Jump to content
Dogomania

Bokser Maksio już w nowym kochajacym domu


betel

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą sie dowiedziałam, że Fundacja Boksery w Potrzebie wiedziała o tym psie dużo wczesniej, była wysłana prośba o pomoc i nic.
Dziwne, że my jako Adopcje Bokserów nie będąc organizacja jestesmy w stanie pomagać kiedy sa takie sytuacje, a Fundacja która sie chwali wszędzie, że dostała 45000 zł z samego podatku 1% sie tłumaczy, że nie może na razie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germaine']Tu nie chodzi o pyskówkę, fakty mówią same za siebie, a ludzie to widzą i sie zastanawiają, dlaczego wstawiacie info o staruszkach na stronę, ale na tym sie kończy i ich nie ratujecie.
A to nie miejsce na pyskówki, tu trzeba psa ratować i działać!![/quote]
Chcesz dziewczyno działać - to działaj, tylko nie pyszcz tam gdzie to jest niepotrzebne i nie wnosi nic nowego w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Działania już zostały podjęte, jeżeli pies tam jeszcze jest i żyje, to mamy nadzieję, że uda nam się go zabrać, chociaż tez jestesmy całkowicie zatkani.
Ale to jest sytuacja awaryjna.
Szkoda tylko, że skoro Fundacja wiedziała już o nim wczesniej, to nie podjeła żadnych działań.

Link to comment
Share on other sites

O rany co to za wieś? Sama poszukuję swojego bokserka, ale z tego co piszecie, ten biedak poniewiera się już od ponad roku. Jeśli będzie potrzeba dorzucę się na hotelik, czy leczenie. Andzia, jutro mogę pomóc w poszukiwaniach.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny...nie kłóćcie się:shake:

jutro tam pojadę...jak będzie zabiorę go - nie wiem gdzie...ale go zabiorę i będzie czekał na was...

tam jest takie miejsce, ze szkoda gadac... tam non stop jakiegoś psiaka wyrzucają...tej pani cały czas staramy sie pomagac - zawozimy karmę, nawet dobrzy ludzie z Wrocławia też wysyłają tej pani karme:-(

rozmawiałam z Germaine - jeśli pies jutro będzie to bedą się starać po niego przyjechac...wiec trzymajcie kciuki, zeby był i nie kłóćcie się:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli bokser jeszcze żyje - otrzma pomoc od Adopcje Bokserów (nie mylić z Fundacją Boksery w Potrzebie). Andzia - pomóżcie go znależć i przetrzmać do terminu, który uzgodnisz z Germeine(dziś "transport" mamy zajęty -właśnie jedzie z Warszawy do jednego z najgorszych schronisk w Polsce po boksinkę)

[SIZE=1][I]AgaiTheta - szkoda , że gdzieś zniknęłą idea dla której powstawała rok temu fundacja boksery wpotrzebie - idea pomocy psom dla których działania fundacji są ostatnią deska ratunku, psam starym , chorym, z problemamiu zachowań - psom TRUDNOADOPTOWALNYM, konkursami na wybór imienia nie uratujecie zycia sterego psa w schronie. Miłego samopoczucia w Nowym Roku.[/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bokserka od wczoraj rano nie było....wczoraj rano pani, która go dokarmia widziała go ostatni raz, dostał jedzenie...szukałyśmy go dzisiaj po wsi, przy okazji myślałyśmy znaleźć może boksia EwyB...pytałyśmy się i złomiarzy, i meneli, i w sklepach...nikt go nie widział

Umówiłam się z pania, która go dokarmiała, że jak tylko się pojawi ma go zamknąć w szopie i do mnie zadzwonić....

szkoda, ze się nie udało dzisiaj:-( Germaine nawet urlop z pracy chciała dzisiaj wziąść...

Trzymajcie kciuki, żeby się pojawił jak najszybciej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Chcesz dziewczyno działać - to działaj, tylko [B]nie pyszcz[/B] tam gdzie to jest niepotrzebne i nie wnosi nic nowego w temacie.[/quote]

Menrzuś - nim następnym razem skierujesz do kogoś obrażliwe słowa - zadaj sobie trud poznania działań realizowanych przez ich adresata .
Akurat w przypadku Germeine nie masz o tym zielonego pojęcie . Wiesz ile starych, NIEADOPTOWALNYCH bokserów znalazło schronienie pod dachem Germeine ? Wiesz, ze dzięki Jej działaniom własnie dostała szansę na życie bokserka zabrana z olkuskiego schroniska mimo iż może być zarażona parwo czy nosówką? W ciągu dwóch światecznych dni zorganizowała miejsce i transport dla niej . Wiesz, że właśnie bokser z tego watku - ma szansę na zycie (jesli jeszcze żyje , bo go szukają) dzięki Germeine, która podjęła zdecydowane działania - A fundacja boksery w potrzebie czeka i wymysla konkursy na imie dla starej bokserki w schronisku......
Myślę, że należy sie z Twojej strony PRZEPRASZAM POD ADRESEM GERMEINE.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i520.photobucket.com/albums/w327/betelinka/0612bokserzSitkwki1.jpg[/IMG]


[IMG]http://i520.photobucket.com/albums/w327/betelinka/0612bokserzSitkwki.jpg[/IMG]

[LEFT]To zdjęcia boksia sprzed roku, ujecia niezbyt dobre , ale chodziło o to, żeby pokazać że psiak jest chudy.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...