Jump to content
Dogomania

KORONA RODZI!!!


Gosia

Recommended Posts

Ale extra ..trzymam kciuki za male dogi, znam Didi osobiscie i jest slodkim, kochanym psiakiem :D

A wogole jakby ktos nie wiedzial dzisiaj tzn 13 pazdziernika Korona ma urodzinki (piekny prezent urodzinowy zrobila Didi swojej pani) , wiec gratulacje, wszystkiego najlepszego, zeby spelnily CI sie kolejne marzenia Slodziutka Koronko i dla Didi - sto lat, niech zyja nam dziewczyny :new-bday: ) :buzi:

Link to comment
Share on other sites

A wogole jakby ktos nie wiedzial dzisiaj tzn 13 pazdziernika Korona ma urodzinki (piekny prezent urodzinowy zrobila Didi swojej pani) , wiec gratulacje, wszystkiego najlepszego, zeby spelnily CI sie kolejne marzenia Slodziutka Koronko i dla Didi - sto lat, niech zyja nam dziewczyny :new-bday: ) :buzi:

rav barciszku jakbys nie wiedział to my wiemy, ze KORONA ma dzis urodziny.... :lol:

Pijemy za nia od wczoraj na kilku tematach na Off Topic...i za DIDU tez... :D

Link to comment
Share on other sites

Agga ja nie wiem czy oblewaliscie na dgm urodzinki Moniczki bo wiesz ze ja na dgm wchodze rzadko :D

natomiast juz wiem ile Didu urodzila psiaczkow :D ale ta przyjemnosc zostawie Moniczce i niech ona sie pochwali :D

jeszcze raz gratulacje dla mamusi :)*****

Link to comment
Share on other sites

Ja juz sie chwalę na wszystkich tematach :lol: :roll: Ale za tą "rodzącą Koronę" to ja Cię Gosia ukatrupie normalnie:lol:

Mamy 4 szczeniątka. 3 dziewczynki w tym 2 zółte i 1 pręgowana i 1 żółty chłopiec. :lol:

Jestem przeszczęśliwa...

Dzięki za życzenia... Teraz bedę mówić, ze nie ja sie starzeje tylko małe didki :wink:

Kochani jesteście...

Link to comment
Share on other sites

Mamy 4 szczeniątka. 3 dziewczynki w tym 2 zółte i 1 pręgowana i 1 żółty chłopiec. :lol:...

:o Ty zmęczona jestes chyba bardzo? :o

To jak to jest z tym umaszczeniem? :o

Tu mi wychodzi, że są 3 żółte i 1 pręgowana

Pierwsza urodziła sie pregowana dziewczynka. Urodziła się znacznie wcześniej od reszty. Wazyła wtedy 590 gr. Teraz waży już 620gr

Drugi urodził się zółty chłopiec

Waży 770gr

Trzecia to pręgowana dziewczynka

waży 680gr

a czwarta jest moja ulubienica, żółta dziewczynka Waży 650 gr, ma śliczny kolor i w ogóle coś takiego miłego w sobie... :...

A teraz mnie wychodzi, że są 2 pręgowane - wszystkie dziołchy i 2 żólte w tym chłopak

Monia pobudka :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Teraz sie wyspałam i wnoszę poprawkę :wink: :lol:

Pierwsza wersja oczywiście jest prawdziwa. 2 pasiaste szczeniątka i 2 żółte :) Pręgowane są dwie dziewczyki, a żółty jest jedyny rodzyneczek i dziewczynka :)

Dzięki ciociu Piko, że prostujesz te głupoty jakie pisze:)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki trzymamy sie wiadomo sa dni gorsze (wtedy Paco wiecej placze :cry: ) i lepsze wtedy on chce wariowac a przeciez niemoze :-? :( a ja to sam niewiem kiedy sie bardziej denerwuje czy jak placze czy jak skacze :lol: w kazdym razie w poniedzialek idziemy na operacje i mam nadzieje ze bedzie lepiej czyli niebedzie go za jakis czas nic bolalo i ze bedziestabilniej stal bylo by wtedy przextra :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...