Jump to content
Dogomania

OLKUSZ-obóz zagłady zwierząt-WYSLIJ LIST!!!!!


ARKA

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARKA'];)Kinya a co jest w warunkach przetargowych? Nawet jak jest wspolwlascielem dzialki to NIE MA NIC do zwierzat,kompletnie nic. Chyba ze jest jednym z wspolwlascieli dzialnosci gospodarczej pt. schronisko lub jego pracownikiem i zalezy tez jaki ma zakres swoich obowiazkow;)[/QUOTE]

To wszystko wiem;) - pytałaś o matkę-jędzę i co ona ma do schronu, więc napisałam tylko to co wiem: że jest współwłaścicielką działki;)
Ale nie wydaje mi się, żeby dla nich było to jakimś problemem. Powiedzą, że ona ma upoważnienie do reprezentowania i zastępowania właściciela czyli syna:shake: Chyba, że przepisy akurat w przypadku schronisk stanowią inaczej, ale tego to już nie wiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Ja bym na miejscu osoby która odbierała boksia złożyła pisemne zażalenie do burmistrza gminy olkusz z opisaniem całej zaistniałej sytuacji. Jest to jakiś ślad, sygnał. Jakby wszyscy tylko mieli nadzieję, że coś takiego się nie powtórzy, to dalej byłoby tam takie bagno jak do tej pory.
Jeżeli można, to ja osobiście proszę o złożenie takiego zażalenia. Może nie jestem tutaj jakimś wielkim autorytetem - jako nie członek fundacji - ale myślę, że większość osób obecnych na tym forum przyłączy się do mojej prośby.[/quote]

coś mi sie wydaje ,że porozumienie z właścicielem schroniska zakłada, że żadnego zażalenia nie będzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']To wszystko wiem;) - pytałaś o matkę-jędzę i co ona ma do schronu, więc napisałam tylko to co wiem: że jest współwłaścicielką działki;)
Ale nie wydaje mi się, żeby dla nich było to jakimś problemem. Powiedzą, że ona ma upoważnienie do reprezentowania i zastępowania właściciela czyli syna:shake: Chyba, że przepisy akurat w przypadku schronisk stanowią inaczej, ale tego to już nie wiem;)[/quote]
Czy schronisko czy nie moim zdanie nie ma takich mocy prawnych.
Z tego co pamietam, przynajmniej w tych warunkach przetarowych, bylo jasno napisane ze sprawy wlasnosci terenu musza byc uregulowana prawnie a dla mnie to oznacza,ze matka wyraza zgode, ze na ich terenie bedzie prowadzona taka dzialalnosc i tyle i az tyle.Do samych psow to ona NIC nie ma,prawnie,tak jak mysle no chyba ze jest jak pisalam gdzies w tym"bissnesie psim" zatrudniona i wynika to jej obowiazkow sluzbowych, ze ma prawo "robic focha" co do wydawania psow;). A tak w szczegole, psy i tak nie sa ich wlasnoscia oni mieli sie psami opiekowac a nie "opiekowac".

Link to comment
Share on other sites

Przecież KAŻDY ma prawo chcieć zaadoptować pieska ze schroniska ! Między innymi takie cele przyświecały idei tworzenia schronisk ! Czy PRAWNIE - może pracownik schroniska nie pokazać piesków potencjalnym adoptującym , tylko dlatego , że tak mu się podoba ?!!! Takie naganne praktyki trzeba zgłosić policji , złożyć zażalenie czy skargę oraz nagłośnić ,co najmnej w lokalnych mediach ! :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]W najbliższy piątek tj. 23 stycznia o godzinie 9:00 w olkuskim magistracie odbędzie się spotkanie z udziałem władz Olkusza i okolicznym gmin, które do tej pory współpracowały z Rafałem Pałką. Będzie to pierwsze posiedzenie dotyczące olkuskiego schroniska, w którym będą mogli uczestniczyć przedstawiciele organizacji prozwierzęcych oraz dziennikarze. Zaproszony został także Rafał Pałka.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]W ubiegłym tygodniu odbyła się narada „za zamkniętymi drzwiami”, podczas której wspólne stanowisko uzgadniali samorządowcy. Z pewnością przestawią je na piątkowym spotkaniu.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostałem @ od p. J.Senyszyn - może to tylko odpowiedź :-( - a może ... troszkę pomoże naprawdę :multi: - każda pomoc i z każdej strony w tym wypadku się przyda - żeby dobrać się do doop tych :mad: :diabloti:
cytat:

