Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']No bo już prawie poszłam, to znaczy poszłam, ale laptop koło łózka leżał:cool3:taki samotny był:diabloti:[/QUOTE]
a ja się dodzwoniłam do Ulv-uspokoiła mnie bardzo,dała kilka nazwisk wetów-jutro szukam nr telefonów...
i po pierwsze-mam zbadać płyn w brzuszku (tzn nie ja-tylko laboratorium), po drugie-może się zbierać albo od wątroby albo od serducha, mam zbadać ten płyn także pod kątem nowotwora...i nie przejmować się niczym-jak sika jest dobrze (a leje wszędzie-w kenelku,na podłogę,na mnie,na dworze)
i uwielbia marchewki-nauczyłam bestię je chrupać...jabłuszkem tez już nie gardzi :)

Link to comment
Share on other sites

:BIG::new-bday::BIG:[B][SIZE=3][COLOR=#800080]
Moja ukochana Kajunia kończy dziś 11 lat:loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#800080]

Moja cudowna, wspaniała sunieczka:loveu:daje nam tyle radości !!!
[/COLOR][/SIZE][/B]
:drinka::laola::drinka:[B][SIZE=3][COLOR=#800080]





[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][SIZE=3][COLOR=#000000][B][SIZE=3][COLOR=#800080]Moja cudowna, wspaniała sunieczka:loveu:daje nam tyle radości !!![/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE][SIZE=3][COLOR=#000000]
I tak trzymać,[B] Energy [/B]kochana !

Cieszcie się sobą jak najdłużej !!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Wszystkiego NAJLEPSZEGO !!!!![/SIZE]:lol:

[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5310/777t.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']:BIG::new-bday::BIG:[B][SIZE=3][COLOR=#800080]
Moja ukochana Kajunia kończy dziś 11 lat:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#800080]

[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
[COLOR=#000000]Zdrówka dla Kajuni [/COLOR]:tort::cunao::drink1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Spóźnione o 1 dzień ale Najlepsze życzenia urodzinowe dla The Mystic Energy :):):)
od całej rodzinnej bandy :):):)[/QUOTE]

[B][COLOR=#800080][SIZE=3]Bardzo dziękujemy "Mamusi" i całej rodzince:)


[/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i43.tinypic.com/105wh9z.jpg[/IMG][B][COLOR=#800080][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/B]

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='elinka']No właśnie, co u Was słychać? U mnie Dogo nie otwierało się przez trzy dni, już myślałam, że zamknęli portal... :cool1:[/QUOTE]
u mnie nie było 2 dni-oszaleć można ;)
Ciocia Energy się nie pokazuje, a później się focha "a do mnie to nikt nie zagląda " :mad::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No dobra już jestem:)
Nikt mnie na spacer na tej wsi nie wyciągnie:cool3:, bo kleszcze szaleją nawet w moim ogródku:diabloti:
Ćwiczę z racji wieku:cool3:kręgosłup i kilka dni temu kładę się do ćwiczeń na brzuchu i co... przed nosem widzę zeschniętego kleszcza:crazyeye:
Ale mnie poderwało:evil_lol: kurcze we własnym domu te france mam:placz:obrzydliwe są:diabloti:

A suczydła mają się świetnie:loveu:a dogo też mnie nie chciało wpuścić długo tym razem.

Link to comment
Share on other sites

No wiesz-na kleszcze to se kropelków od panienek pożycz, albo obróżkę zakup-i sio na spacerek:evil_lol:
Bo,wiesz-może się okazać,że wszystkie kleszcze z okolicy przyjdą do Ciebie w odwiedziny;)
A panienki chętnie by sobie luzikiem pobiegały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']
Hope to mama i dwie córki, siostry z jednego miotu:)[/QUOTE]
Tak mi się też wydawało-a zawsze zapominam dopytać :)
A jak ciąża urojona?
[B]elika[/B]-masz świetny awatarek :D za każdym razem jak gdzieś Cię widzę to sprawdzam co mi po monitorze łazi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...