Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

[B]do osob ktore zamawialy plyty ze zdjeciami z IABC:[/B]
wczoraj wyslalem do was maila.. nie od wszystkich dostalem jeszcze odpowiedz.. prosze aby kazdy zainteresowany sprawdzil czy maila otrzymal.. jesli tak to prosze o odpowiedz a jesli nie to o kontakt na lukasz|malpa|disckillers.com
plyty nie zostana wyslane dopoki nie otrzymam potwierdzenia adresu od wszystkich..

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ŁukaszK'][B]do osob ktore zamawialy plyty ze zdjeciami z IABC:[/B]
plyty nie zostana wyslane dopoki nie otrzymam potwierdzenia adresu od wszystkich..

pozdrawiam :)[/quote]

Eeee, teges, jak ktoś sobie na przykład pojechał na wakacje i odpowie za dwa tygodnie, to znaczy że ja (która na maila odpisałam wczoraj) też dostanę płytę za dwa tygodnie? :mad::mad::mad:

Ja wiem, że chodzenie na pocztę jest mega niefajne i serdecznie tegoż nie lubię i rozumiem chęć ograniczenia liczby pobytów w tej placówce, jednak sugeruję, żeby nie stosować tego rodzaju odpowiedzialności zbiorowej...

Link to comment
Share on other sites

Dostalam plytke i bardzo dziekuje obu Fotografom za Jinxowa :multi::multi::multi: Z zadnych zawodow nie mialam takiej ilosci fotek a niektore zdjecia (nie tylko mojego psa) to prawdziwe majstersztyki :multi:

Mam nadzieje, ze w przyszlosci przy wiekszych zawodach znow bedzie mozna sobie zamowic taka plytke :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[url=http://www.youtube.com/view_play_list?p=21A0C6F0DFF806FF]YouTube - Broadcast Yourself.[/url]

Filmy z IABC 2009. Żeby nie wchodzić niepotrzebnie i się nie rozczarowywać - wymieniam:
Monika i Pikuś x1
Ada i Tosia 3x
Niuka i Tola x1
Zuza i Thaia x3
Paulina i Grota x1
Justyna i Red x2
Monika i Tesia x2
Martyna i Tori x2
Kinga i Wena x1
Wixu i Rasta x4
Paula i Wena x4
Marzena i Jaya, Zosia i Sparky, Niuka i Asti, Justyna i Salsa x1

Mogłam się pomylić w liczeniu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uporałam się z filmikami ;)

jest dużo nieopisanych psów zagranicznych, bo niestety numerów startowych na filmikach nie widać..

[url=http://www.youtube.com/profile?user=wixu&view=videos]YouTube - Kanal von wixu[/url]

zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...