Szanowny Panie
Podejmuję stosowne kroki oraz kieruję do Pana Wojewody oraz TOnZ zapytanie
poselskie.
Pozdrawiam
Joanna Senyszyn

Dziękuję i brawo


ps. [COLOR=red]"Zaproszony został także Rafał Pałka" [/COLOR][COLOR=black]- wątpię, że się pojawi :angryy:..[/COLOR]
:mad: pałkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

świetny program

wypowiedź wójta( chyba) Słomnik bardzo dobra
"skandaliczne warunki " życia tych psów to naprawdę dobre określenie sytuacji
mam nadzieję że to szczera wypowiedź a nie "pod publikę'' bo wyszło na to ze władze nie miały pojęcia o warunkach panujących w ''mordowni"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']dostałam wiadomość od pani która twierdzi że została oszukana...

[I]..Mnie własnie oszukano w Olkusz-potrzebna pomoc"-mieszkam ponad 400km od Olkusza i obiecano mi kota Kitka-opłaciłam trasport , nocleg...czas...dzisiaj kolezanka poinformowała mnie, ze nie mam po co jechac, bo pani Andzela oddała MOJEGO KOTA MI OBIECANEGOpo któtego jade specjalnie za tydzień...swojej kolezance...Pozdrawiam


[/I][/quote]

mały off ale ważny - gdyby ta osoba chciała jeszcze jakiegoś zwierzaka z Olkusza to niech jej nikt nie wydaje. Mam wrażenie, że jest niespełna rozumu, od nas chciała kilka kotów, dla każdego z dzieci po jednym, bez różnicy, że chciała koty z grzybicą i bardzo chore, które miały latać swobodnie po podwórku i ulicy. Miały jechać już, natychmiast, i z Krakowa i Ostródy, bo oni czekają. Potem chciała koty z Kielc i nie wiem skąd jeszcze. I każdego potem opluwa, i jeździ po sumieniu, że jej dzieci tak się cieszyły, że będą miały kotki a wszyscy jej odmawiają :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']mały off ale ważny - gdyby ta osoba chciała jeszcze jakiegoś zwierzaka z Olkusza to niech jej nikt nie wydaje. Mam wrażenie, że jest niespełna rozumu, od nas chciała kilka kotów, dla każdego z dzieci po jednym, bez różnicy, że chciała koty z grzybicą i bardzo chore, które miały latać swobodnie po podwórku i ulicy. Miały jechać już, natychmiast, i z Krakowa i Ostródy, bo oni czekają. Potem chciała koty z Kielc i nie wiem skąd jeszcze. I każdego potem opluwa, i jeździ po sumieniu, że jej dzieci tak się cieszyły, że będą miały kotki a wszyscy jej odmawiają :angryy:[/quote]

Powiem prawde,ze ona dla mnie cos nie haloo z wypowiedzi na naszej klasie(czytalas?) i jesli jej ktos powierzyl, faktycznie, jako domowi zastepczemu dzieci, to tam potrzebna jest kontrola i jej przebadanie przez specjalistow:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wysyłanie email miało sens, wójt gminy Biskupice ( obok Wieliczki, gmina ta oddawała kilka-kilkanascie psow rocznie do Olkusza), po informacjach ,ktore do niej dotarly, nie chce oddawac tam psow .Wyrzucona ostatnio suczke w tej gminie, umiescili w hotelu dla psow. Wyglada na to ,ze nie wszyscy urzednicy sa bezduszni i obojetni na los bezdomnych zwierzat. Suczce szukamy domu.Generalnie w Krakowie i okolicach hasło Olkusz -kojarzy sie z tym pseudoschroniskiem, TV i artykuły w gazetach dały efekt. Trzymam kciuki za dzisiejsze rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...