Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, miłego dnia :loveu:

Czy można liczyć, że będzie wcześniej, jeszcze przed zawodami, opublikowany na iabc2009.pl bardziej szczegółowy plan zawodów, w sensie co kiedy na którym ringu i u którego sędziego?

:bigcool::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ktoś może jedzie do Kozienic wieczorem w środę i miałby miejsce dla osoby + 2 psy albo + 1 pies (wtedy jednego komuś innemu bym dała). Niestety ja tego dnia mam egzamin, który kończy się o 18.30.
I od razu pytanie, czy ktoś może będzie startować tylko w czwartek i wraca potem do domu? Bo ja na piątek muszę wrócić na kolejny egzamin... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Adrianno od Torzyszławy, jesli odpowiada Ci moja osoba i osoba mojego psa to zechcemy połączyć się z Tobą w drużyne :lol::evil_lol:
więcej informacji na GG :razz: (zreszta juz kiedys kiedys chyba w styczniu gadalysmy o tej druzynie :eviltong:)

Ula my jedziemy w srode, ale niestety mam komplet w samochodzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red]KATOWICE POMOCY![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Czy ktoś jadący z Katowic/okolic/przez Katowice :p miałby możliwość zabrania ze sobą borzoja? Piesek jest ponoć bez problemowy w obsłudze, zaadoptowany z czeskiego schroniska, gdzie dostał bilet w ostatnią stronę... Do Kozienic przyjechałaby jego nowa Pani! Proszę zastanówcie się, czy ktoś mógłby pomóc! Jutro podkleję tel do nowej właścicielki.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku'][SIZE=5][COLOR=red]KATOWICE POMOCY![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black](...)Proszę zastanówcie się, czy ktoś mógłby pomóc! Jutro podkleję tel do nowej właścicielki.[/COLOR][/quote]

Popytam, ale my niestety mamy raczej zapchane auta - trudno będzie znaleźć miejsce dla dużego psa :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Adrianno, chcesz tego czopa żakle do druzyny??? :evil_lol::evil_lol: Ja mam watpliwosci czy to dobra partia :razz:

żaklo, tak już w środe... trzeba sie wybrać do tesco na zakupy :diabloti:

Czy do druzyny tez trzeba wymyslic nazwe?? Ja mam jakies totalne zacmienie mozgu i rownoczesnie brak weny... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']Adrianno, chcesz tego czopa żakle do druzyny??? :evil_lol::evil_lol: Ja mam watpliwosci czy to dobra partia :razz:

żaklo, tak już w środe... trzeba sie wybrać do tesco na zakupy :diabloti:

Czy do druzyny tez trzeba wymyslic nazwe?? Ja mam jakies totalne zacmienie mozgu i rownoczesnie brak weny... :mad:[/quote]
Weeeeś, Ajzon, będę zmuszona Cię zabić nooo.
Będzie wixą wixą, ja się do Was odezwę wewłikend w tej sprawie, no:diabloti:

A nazwę można podać zdaje się na miejscu, to będzie czas coby se to przemyśleć:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Podłączam się pod pytanie (chociaż wydaje mi się, że chodzi o te nr-y 'najbardziej po lewej' na liście zawodników jak się sortuje po kategorii, wtedy prawie się zgadza :evil_lol:) i dodatkowo pytam o drużyny - skąd mam wiedzieć jaki nr jest przypisany mojej drużynie? Nigdzie tego nie widzę...

Link to comment
Share on other sites

Jednak cieczka:roll:
Więc pytanie czy w miejscu gdzie będą odbywać się zawody znajdę kawałek miejsca na pozostawienie suki w klatce? Widzę że nakładają się konkurencje na ringach i raczej nie będzie możliwe zostawiać psa w domku i latać wymieniać. Czy w pobliżu ringów można będzie rozstawić namioty ?

Link to comment
Share on other sites

Po zapoznaniu się z planem sedziowania na poszczególnych ringach widzę, że jak nie znajdę sobie pary (również drużyny), to będe nerwowo latać między ringami i nie wiem czy uda mi się w takiej sytuacji zaliczyć próby pracy i klasę open w poszczególnych dniach, gdyż czas zapoznawania się z torem i przebiegi open prawie się pokrywają :roll:.
Chyba będę musiała szukać pary i drużyny :cool1:
A może coś źle patrzę ?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę u siebie to wszystko jest zaplanowane chyba, bo o 13 00 mam zapoznanie toru i przebiegi MA1, które są*planowane do 13 40...

O 13 50, czyli Mam 10 minut o ile nie będzie poślizgu bo wtedy klapa, mam zapoznanie na kolejnym ringu ...O 14 10 Zaczynają*się przebiegi... I następne zapoznanie mam o 16 40 gdzie jest konkurencja dla tych bez par....

Nie wiem jak następne dni...Ale chyba podobnie będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...