Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

Puchar ras to spora impreza, 3 ringi równocześnie. Na wszystkich pucharach na których dotąd byłam mozna się było spoźnić na start lub uczyć z inna grupą. faktycznie bywało tak, ze nauczyłam się toru, po czym szłam uczyć się drugiego, potem biegłam pierwszy itd, ale to przeciez tylko zabawa, więc luzik :-) Jazda jest jak biegasz z dwoma psami, a jak z trzema to już sama nie wiem jak sie nie pogubić. Chyba warto sobie plan imprezy wydrukowac i nosić na sercu :-)

PS Cu tez ma cieczkę, a jak znam życie to Oxa się zaraz "zarazi"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do osób które zamówiły zdjęcia,
wg. aktualnego kursu będzie wynosic 45zł, dla większej ilości klas, gdzie jest 50% zniżki + x*23zł. Mamy nadzieję pojawic się przy rejestracji (na pewno czwartek, środa zależy od transportu, więc jeśli się nie uda w środę (3mam kciuki, że się uda), to prosiłbym o podejście w czwartek (i tu ważne) [B]z odliczoną wcześniej kwotą, bez potrzeby wydawania reszty. [/B]
W razie czego tel.kontaktowy - 507982510

By ułatwic liczenie będzie się to prezentowac mniej więcej tak:

[B]Zgłoszone w terminie:[/B]

1 = 45zł U 10Euro
2 = 68zł U 15Euro
3 = 91zł U 20Euro
4 = 114zł U 25Euro

[B]W dniu zawodów:[/B]

1 = 90zł U 20Euro
2 = 135zł U 30Euro
3 = 180zł U 40Euro
4 = 225zł U 50Euro

Krótkie przypomnienie zasad działanie:
Na płytach znajdą się zdjęcia przewodników którzy zamówili zdjęcia(poza dekoracją itp.), jeśli jesteś osobą biegającą z dwoma(i więcej) psami to:
a) za psy w jednej klasie np. L3 płacisz jak za jedną płytę
b) za pierwszego biegającego np. L2 płacisz podstawową kwotę, a za każdego następnego w innej klasie 50% podstawowej kwoty.

Pozdrawiam,
Maciek

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=blue]Cześć,[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]my też mamy 2 miejsca wolne [/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]ruszamy w czwartek rano z Ursynowa, wracamy w niedzielę po zawodach [/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]jeśli jeszcze jest ktoś kto nie ma jak dostać się na zawody to proszę o info na pw.[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

1.Mam 2 miejsca wolne w domku na wszystkie dni
2. Mogę zabrać kogoś po drodze z Jeleniej Góry - z małym psem - bądź z psem, który umie jeździć pod nogami z przodu - jadę tylko z 2 białymi
(będą z tyłu)
to tak na szybko
Pozdrawiam
CHI & Białe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']1.Mam 2 miejsca wolne w domku na wszystkie dni
2. Mogę zabrać kogoś po drodze z Jeleniej Góry - z małym psem - bądź z psem, który umie jeździć pod nogami z przodu - jadę tylko z 2 białymi
(będą z tyłu)
to tak na szybko
Pozdrawiam
CHI & Białe[/quote]

Ja dzisiaj dostane info czy na bank będe miała wolne, to bym bardzo chętnie wskoczyła do Ciebie do domku ze szczylem. Tylko napisz mi na priv ile by wyniósł koszt bo nie wiem czy mi fundusze pozwolą.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem i nie wiem co mam zrobić :shake:
Poszłam dziś do swojego oddziału Związku (Legionowo) żeby opłacić składkę za 2009 (mam nieopłaconą bo w tym roku jeszcze nie startowałam). Zastałam pana który oznajmił mi, że nie mogę zapłacić składki bo pani Krysia czy inna Tereska jest na urlopie i że dopiero po Bożym Ciele mogę zapłacić i że on nie może przyjmować składek :angryy: Myślałam, że go własnymi rękami zabiję. Ale teraz widzę, że to moja wina bo nie zauważyłam, że na stronie napisali, że dokładnie od dziś mają urlop :(

Wie ktoś co mogę zrobić żebym mogła wystartować na Pucharze ?? Czy mogę po prostu przelać im tę składkę na konto i przyjechać do Kozienic z potwierdzeniem wpłaty składki ??

Link to comment
Share on other sites

tez mam zaplacone przelewem, a do tej pory nie bylam w Zwiazku zeby podbic ksiazeczke/legitymacje - jak na razie nie bylo zadnego problemu, zarowno na zawodach we Wloclawku jak i w Bydgoszczy, wiec mam nadzieje, ze jesli i teraz bede miala ze soba potwierdzenie przelewu, to rowniez bedzie ok?

Link to comment
Share on other sites

numery startowe dostaniecie na miejscu, standardowo jest to numer przypisany parze "przewodnik+pies"
co do numerów drużyn to nie rozumiem pytania?
drużyny mają NAZWY i należało je zgłosić przy zgłaszaniu się na zawody bądź przesyłając maila
w tej chwili nie jest już aktualizowana lista na www, bo fizycznie nie mam na to czasu - ale wszyscy którzy przesłali maile z parami/drużynami dostawali potwierdzenie wprowadzonych zmian

Link to comment
Share on other sites

nasza drużyna jest zgłoszona, jest uwzględniona na liście zawodników i oczywiście ma nazwę :cool3: ale w szczegółowym planie sędziowania tam gdzie jest jumping drużynowy w niedzielę drużyny mają też jakieś numerki - w kolumnie 'numery startowe' są wypisane te numery, np:
'drużyny 1-15' , 'drużyny 16-30' itd. I tego właśnie jakoś nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']Było mówione, że drużyn można będzie zgłaszać na miejscu. Mam nadzieję, że to aktualne?
W razie czego to Choco i Asti zapraszają do drużyny :-)[/quote]

oczywiście - tylko wtedy i tak jest dużo zamieszania ;)

Link to comment
Share on other sites

Olu, ja mam bodajże nr 49 ale biegam z dwoma a nawet z trzema psami w niedzielę, więc jeden numer mi nie starczy. Ala sugerowała, że należy przesortować wg kategorii i wtedy sa właściwe numery startowe, to nawet pasuje do przebiegu imprezy, ale chciałabym miec pewność :-)

Link to comment
Share on other sites

Informuję, że mam komplet w domku
pod hasłem "psy specyficznych ras:razz: łączcie się" czyli III i V gr :razz: oprócz "ras normalnych"
Do zobaczenia!!!!
tylko 10 godzin jazdy....
CHI i Białe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...