Jump to content
Dogomania

Głogów o/Legnica styczeń 2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jadę ze szczeniaskiem Asanpi i Rubinkiem na 100%.

Do zobaczenia wszystkim na wystawie :D

Kurcze ja poważnie rozważam wycieczke do Głogowa,

troszke daleko :-? Ale strasznie mnie kusi spotkanie z forumowiczami.

Może znalazł by się chetny(a) z Krakowa, to była by jakaś mobilizacja dla mnie. Prawdopodobnie miał bym 2 miejsca wolne w samochodzie no i troszke w bagażniku na psiaka/psiaki byle nie chciały zjeść mojego :lol:

Halo tu Ilona z Krakowa ja tez sie zastanawiam bo daleko ale chyba sie skusze i zgłosze psa. Jelślibyscie mieli ochote to zapraszam. Mam psa ktory nie zbyt lubi husky bo go jeden stale gryzie w parku awf,ale moze sie dogadamy i jak nie jednym to dwoma autkami pojedziemy co? Napisz mi ewentialnie na pw albo e-mail

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę ze szczeniaskiem Asanpi i Rubinkiem na 100%.

Do zobaczenia wszystkim na wystawie :D

Kurcze ja poważnie rozważam wycieczke do Głogowa,

troszke daleko :-? Ale strasznie mnie kusi spotkanie z forumowiczami.

Może znalazł by się chetny(a) z Krakowa, to była by jakaś mobilizacja dla mnie. Prawdopodobnie miał bym 2 miejsca wolne w samochodzie no i troszke w bagażniku na psiaka/psiaki byle nie chciały zjeść mojego :lol:

Halo tu Ilona z Krakowa ja tez sie zastanawiam bo daleko ale chyba sie skusze i zgłosze psa. Jelślibyscie mieli ochote to zapraszam. Mam psa ktory nie zbyt lubi husky bo go jeden stale gryzie w parku awf,ale moze sie dogadamy i jak nie jednym to dwoma autkami pojedziemy co? Napisz mi ewentialnie na pw albo e-mail

ale ja nie jestem z Krakowa :roll:

Link to comment
Share on other sites

My chyba też pojedziemy :D Szkoda tylko ze to aż 80 zł, no ale trudno :roll: Nigdy nie slyszałam o tym węgierskim sędzim, czy kogoś oceniał

Ps: NA PEWNO bedziemy na klubówce w Opolu, bo bede musiała odstresować się w czasie trwania matur :lol:

Niestety nie znam sedziego ale wlasnie dla tego jedziemy.

roon7 Bylo miło Was poznać z Draco, jesli oferta wyjazdu jest nadal aktualna ja z checia sie zabiore i mam prawo jazdy :lol: Draco jest pieknympsem i zmieniam zdanie na temat husky bardzo sympatyczny merdajacy ogonem futrzak. Fajnie bawily sie z Puzonem i malym Bohunem. Co do wyjazdu bedziemy w kontakcie i naprawde szkoda ze tak krotko. Mam nadzieje ze dr Gawor naprawi zeba

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Ilona za merdającego, towarzystwo było ok wiec i futrzak merdał ogonkiem.

Wyjad puki co jak najbardziej aktualny.

Dr. Gawor po oglądnieciu stwierdził ze takim "czymś" to nie ma nawet co sobie głowy zaprzatać leko na czubku zęba odpryśniete szkliwo, sam ząb nie naruszony, i za 2 miesiące jak się ząbek troszke zetrze nie zostanie ślad. Tak więc dzien miałem naprawde udany :D

Gorzej wieczorem musieliśmy z młodym całą "chałupe" posprzątać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...