Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

Elinko dziękuję za link:)Wątek czyta się super:diabloti:, gorzej jak się jest uczestnikiem takich sytuacji:evil_lol:

Kocyk to pikuś, Kaja jeden na tydzień/dwa tygodnie szatkuje od szczeniaka, nie przeszło jej ani trochę:evil_lol: Nie wiem po kim to ma???
Na szczęście Maja i Kumka już praktycznie nic nie niszczą, oprócz butów i sporadycznie wycieraczek. Maja czasami dorywa się z Kają do koca, Kumka też łapie ale to ot tak sobie dla rozrywki:cool3: Niemniej jednak oprócz koców wszystkie trzy uwielbiają skarpetki, buty, ciapy i tego muszę pilnować do dziś. Majce zdarza się kraść jedzenie, kosz wywalić ale to też pikuś. Po wszystkich zniszczeniach których dokonały w młodym wieku Kuma i Maja teraz już w zasadzie jestem happy, tfu, tfu !



[quote name='Ziggi']A nie mogę w najładniejszych zdjęciach zrobić korekty czerwonych oczu !!! :-(
Bo koryguje na ... żółte !
Jak włączam program graficzny i tam ręcznie - to albo za czarne, albo dobra, ciemno-szare ale z fioletowym połyskiem aaaa !!!![/QUOTE]

Baaaaaaaaaaardzo dziękuję za zdjęcia, odwiedziny i miłe słowa o moich dziewczynach:loveu:
Ja nawet nie próbuję, bo nie wiem jak się oczy poprawia, ale i tak kilka wstawię bo są super. Dłuższy czas mam coś nie tak:cool3: w aparacie i nie mam już od dawna zdjęć, więc tym bardziej jestem Ci bardzo wdzięczna:) I polecam się na przyszłość:) A suczydła jeszcze dzisiaj latają ze szczątkami podarowanych kostek:)

Kumka i Majka:)

[IMG]http://i41.tinypic.com/1746zm.jpg[/IMG]

Kajuchna:)

[IMG]http://i43.tinypic.com/105wh9z.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/29cl64j.jpg[/IMG]

Majka:)

[IMG]http://i40.tinypic.com/35mp6s3.jpg[/IMG]

I Kumkum chwalące się prezentem od Ziggi:)

[IMG]http://i44.tinypic.com/34doikg.jpg[/IMG]

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hope2']A swoją drogą-jak Ty te owce rozpoznajesz??? są chyba identyczne :D Zośka też ma być strzyżona? jakoś nie umiem sobie Kluchy po fryzjerze wyobrazić[/QUOTE]

Ja Ci dam owce:mad: każda jest inna:eviltong:

A Zośce futro rośnie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ja Ci dam owce:mad: każda jest inna:eviltong:

A Zośce futro rośnie???[/QUOTE]
Jassssne-może z bliska-ale i tak nie jestem pewna ;)
Zośce rośnie doopsko-a futro wyczesuję-długość chyba się przez miesiąc nie zmieniła-ale chyba jej kupię takie spineczki na łepetynkę,ba grzyweczkę-a jak nie zacznie chodzić,to za karę będę ją na różowo ubierać:diabloti:
ps. następnym razem jak będe widzieć owce na łące,to zrobię im zdjęcie-sama zobaczysz :)

Link to comment
Share on other sites

No co, nad odpowiedzią się zastanawiam:evil_lol:

Tak na poważnie to się załamuję jak patrzę na te pomalowane pudliszony:shake:

[URL]http://www.google.pl/search?q=kolorowy+pudel&client=opera&hs=H5y&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=CnGBUY__Dar14QSAiYGoCg&ved=0CC0QsAQ&biw=1567&bih=777[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja dawno,dawno temu-za tzw szczenięcych imprezowych lat widziałam cos podobnego-i uznałam,że czas skończyć z imprezami,bo aż takich zwidów to sobie nie życzyłam:eviltong: ale jak Zośka nie zechce ruszyć doopsska,to jej coś podobnego zrobię:mad:
A tak na poważnie-to zaczynam sie stresować jutrzejsza wizytą u weta

Link to comment
Share on other sites

wiem,że nie zrobię...ale naprawdę boję się-tyle juz przeszła...nie będe gdybać-ale tak bardzo chciałabym,żeby wstała i zaczęła choćby chodzić-nie musi biegać,skakać...tylko niech przebiera łapkami...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że pobiegały:) Drapią w balkon albo drzwi co 15 minut i żądają wyjścia :diabloti:one już natychmiast muszą, bo tam ptaszek pofrunął, tu coś pojechało, a tam bażanta trzeba pogonić z ogródka:evil_lol:
Kto warkoli?:cool3: No jak to kto, regularnie Kajunia, a od czasu do czasu biorąca z mamusi swojej przykład Majunia, a Kumka to tak bardzo sporadycznie to się nie liczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Oczywiście, że pobiegały:) Drapią w balkon albo drzwi co 15 minut i żądają wyjścia :diabloti:one już natychmiast muszą, bo tam ptaszek pofrunął, tu coś pojechało, a tam bażanta trzeba pogonić z ogródka:evil_lol:
Kto warkoli?:cool3: No jak to kto, regularnie Kajunia, a od czasu do czasu biorąca z mamusi swojej przykład Majunia, a Kumka to tak bardzo sporadycznie to się nie liczy:evil_lol:[/QUOTE]
No to śmigasz z nim i oddychasz świeżutkim powietrzem :) dbają panienki o Twoja kondycję :D czyli rozumiem,że Kuma jest najgrzeczniejsza? a Kaja najbardziej rozpieszczona? Ja się zabieram za szkolenie Mopa-w końcu trzeba ją jakoś wychować-na razie z tym skutkiem,że jak nie idę tam gdzie ona chce-to nie idziemy wcale,tylko stoimy w miejscu...

Link to comment
Share on other sites

Kuma się rozkręca bardzo powoli, ale uczy się pilnie:cool3:jeszcze rok, dwa i dorówna siostrzyczce:diabloti:
E tam, ja się za wychowanie nie biorę, bo nie mam zamiaru porażki odnieść;) mnie to nie przeszkadza, niech sobie warczą, to są moje suczydła i wiem na co je stać. Kaja warczy i szczerzy zębiska tak, że gdybym widziała to u kogoś to bym za cholerę nie podeszła:evil_lol:ale to moja sucz i wiem, że mnie nie użre;)kocham ją razem z jej warkotem i małe też:loveu:

Śmigam?:crazyeye:coś Ty, otwieram drzwi tylko:evil_lol:i obserwuję:eviltong:
Wylatuję do nich jak pojawia się jakaś dupiasta kuropatwa albo bażant i lecę na ratunek:evil_lol:albo pojawia się ktoś obcy, np.listonosz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja szkolę-wiadomo-u Hadesa było bardzo prosto-miałam go od szczylka,więc większość komend szła samoistnie w trakcie zabawy, reszta-sposobem (cierpliwość,ciasteczka). Tolek-no,tu już trzeba się nagimnastykować...z Zośką też dam radę :)
Tylko drzwi otwierasz??? no ładnie :D a na ratunek ma się rozumieć pannicom zasuwasz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...