Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet w RZESZOWIE


Kisses

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po przygodach z 4 łap zrezygnowaliśmy...:mad:


Serdecznie polecam Rzeszów i okolice
[COLOR=#800000]
[URL="http://www.vet-medica.pl/"]www.vet-medica.pl[/URL][/COLOR]


[B]Przychodnia VET MEDICA
Rzeszów
ul.Graniczna 5a[/B]

Nowa przychodzi z doskonałą opieką weterynaryjną i odpowiednim sprzętem do leczenia.
[B]Pogotowie weterynaryjne 24 h[/B]


lek.wet. Kuba Łętek
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej AR Lublin
tel. 531 500 132 / email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

lek.wet. Paweł Siwiec
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej AR Lublin
tel. 531 500 133 / email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[U][B]W grudniu będzie akcje DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ - i badania krwi będą o 50% taniej ( ok. 35pln za pełny profil wątrobowy,nerkowy,metaboliczny,i hematologie - ok 23 wskaźników )[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Byłam, jeszcze przedtem zrobiliśmy badania krwi, wszystko super, weci przemili. Na spokojnie, bez pośpiechu, mimo czekających psów za nami nic nie odbywało się na 'hop-siup', wszystko przebiegało tak, jak powinno, zdjęcia wyszły świetnie, wszystkie robione jak najbardziej bezpiecznie, na prawdę polecam!
O wszystko mogłam zapytać, wiedziałam dokładnie co robią i po co.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ivonka']Kisses, czy byłaś na tym prześwietleniu? Jak wrażenia? Potrzebuję pilnie sprawdzonego weta do usunięcia zęba. Dzieki![/QUOTE]
[B]
Ivonka[/B], wybrałaś się na to usunięcie zęba do lecznicy Vet-Medica? Z tą samą sprawą mam zamiar się tam wybrać, najlepiej jak najszybciej. Jakby co, to bardzo proszę o PW, bo miałabym jeszcze kilka pytań.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W związku ze zmianami w regulaminie hodowli psów rasowych ZKwP , mówiących o obowiązku trwałego oznakowania miotów mikrochipami ISO 11784 / 5 , Nasza Przychodnia przygotowała specjalny program rabatowy dla wszystkich hodowli, które zdecydują się na chipowanie miotu w VET-MEDICA . Rabaty aż do 50% normalnej ceny mikrochipa.Dodatkowo proponujemy także program rabatowy szczepień ochronnych dla całego miotu . Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Nasi lekarze pod numerem telefonu VET-MEDICA : 17-250-41-00 . Chipowanie możliwe jest także bezpośrednio u hodowcy ! Zapraszamy do współpracy !

[B]cena czipa 35pln do 3 psów , 30pln powyżej 3 psów w miocie[/B]


[URL="http://www.vet-medica.pl/"]www.vet-medica.pl[/URL]

35-326 Rzeszów
ul.Graniczna 5a

tel.(17) 250 41 00

tel. 531 500 132

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

WItam wszystkich
Musze się z Wami podzielić moimi problemami które mam z moją 15 letnią kotką, która do niedawna była żywym bardzo łownym kotem i nic nie wskazywało na to że to się zmieni.
Jednak około 2 miesiące temu zaczęła kuleć na prawą przednią łapę. Na początku nie bylo to bardzo widoczne, jednak zaczęła coraz bardziej kuleć, podnosić tą łapke do góry i wyć przez kloika sekund. Wybrałam się wiec do wetwrynarza do ktorego zawsze chodziałam czyli do Labradora na staszica. Dostała tabletki przeciw zapalne "onsior" jednak nic one nie pomogły, kot nadał kulał coraz bardziej i zaczęło to samo dziać się z lewą tylną nogą. Więc Pan doktor stwierdził ze to xzapalenie stawów i dał syrop METACAM i dostawała go przez 2 tyg i nic sie nie polepszało, raczej bylo gorzej, chudła nie miała apetytu. Póżniej zrobił zdjęcie i nic na nim nie widzał.
Wkiurzyłam się ze to nic nie daje i poszłam do lecznicy CANIS
Tam opowiedziała jak wyglądało dotychczasowe leczenie. Pan z Canisa poszedł w kierunku zakrzepów i serduszka. Dał leki LISONID i ASPIRIN. Dostawała przez tydzien i nic:( jeszcze gorzej bo wogole spała całe dnie, nie chce jesc widać ze żle sie czuje. Więc poszłam spowrotem do doktora. Stwierdził ze trzeba zoerbic badania krwi i przeswietlic. I na przeswietlenie wysłal mnie do lecznicy AZOR. Jestem zniesmczaona obłsugą w tej lecznicy (w azorze), nawet nie chce sie denerwować i pisać całego przebiegu. Powiem tylko ze robienie zdjkęcia trwało 3h, zreszta szkoda gadac.
No i Jutro mam z tym zdjęciem wrocic do Canisa i zrobic badania krwi. Jednak jestem po dzisiejszym tak zła i wkurzona ze wezme to zdjęcie i pojde do kolejnej lecznicy. Myśle że do DOKTORKA bo duzo widze pozytywnych opinii.
Prosze podzielcie sie ze mną swoimi opiniami i co byscie na moim miejscu zrobili?

