Jump to content
Dogomania

Dogowe "fasolki" C.D.


KORONA

Recommended Posts

Któś wysłał topik o fasolkach (już dogach!!) w podróż, więc zakładam nowy...

Poród był ciężki :( Dida w pewnym momencie po prostu przestała przeć i wylądowaliśmy w lecznicy z dużym prawdopodobieństwem cesarki... Ale na szczęście do tego nie doszło...

Maluchy urodziły się drogą naturalną, choć z bardzo dużą pomoca człowieka...

A teraz moje maleństwa :D

Pierwsza urodziła sie pregowana dziewczynka. :baby: Urodziła się znacznie wcześniej od reszty. Wazyła wtedy 590 gr. Teraz waży już 620gr :)

Drugi urodził się zółty chłopiec :baby:

Waży 770gr

Trzecia to pręgowana dziewczynka :baby:

waży 680gr

a czwarta jest moja ulubienica, żółta dziewczynka :baby:

Waży 650 gr, ma śliczny kolor i w ogóle coś takiego miłego w sobie... :D

Jestem przeszczęśliwa, choć wykończona. Didi jako matka jest rewelacyjna, wrecz troche nadgorliwa. Próbuje nosić maluchy w zębach, myje je co 3 sekundy :o

Buźka

Wiecie co?? Jesteście przekochani...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:laola:

Uff....nareszcie malutkie'' Didulki'' są z nami - jeszcze raz gratulacje dla mamuśki i babci.

I tym to sposobem białasy awansowały do ''przedszkola'' a żłobek oddajemy malutkim dożątkom.

Korona - czekamy na pierwsze fotki.

Jak maluchy troszkę podrosną a mamuśka nie pokaże mi ''gdzie są drzwi" to w/g umowy sesja fotograficzna zapewniona.

Wycałuj wszystkie brzucholki

Pozdrawiam - przedszkole białasów

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Zabłąkałam się, temat na "Wszystko o psach" zniknął, a ja zdruzgotana pytam Gdzie się podział?. Doszłam do wniosku, że tu i jestem :D

Doża mamo, czterołapa i dwunożna wszystkiego najlepsiejszego od ciotki Migi.

Oczywiście czekamy relacje i fotorelacje :) Uważaj, bo mi smaka na Dogurka zrobiszta ;)

A tu inne dożynkowe psiamusie

Vrh%20D%20Dascar+Daphne%201.jpg

http://www.vomblauensee.com/german/breeder_images/Jonny1319.jpg

Link to comment
Share on other sites

No brawo, brawo :D

Najwyższy czas już był :D I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Monia :drinking:

To teraz poproszę o informowanie na bieżąco, co się dzieje - było ni było, to w końcu też po trosze moje dzieci :wink:

A jak będa miały na imię? Czy mały piesek idzie tam, gdzie miał iść?

Link to comment
Share on other sites

No wiecie co, ale bagagan zapanował :evil: .

Śledzę małe fasolki od momentu usg, ale teraz żeby czegoś się dowiedzieć to trzeba się nabiegać po całej dogo. Aż zadyszki dostałam :roll: . Ciekawe gdzie Was jutro znajdę. Korona spokojnej nocki życzę :P . I Wasze urodzinowe zdrówko :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy dziękujemy za życzenia :)

W dalszym ciągu jestem niewyspana, mimo że sporo pospałam... Musze się przeyzwyczajać bo przecież lepiej już nie będzie.

Lu, a gdzie jest wierszyk na toast?? :) obiecałaś... :)

To teraz poproszę o informowanie na bieżąco, co się dzieje - było ni było, to w końcu też po trosze moje dzieci

No baa. Jeszcze troche i będą szczekać po angielsku. Ciociu, masz u nas honorowe miejsce ciotkowe zapewnione

A jak będa miały na imię? Czy mały piesek idzie tam, gdzie miał iść?

Nie wiem sama. Co do imion, to spróbuje w miarę możliwości przywrównać je do charakteru lub jakiś innych cech... a Co do miejsca, to w sumie też nie wiem :) Chciałabym żeby był blisko. To jedyny piesek z tak fajnego skojarzenia, szkoda go stracić :) A z resztą, zobaczymy co z niego wyrośnie...

No wiecie co, ale bałagan zapanował

Ja juz sie pogubiłam...

Preguski są śliczne, ale moim marzeniem od zawsze był żółty dog i nie mogę się napatrzeć na te futerka bez pasków :lol:

Śpijcie smacznie i dziękuję że jesteście z Nami...

Fotki będą jak tylko zbiore troche sił. Z mojej cyfrówki wyjda raczej kiepskie, ale Szanta ma talent więc coś ładnego później zrobi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...