Jump to content
Dogomania

Głogów o/Legnica styczeń 2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GOsiu - a ty bardzo sie denerwowalas ?? TO duzo zalezy od tego jak sie czuje handler. Ja sie kiedystak spalilam ze az wstyd sie przyznac. ... NO i jednak pies to nie maszyna, moze miec gorszy dzien. Glowa do gory, beda inne wystawy i to jest wlasnie piekne :)
Asiaczku jestes wielka. Ja tu chce pisac a tu juz wszystko napisane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']A za Tobą, Asiaczku się rozglądałam i w końcu zaczepiłam Niemkę od basków. Gały na mnie wywaliła, ale jej wytłumaczyłam, że szukam znajomej z "websidu".
Szkoda, że mój Harwey tak dramatycznie nie chciał się pokazać :cry:

Gosia[/quote]
Zgadza się. Jakaś para z Niemiec była z 2 baskami: suczka rudo-biała i pręgowany piesek. I to ten piesek prawdopodobnie był I na grupie. NO, no, no... Nie widziałam pozostałej reszty BOB-ików z naszej V grupy, ale czy ten psiak był az taki super, żeby BOG1? Ja miałam troche zastrzeżeń do jego głowy, ze słabym stopem. No, ale sędzia był tego dnia panem i władcą i ten sposób podzielił przyjemności. Nic to. Jutro też jest dzień i będą następne wystawy...
Szkoda, że nie spotkałyśmy się. A na wystawach szukaj moich trikolorów i pręguska, to wtedy jest większa szansa, że się znajdziemy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']GOsiu - a ty bardzo sie denerwowalas ?? TO duzo zalezy od tego jak sie czuje handler. Ja sie kiedystak spalilam ze az wstyd sie przyznac. ... NO i jednak pies to nie maszyna, moze miec gorszy dzien. Glowa do gory, beda inne wystawy i to jest wlasnie piekne :)
Asiaczku jestes wielka. Ja tu chce pisac a tu juz wszystko napisane :)[/quote]
Ja miałam czas, a Ty byłaś zajęta. Nie ma sprawy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']GOsiu - a ty bardzo sie denerwowalas ?? [/quote]

Nie Nitencja, wystawiam psy od wielu lat.
Harwey to wyjątek- ma syndrom kennelowy- pracujemy nad nim ciągle z zoopsychologiem, sporo jeździ. Jednak on wyjątkowo boi się facetów- a tam było ich trzech- sędzia, asystent i tłumacz. 10 minut wcześniej byłam z nim na ringu i chodził normalnie. Dopiero, jak zobaczył tych wszystkich naraz to się zaparł.
W Poznaniu sędziowała kobieta i dostał Zw. Polski- wystawił się rewelacyjnie.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Gosiu to strasznie mi przykro ze macie takie problemy. Ale z drugiej strony by bylo dziwne gdy pies lubil panow :); tak to zrozumiale ze przy paniach sedzinach chce sie POKAZAC :lol:
Magdalena 1 zaczne najpierw ze II lokate na BIS uzyskal york : Shelewa's JULIUS . Rasa poszla do MERLIN Bardynela a w sukach chyba wygrala WHOOPY Stribrne Prani ( ale nie jestem pewna ) i nie pamietam jak mlodziez wypadla :oops:

Link to comment
Share on other sites

Co do wypowiedzi Aluzji o tym chowie...Mnie włąśnie spotkało to samo..wczesniej stałam przed Aluzją i jej psem ( ja byłam z Drakiem-husky od Ronn7) gdy w końcu Show sie znalazł jakimś sposobem za nami na ringu, Drako juz nie chciał sie ustawiać sie burzył bo myslał chyba ze ten pies za im po prostu na niego podwarkuje...potem juz tylko miał ochote go schrupac.Ja do Chowów nie mam zaufania bo już wiele razy widziałam jak bez podstawnie się rzucały na inne psy na wystawach . Nie mam tu zamiaru nie wiem wymyslac jakiś poematów na temat chowów bo nie znam sie na tej rasie..ale właściciel mógł choć poluzowac troche tego psa i zbastowac a nie dojrze ze pies sie wiercił i wszytskich na około rozpraszal to prawie sie udusił.Nie zwalę oczywiści na chowa ze przez niego nie bylismy w pierwszej 3...ale był to pies bardzo przyciągający uwage..nie ze względu na swoje piekno, ale na charczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Był jeden beauceron MATCHO Optima Fide, a wim, bo to mój sąsiad zza miedzy[/quote]

[quote]nie było żadnego beaucerona[/quote]

no to gdzie lezy prawda, co? Jest Matcho w katalogusie czy go nie ma? :lol: Moze byl turystycznie tylko?
Chyba musze sie go osobiscie spytac, bo w zeznaniach sie placzecie :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Czy moglabym prosic o stawke king charles spaniela.[/quote] PSY Otwarta
BONIFAC Fimfarum
WILHELM Tell
KL.championów:
DREAM BOY SAMMY
suki kl.młodzieży:
ANASTAZIA Deep Forest
KISS ME KATE
MAATI Tandem
MEGI Dobry rok
PRINCESSA DONATRICE Eko-bem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...