Link to comment
Share on other sites

[B]agafka222[/B] wiadomo,że weterynarz jak przyjdzie się do niego ze zwierzęciem nie będzie wiedział od razu co mu jest.
My kiedyś chodziliśmy do DOKTORKA, powiedzmy,że nie było zle. Przenieśliśmy się do nowej lecznicy ARKA, chodzimy już ponad pół roku i warto polecić. Z cięższymi przypadkami ( kot nic nie jadł, chudł i miał ślinotok) chodziłam do DR SOWY, też polecam ;)


ARKA :[url]http://www.przychodnia-arka.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz:)
Oczywiście jak zmieniałam weterynarza to brałam wszystkie leki które kotek brał wczesniej i opisywałam ile brał itp, dzieki temu w nowej lecznicy mogli pewne rzeczy już wykluczyć. Pszukłam troche w internecie o dr Sowie i rzeczywiscie dużo osób pisze ze jest super specjalistką od kotów. Dzisiaj zdecyduje gdzie pojade bo jeszcze sama nie wiem. W domu wszyscy mnie wkurzają gadają ze to stary kot ze tak musi byc i tylko mnie dołują. Ja wiem że cudów nie bedzie ale poprostu nie chce zeby bylo gorzej.

Link to comment
Share on other sites

To ja podzielę się jedną zasłyszaną nie dawno historią z lecznicy LABRADOR :roll:
Starsza Pani dostała od wnuczka na dzień babci... chomika. Zżyła się z maluchem już 3 lata. Dużo jak na chomika. Nagle maluch zaczął pokasływać. Pani pobiegła od razu do weta, choć wiedziała, że trudno będzie leczyć maleństwo w tym wieku. Ale takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał... Doktor obejrzał chomika, wziął go na ręce, zaprosił Panią do WC... spuścił chomika w klozecie z uśmiechem oznajmiając "kupi Pani sobie nowego za 5zł". Osobiście podałabym gnoja do sądu. :angryy:

O Canisie zdanie mam jak najlepsze, jak powyżej.

Natomiast Doktorka nie polecam :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam. Na początku przepraszam za odkopanie starego tematu.
Mój pies posiada schorzenie kręgosłupa. Mianowicie ból objawia się kiedy wykonuje gwałtowne ruchy (skoki, zerwanie się z miejsca kiedy ktoś zapuka do drzwi) oraz gdy wychodzi po schodach. Rok temu objawiało się to samo, tyle, że jedynie po kontakcie ze schodami.
Leczyliśmy psa (rok temu) w weterynarii ''Gepard'' (ul.Rejtana). Przeszło mu po kilku zastrzykach ze sterydami. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że jest to ryzykowny lek. Ból ustąpił. Aż do teraz. Leczyliśmy go znowu w weterynarii ''Gepard''. Dostał tym razem mniejszą dawkę. Nie pomogło.
Później, ku poradzie szwagra wybraliśmy się do ''Vet-Medica''. Przeszedł tam badania, oraz dostał kosztowne leki, lecz ból nadal nie ustępuje.
Teraz pytanie. Jakiego lekarza i w jakiej klinice polecacie dla naszego [B]Rascala[/B]?

