Jump to content
Dogomania

Progesteron


Katarzyna

Recommended Posts

[quote name='beatkacg']Oby oby, bo caly czas negocjuje z moim "żonem" co by jedną panne zostawić, jest prawie urobiony, w najgorszym wypadku będę beczeć w niebogłosy że musi u nas jakiś szczeniak zostać, a który kochający mąż nie ulegnie łzom żonki :razz: ...[/QUOTE]

hahahhahahah...u nas w opcji byla jedna :lol::lol::lol::lol:że zostaną......a zostały dwie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: My baby wiemy jak przekonać tą drugą połowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:więc spoko :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beatkacg']Oby oby, bo caly czas negocjuje z moim "żonem" co by jedną panne zostawić, jest prawie urobiony, w najgorszym wypadku będę beczeć w niebogłosy że musi u nas jakiś szczeniak zostać, a który kochający mąż nie ulegnie łzom żonki :razz: ...[/QUOTE]

hahahhahahah...u nas w opcji byla jedna :lol::lol::lol::lol:że zostaje......a zostały dwie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: My baby wiemy jak przekonać tą drugą połowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:więc spoko :razz:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie to na USG widać już jak ciąża ma 21 dni, ale wiadomo, nie zawsze to się pokrywa z datą krycia, więc 25-26 dni już widać. W naszym przypadku nawet ja od razu zauważyłam bez pokazywania mi małe gluty, a był to 27 dzień od pierwszego krycia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

hejka
wpadam znow do gry ;))

sheina tak bardzo chciala byc przed casy ze dzisiaj dostala cieczki 3 tygodnie wczesniej ;/ a zawsze ma jak w zegarku ;/

poniewaz jade na krycie do Włoch albo znow bede ściagac nasienie schłodzone - prosze powiedzcie mi od kiedy powinnam zaczac badac progesteron ??

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

a ja bym bardzo prosila o szybka podpowiedz a mianowicie moja sucz zaskoczyla mnie ze swoja cieczka w tym roku i... jakies cuda zeczy sie dziac... progesteron w 10 dniu cieczki 0.85 (poniedzialek) a w czwartek 4,5 krycie zaplanowane na sobote ale nie wiem czy nie lepiej poczekac do niedzieli wieczorem bo wczesniej nie da rady. co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mam dość dziwny pierwszy wynik ..
Dzień 7(poniedziałek) , Progesteron 30,6 ng/ml.
krwawienie obfite, ciemno czerwone, samiec-reproduktór (kryjący) mieszkający z tą suką/zainteresowanie-znikome,
Pobrałam krew ponownie, zawiozłam do dwoch róznych Lab.,wynik mam odebrać dziś po 15ej,

pzdr,

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie juz bardzo wysoko. Raz krylismy suke przy prog. 50, ale ona w piatek miala 3 a w poniedzialek 50. Krylismy bo juz byla na miejscu, bylo 8 szczeniat z przewaga suk. Wazne jest kiedy byla owulacja a tego niestety nie wiesz. Moze za pozno zauwazylas cieczke i jest juz pozniej?

Link to comment
Share on other sites

Iwona jesteś pewna, że podany wynik jest ng/ml, a nie nmol/l ?

Ja podzielę się z Wami moją przygodą z progesteronem.

Zrobiłam badanie progesteronu w 8 dniu - 4,9 ng/ml, a biorąc pod uwagę, że przy poprzedniej cieczce w 10 dniu miała 5,4 byłam "spokojna" i czekałam na powtórne badanie. Tak więc pojechałam ponownie do laboratorium: 10 dzień - wynik 10,6 ng/ml, krew była pobierana o 10" rano, a wynik dostałam o 17" - wsiadłam w pociąg i pojechałam na krycie - na które przez nasze kochane PKP byłam na 14" kolejnego dnia i niestety było "po ptokach" - suka nie zaciążyła :(

U swojego pierwszego właściciela była kryta w 13, 15 dniu cieczki, a teraz wnioskuje, że optymalny dzień krycia to 8, 10 dzień.

Tak więc wychodzi na to, że każda cieczka jest inna i badania trzeba robić dużo wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...