Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GPooLCLD']oglądałam:cool:[/QUOTE]

I jeśli chodzi o lekarzy to lepiej na tym poprzestań:evil_lol:, oby na długo starczyło:p

[quote name='Cheritka']Niektórzy pracują :)

Znowu dużo dadaniny a zdjęć nietttttt[/QUOTE]

Cheritko bo nic nie mam, a na dworze takie błoto, że robić zdjęć się odechciewa:cool3:

[quote name='Włodek i Agunia']Ja tez jestem w pracy trzeba umiec zorganizowac sobie prace;)[/QUOTE]

Tia zwłaszcza jak w pracy ma się komputer bez internetu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']I jeśli chodzi o lekarzy to lepiej na tym poprzestań:evil_lol:, oby na długo starczyło:p
[/QUOTE]

oglądam jeszcze House'a [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG]

[quote name='Energy']Cheritko bo nic nie mam, a na dworze takie błoto, że robić zdjęć się odechciewa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE]

błoto straszne - ale i SPA darmowe dla psa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Włodek i Agunia']Dzisiaj ladna pogoda to zdjecia mozna porobic ,a w pracy trzeba na szefie wymusic internet .Czekamy na fotki:p[/QUOTE]

Tia tylko ciekawe czym ja chęć posiadania netu wytłumaczę, chyba koniecznością zaglądania co się dzieje na dogo:evil_lol:
A tak w ogóle to wcale nie było u nas ładnej pogody i dopiero niedawno z pracy wróciłam, więc dzisiaj zdjęć nie będzie:eviltong:

[quote name='Cheritka']Włodek jest mądry, bo sam jest szefem i
pracownikom netu nie daje :mad:
:mad:[/QUOTE]

No to dlatego taki mądry:mad::evil_lol:
I jeszcze do tego Cheritkowymi rękami zdjęcia wstawia:evil_lol:i kto tu się leni:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Włodek i Agunia']Ewa tylko pare zdjec mi wstawila, a szefowi trzeba jakis bajer wcisnac ze to okno na swiat lub cos takiego;)[/QUOTE]

Kilka zdjęć:x,:x
no to od dziś koniec :nono:
a te co przed chwilą Wam wstawiłam
to zaraz
[B]do siebie zabiore i więcej nie dam :comp26:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Oj czekaj, niech tu Cheritka trafi:evil_lol:[/QUOTE]

Z facetami to tak jest,
zawsze sobie przypisują co najlepsze, ale zobaczymy kiedy teraz Włodek zdjęcia wstawi ????

Ale u Ciebie też [B]Energy[/B] nic nie widze,
chyba musze iść do okulisty :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Ale u Ciebie też [B]Energy[/B] nic nie widze,
chyba musze iść do okulisty :([/QUOTE]

I nie będzie co najmniej do weekendu:placz:coś mi się popsuło i komputer aparatu nie widzi:mad:

[quote name='Włodek i Agunia']Szybko trafila dobrze ze nie jestem w wawie bo by mnie:mad::mad::mad:[/QUOTE]

Wiedziałam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...