Jump to content
Dogomania

Nowa Karma - FIRST CLASS


zszywacz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

[quote name='zszywacz']mam pytanie karmie swoje psa adultem First Class i doczytałem na worku składnik jak białko ziemniaka ktoś odpowie co to za białko?.
[URL="http://www.firstclass-polska.pl"]www.firstclass-polska.pl[/URL][/QUOTE]

Ponawiam pytanie o biało ziemniaka, nie moge nigdzie znaleźć:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='zszywacz']Ponawiam pytanie o biało ziemniaka, nie moge nigdzie znaleźć:mad:[/QUOTE]

My karmimy adultem tak jak pisałam wcześniej, rudi zadowolony- jak narazie jeszcze się mu nie znudziła.
Co do ziemniaka nie mam pojęcia co daje ,ale na pewno na tym forum są ludzie, którzy wiedzą

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

[quote name='zszywacz']Ponawiam pytanie o biało ziemniaka, nie moge nigdzie znaleźć:mad:[/QUOTE]

może wikipedia :) , znalazlem tam, iż w ziemniakach które są dodawane do tzw. karm bez-zbożowych jako zamiennik zbóż podobno z powodu, iż nie posiadają glutenu. Występuje jednak takie białko , zapewne to jest właśnie to o co pytasz?

jeśli chodzi o karmy które sie sprawdzaja to za podobne pieniadze do First Class, polecę kanadyjskie Pronature [URL="http://www.pronature.pl"]www.pronature.pl[/URL] , stosuję zawsze ponad kilogram mięsa na kilo suchej karmy - to więcej niż Acana

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...