiła łapy z zimna,ma kubrak.
Jezeli on nie znalaz kogos o dobrym sercu
to zamarzł jak nic:-(

andziu ,jezeli sie nie znajdzie
to prosze daj pieniazki na Diego
to taki biedak i Oskar i Elena:-(:-(
mysle ze wszystkie cioteczki sie zgodzą
moja zdrowa ,duzo jej nie trzeba i bazarek jakoś idzie
Ty dobra duszo.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Niestety , macie rację. Jeśli psiak nie został przez kogoś przygarniety - a dla mnie to mało prawdopodobne , skoro błąkał sie tyle czasu ( taki pies trzyma sie raczej jednego miejsca i chyba tylko zbieg okoliczności ........) to w takich warunkach pogodowych i w takim stanie nie miał szans na przeżycie.Te kilka dni zwłoki pewnie kosztowały go zycie ......
Prosze jednak -sprawdźcie osobiście w schronisku , wiecie jak to jest " na telefon" , porozwieszajcie jeszcze więcej ogłoszeń - moze.....
Jak to mówią "nadzieja umiera ostatnia".......
[I]Andzia - dzięki za to wszystko co tam na miejscu robicie.by go znależć[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...