Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy te koszulki to standardowe męskie?
Bo wtedy numeracje trzeba dawac mniejsza.
Pary i druzyny - będzie mozna później dobrac? Bo nie zawsze jest ta sama rasa do pary.
No i odnosnie płytek. Trzeba wpisywac ile sie chce miec zdjęc? CZy wystarczy tylko zaznaczyc ze sie chce?

Link to comment
Share on other sites

Koszulki Unisex.

Pary i druzyny mozna nawet na miejscu przy rejestracji.

Ze zdjeciami jest tak, ze potrzebujemy wiedziec ktore psy z ktorych klas chcecie miec. Ilosc egzemplarzy jest danego rodzaju jest w tej chwili nieistotna. Czyli jak rozumiem, Beata na przyklad jesli zaznaczylas 1 plytke LA3 to bedziesz miala na niej zdjecia swoich psow w LA3 plus jakies inne psy z tej klasy.

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie przy pytaniu o ilość płyt i klasę której chce się zdjęcia trzeba było tę klasę też podać? Bo ja myślałam, że to się rozumie samo przez się , że jak mam psa w S1 zaznaczonego to tej klasy chcę zdjęcia :cool3: i napisałam tylko '1' :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zgloszone:loveu: Co prawda wpisalam nazwe swego suczydla jakby lmsa bylo przydomkiem, ale mam nadzieje, ze jednak widac, ze Suri to imie domowe, a LMS papierowe z przydomkiem Aquilonis :oops:

Juz sie doczekac nie moge, oby tylko moja wiecznie cieknaca panienka nie postanowila rozciec sie w czerwcu.

Link to comment
Share on other sites

Szczęsliwego Nowego Roku !!!


Jak należy rozumieć zapis w zakładce "Zgłoszenia": [B]gwarantowane 3 przebiegi dziennie [/B]?

[SIZE=1]Według tego co wyczytałam w regulaminie - jeśli przyjmę, że pies weźmie udział we wszystkich konkurencjach i nawet zakwalifikuje się do wszystkich finałów, to wychodzi mi razem 9 przebiegów na całe 4 dni zawodów. [/SIZE]

[SIZE=1]Zaś jeśli pies weżmie udział w konkurencji ras i nie zakwalifikuje się do żadnego finału, nie biega w konkurencjach par i drużynowych to wtedy przebiegów ma 4 na całe zawody, czy tak?[/SIZE]


[SIZE=2]Co będą biegać zerówkowe psy?[/SIZE]

[SIZE=1]Pozdrawiam.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Elu podejrzewam,że tu chodzi o to,że każdy pies ma standardowe 3 biegi, jak na większości zawodów, tylko te czwartkowe i piątkowe są liczone np do drużyn czy par, więc jesli coś się wygra, czy przejdzie do finału to biegów masz jeszcze więcej, ale poczekajmy na odpowiedz Magdy.

Link to comment
Share on other sites

Hania juz od dluzszego czasu pracuje nad tym, zeby dodac jeszcze zakladke do strony Pucharu Ras w ktorej beda te informacje, ale mysle, ze moge Wam tu napisac wszystko zanim ta zakladka sie ukaze.


Czwartek

Agility Par
Jumping o Puchar Prezydenta Miasta Kozienice
Agility dla osob, ktore nie biegaja w Agility Par
A1
A2
A3
Agility 0 - I
Agility 0 - II
Jumping 0 - I

Piatek

Jumping Par
Agility Indywidualne
Jumping dla osob, ktore nie biegaja w Jumpingu Par
FINAL PAR
A1
A2
A3
Agility 0 - III
Jumping 0 - II
Jumping 0 - III

Sobota

Jumping Indywidualny
Agility Druzynowe
Agility dla tych, ktorzy nie biegaja w Agility Druzynowym
FINAL INDYWIDUALNY
A1
A2
A3
Agility 0 - IV
Agility 0 - V
Jumping 0 - IV

Niedziela
Jumping druzynowy
Jumping o Puchar Prezydenta Miasta Kozienice
Jumping dla tych, ktorzy nie biegaja w Jumpingu Druzynowym
FINAL NARODOW
A1
A2
A3
Agility 0 - VI
Jumping 0 - V
Jumping 0 - VI

Link to comment
Share on other sites

Z tego wniosek i odpowiedz na moje drugie pytanie przebiegi par tylko dla openowych psów, czyli musze czekać na wiesci o mudikach zgłoszonych z Węgier,żeby kogoś skombinować do pary dla Vica. dzięki, ale rozpiska świetna, już się nie moge doczekać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Poniewaz psy zerowkowe nie moga brac udzialu w biegach openowych, czyli w zadnych biegach w ktorych skacza psy z A1, A2 i A3 to nie moga biegac ani w parach ani w druzynach.[/quote]

Tak myślałam, moją odpowiedź masz na poprzedniej stronie, pospieszyłam się i post przeskoczył.

EDIT:kurcze to jest denerwujace odczekałam, a mimo to post przeskoczył i to więcej niz zazwyczaj:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Czy psy zerówkowe mogą biegać w parach i drużynach?[/QUOTE]

Poniewaz psy zerowkowe nie moga brac udzialu w biegach openowych, czyli w zadnych biegach w ktorych skacza psy z A1, A2 i A3 to nie moga biegac ani w parach ani w druzynach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...