Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']Sasinko nie będę robić sterylki jeśli nic sie nie będzie działo. Nie będę Kajuni narażać na niepotrzebny zabieg i narkozę, taką podjęłam decyzję.lol:[/QUOTE]

Życzymy, zeby się już nic nie działo. Moja sunia, taka staruszeczka już, miała dwukrotnie operację na guzy listwy mlecznej. Za trzecim razem zrobiłam sterylizację. Ma juz 16 lat, jest ślepa, tochę głucha, ale skora do zabaw jak szczeniaczek.
Nie miałam nigdy problemu z narkozą, więc rozumiem, że to jest powód twojej decyzji.

Nanduchna miała narkozę tydzień temu, bo było podejrzenie, że czyms się zadławiła. Olazało sie, że ma bardzo silną reakcję alergiczną, oczywiście niewiadomego pochodzenia i skończyło sie na wyrwaniu mleczaków przy okazji. Miała po dwa rzędy ząbków.
Mam bardzo dobrego weterynarza, jakbys miała kiedyś problem to bardzo polecam.

Moje dziewczyny Sasi i Nanda w wielkiej przyjaźni, dwa różne charaktery, ale taka mieszanka uzupełniajaca.
My tez mamy teraz wieczorne igraszki i prześciganie do pieszczoszków.
Sasinka

Link to comment
Share on other sites

Przegapiłam dzień psa - spóźnione życzenia :)
A w ogóle to przyszliśmy Was odwiedzić, bo rzadko się tu dziewczyny pokazują - jakieś fotki by się przydały, pogoda dopisuje (no chyba że wszyscy leżą plackiem i chłodzą się na terakocie, jak mój ;))
Rozglądamy się za kawałkiem cienia
[url]http://i45.tinypic.com/jg1d2d.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Przyszliśmy do Was zajrzeć,
i popatrzeć w te czarne ślipeczki ;)[/QUOTE]

Witaj Cheritko:lol:

[quote name='jambi_']Dzień Dobry! :)
co ja widzę? :crazyeye: Energy, nauczyłaś się czy przekopiowałaś? :evil_lol:[/QUOTE]

Dzieńdoberek Jambi:lol:

Ale co przekopiowałam, bo nie wiem:cool3:Chyba mi upał nie służy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwax']........coraz ladniejsza i jasniejsza

... niby od slonca hahahah[/QUOTE]

Bo ja jestem jak wino:evil_lol:
No pewnie, że od słońca:multi:

Iwax gdzieś sobie wybyłaś:shocked!:dzwonię i normalnie Cię nie ma:placz:

[quote name='filodendron']Ja to raczej siwieję od tego upału... i mózg mi się lasuje...
Energy, jak Twoje całkiem czarne dziewczyny radzą sobie w tej temperaturze? Bo my, to kicamy od plamy cienia do plamy cienia.[/QUOTE]

Filodendron może Ty też jaśniejesz od słońca jak to napisała Iwax:evil_lol:no mózg to się chyba każdemu lasuje, takie upały:mad:
Moje suczydła mają okresy leżenia na słońcu, na tarasie:crazyeye:latania po ogrodzie, ale krótko, a najczęściej to one jednak chłodzą się na terakocie w domu:lol:rozpłaszczone jak żabki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Moje suczydła mają okresy leżenia na słońcu, na tarasie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG][/QUOTE]
A wiesz że Laryska też się opala na tarasie w ten upał! Potem się zwleka do domu, odpoczywa i znowu na taras - wariatka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']A wiesz że Laryska też się opala na tarasie w ten upał! Potem się zwleka do domu, odpoczywa i znowu na taras - wariatka![/QUOTE]

No to dokładnie tak jak moje:evil_lol:a dzisiaj, po kąpieli bardzo długo się opalały:crazyeye:za mocno się schłodziły:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Foty, foty, foty - dawaj:mad::mad::mad::mad:

Zapomniałam napisać na początku "droga koleżanko" :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

No właśnie:mad:a powinnaś napisać:multi::evil_lol:
No musimy się obfocić, ale jakoś nie mam natchnienia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...