/Lek, który dostaliśmy w Vet-Medica to [b]Trocoxil[/b]. Poprawa lekka jest, lecz jak pisałem, ból nie ustępuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='softon']Witam. Na początku przepraszam za odkopanie starego tematu.
Mój pies posiada schorzenie kręgosłupa. Mianowicie ból objawia się kiedy wykonuje gwałtowne ruchy (skoki, zerwanie się z miejsca kiedy ktoś zapuka do drzwi) oraz gdy wychodzi po schodach. Rok temu objawiało się to samo, tyle, że jedynie po kontakcie ze schodami.
Leczyliśmy psa (rok temu) w weterynarii ''Gepard'' (ul.Rejtana). Przeszło mu po kilku zastrzykach ze sterydami. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że jest to ryzykowny lek. Ból ustąpił. Aż do teraz. Leczyliśmy go znowu w weterynarii ''Gepard''. Dostał tym razem mniejszą dawkę. Nie pomogło.
Później, ku poradzie szwagra wybraliśmy się do ''Vet-Medica''. Przeszedł tam badania, oraz dostał kosztowne leki, lecz ból nadal nie ustępuje.
Teraz pytanie. Jakiego lekarza i w jakiej klinice polecacie dla naszego [B]Rascala[/B]?[/QUOTE]
Kwestia indywidualna, ale ze swojego doświadczenia mogę polecić DR.Sowa i Arka. Być może podłoże bólu jest poważniejsze i tak sobie nagle pies nie wyzdrowieje.
Doktorka natomiast nie polecam. Będę trzymać kciuki aby psiak wyzdrowiał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='softon']Chcielibyśmy się również dowiedzieć, ile trwa takie leczenie kręgosłupa. I z jakiej lecznicy są ww. doktorzy?[/QUOTE]
Można zadzownić do którejś z lecznic i się po prostu zapytać, ale najlepiej przyjść z psem aby wet powiedział ile by mniej-więcej kosztowało, ale nie koniecznie musicie się tu leczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='softon']A orientuje się Pan/Pani czy w Rzeszowie jest wet, który specjalizuje się w leczeniu kręgosłupów?[/QUOTE]
Pani, ale możesz do mnie mówić po nicku :)
Niestety nie orientuje się, ale myślę,że każdy rzetelny i rzeczowy weterynarz też może udzielić bardzo dobrej pomocy bez specjalizacji. Warto podzwonić do niektórych i popytać

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ludzie, opamiętajcie się!!! Czy nie widzicie, że główna doradczyni (coyote ugly) poleca każdego następnego lekarza, z którym miała styczność? W tym wątku już lubiła, a potem nie chyba już 3 lekarzy. Pobrałem krew (morfologia, biochemia) i zbadałem jej psa. Bogu dziękuję, że o mnie nie wspomniała! Poza tym ten wątek jest żenujący, bo posty w 99% są pisane przez lekarzy weterynarii.
Nie dziwicie się, że polecający znają aktualne promocje, strony www, numery kom. itd?
Szukajcie mądrze, a znajdziecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przeglądam ten wątek bo także szukam fachowej opieki dla mojego psa. Oglądało i leczyło go wielu wetów na fakt tego, że się przeprowadzaliśmy. Z czystym sumieniem mogę w drodze doświadczenia polecić dr Grzegorza Rzucidło, który teraz przyjmuje w Zakopanym. Troszkę mam teraz daleko :p
W Rzeszowie szukam kliniki weterynaryjnej, która ma najnowszy diagnostyczny sprzęt. To na pewno pomaga w diagnostyce.
Jeśli widzę u weterynarzy:
- ładowanie leków ...bo za coś trzeba wziąć pieniądze :angryy: ...oczywiście w przypadkach kiedy wystarczy maść propolisowa
- rozkładanie diagnostyki na części tygodnia, ...bo trzeba drogą dedukcji psa stresować parę razy.
- bez konsultacji z właścicielem załadować antybiotyk, który zobowiązuje do codziennego podawania w zastrzyku
- leczenie krótkie -inwazyjne, zamiast dłuższego mniej szkodliwego dla zwierzaka
- traktowanie właścicieli jako zło konieczne
- straszenie i bazowanie na poczuciu winy
- w sytuacjach poważniejszych doliczanie aa to to będzie dodatkowo kosztowało - naciągactwo kiedy właściciel liczy na łaskę i pomoc

JAK PSY ZE SCHRONISK MAJĄ BYĆ ADOPTOWANE KIEDY WIZYTA KOSZTUJĘ MIN. 30 ZŁ
CZY POSIADANIE PSA NIEBAWEM BĘDZIE PRESTIŻEM DLA BOGATYCH ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...