Jump to content
Dogomania

Jaką podać karme?


madzia_11

Recommended Posts

Mam pytanko jaka sucha karma będzie najlepsza?

Dotej pory jadł gotowane ma niecałe 2 latka, podjadał czasami pedigree.Ogólnie gardzi suchym jedzonkiem , ale chce go przestawić i nie chce zrobić mu szkody.Ostatnia taka próba skończyła sie rozwolnieniem . Jak to zrobić i jakiej karmy używać. Aha jest to Shih Tzu. :P

dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Właściwie nie jestem do końca przekonana , ale większość forumowiczów uważa ,że taka karma jest lepsza , dokładnie to sama nie wiem, bo jedni piszą tak a inni inaczej. Poprostu chciałabym jak najlepiej . Teraz karmie go trzy razy dziennie makaron z kurczakiem do tego jakaś marchew , rosołek , rano pieczywo z masełkiem,a karme ma obok żeby sobie dojadał :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie nie jest gruby !On nie je suchej karmy tak normalnie zje jakieś 2 , 3 ziarnka , a jedzenie gotowane daje mu 2 razy dziennie i stawiam na jakieś 15 min ponieważ jest nauczony że zjada odrazu, suchą karme traktuje chyba jako deser ponieważ po jedzeniu dwa razy coś chrupnie i to wszystko.Ja nie pochwalam swojego postępowania ale wynikło to z tego że kiedy był mały za każdym razem gdy radykalnie go przestawiałam ( oczywiście powoli przez jakieś 4 dni) kończyło sie to rozstrojem żołądka i wtedy weterynarz radził mi znowu gotowane i jałowe .Poprostu chce jak najlepiej i dlatego napisałam na forum .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...