Jump to content
Dogomania

Progesteron


Katarzyna

Recommended Posts

[quote name='Guciek']Ja jestem ciekawa co tam się u naszej imienniczki za miesiąc okaże :) :D[/QUOTE]

To tak samo i ja jestem ciekawa co się okaże u naszej imienniczki... ;) ;)

No nic, nie zaśmiecam, jak tylko będę miała potwierdzenie że rude wredne będzie dzieciate to się na pewno pochwalę... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chili... jest w ciąży... :):):)
Na razie podaję to na podstawie obserwacji rudej - brzuchol sie zaokrągla powoli, często sika :evil_lol: , trochę pogrymasiła przy jedzeniu co jej sie nigdy nie zdarzało no i niesamowicie stała się wredna ;)

W przyszłym tygodniu pojedziemy na usg więc dam znać czy to pewne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Frytka, wygląda na to, że obie Chillki są w ciąży! :) My dziś po USG i są co najmniej 4 :) W takim razie przenosimy się na porodówkę z naszym gadaniem ;)[/QUOTE]
Gratulacje! Wiadomo, Chilluchy to super dziewuchy :cool3::cool3::cool3:

Ja byłam wczoraj z rudą i było co najmniej 6 :evil_lol: brzuchol rośnie w ekspresowym tempie - za tydzien juz bedzie nim po ziemi ciagać :evil_lol:
Już się przeniosłam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

My mieliśmy w 8 dniu 6,37 (10 maja, godz 12), a krycie było dopiero 12 maja (Holandia), mniej więcej też około 12 ;-) Więc progesteron wzrósł na pewno, a USG ciążę potwierdziło i za jakieś 2tyg spodziewamy się maluszków :) Na Twoim miejscu bym jechała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna']Tylko zalezy jaki byl wczesniejszy wynik. Robilas wczesniej progesteron??[/QUOTE]

Niestety nie robiliśmy wcześniej badania, nie spodziewalismy się że taki wynik nam się pokaże w 8 dniu, przy pierwszej ciąży krycie mieliśmy w 14 i 16 dniu, więc miałam nadzieję że z pierwszym badaniem możemy poczekać do poniedziałku, tym bardziej że z mojej psicy ciężko utoczyć krew do badania, ale jak widać każda cieczka jest inna. Wetka jak usłyszała jaki jest wynik to 5 razy pytala czy to napewno 8 dzień i czy napewno jest na wyniku 13,21 a nie 0,13. Tak więc jutro lecimy na krycie, dobrze ze nie mamy za daleko-ledwo 120 km i zobaczymy co z tego będzie.

Guciek pocieszyłaś mnie, trzymam kciuki za Twoje malce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beatkacg']Niestety nie robiliśmy wcześniej badania, nie spodziewalismy się że taki wynik nam się pokaże w 8 dniu, przy pierwszej ciąży krycie mieliśmy w 14 i 16 dniu, więc miałam nadzieję że z pierwszym badaniem możemy poczekać do poniedziałku, tym bardziej że z mojej psicy ciężko utoczyć krew do badania, ale jak widać każda cieczka jest inna. Wetka jak usłyszała jaki jest wynik to 5 razy pytala czy to napewno 8 dzień i czy napewno jest na wyniku 13,21 a nie 0,13. Tak więc jutro lecimy na krycie, dobrze ze nie mamy za daleko-ledwo 120 km i zobaczymy co z tego będzie.

Guciek pocieszyłaś mnie, trzymam kciuki za Twoje malce.[/QUOTE]

i jak poszł♦o krycie??? jesli pies zainteresowany i sunia chetna to musi być OK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']i jak poszł♦o krycie??? jesli pies zainteresowany i sunia chetna to musi być OK[/QUOTE]

Witam
krycie sie odbylo w 9 dniu cieczki-wieczorem (w 8 dniu rano progesteron wynosil ponad 13), na początku moja troszkę w chowanego sie z samcem bawila, ale po paru minutach byla bardzo zainteresowana, krycie powtórzyliśmy w 11 dniu, przy drugim kryciu moja psica była jeszcze bardziej zainteresowana, pies również, więc zobaczymy za jakies 3 tygodnie czy coś się z tego urodzi.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
My też już po kryciu...ale sama nie wiem czy coś z tego nam wyjdzie.Sunia kryta 12 dnia,niestety nie było jak zbadać progesteronu i tylko na podstawie wymazu.Jak wszystko będzie ok to oczekujemy pierwszego miotu:)
Kiedy najlepiej zrobić USG?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beatkacg']Witam
krycie sie odbylo w 9 dniu cieczki-wieczorem (w 8 dniu rano progesteron wynosil ponad 13), na początku moja troszkę w chowanego sie z samcem bawila, ale po paru minutach byla bardzo zainteresowana, krycie powtórzyliśmy w 11 dniu, przy drugim kryciu moja psica była jeszcze bardziej zainteresowana, pies również, więc zobaczymy za jakies 3 tygodnie czy coś się z tego urodzi.[/QUOTE]

To jak krycie było tak wcześnie..to ja stawiam, że większość bab sie urodzi....;););) ale zobaczymy ;)zobaczymy........

[quote name='*Samba*']
Kiedy najlepiej zrobić USG?[/QUOTE]

zalezy jak duża rasa...ale koło 30 dnia juz spokojnie widać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']To jak krycie było tak wcześnie..to ja stawiam, że większość bab sie urodzi....;););) ale zobaczymy ;)zobaczymy........
[/QUOTE]

Oby oby, bo caly czas negocjuje z moim "żonem" co by jedną panne zostawić, jest prawie urobiony, w najgorszym wypadku będę beczeć w niebogłosy że musi u nas jakiś szczeniak zostać, a który kochający mąż nie ulegnie łzom żonki :razz: ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...