Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet w RZESZOWIE


Kisses

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses_xox']Poszukuje dobrego weta w Rzeszowie. Kogo polecacie?[/quote]
Lecznica Doktorek. :loveu: [url=http://www.koty.gielbaga.pl/kontakt]Informacje kontaktowe - lek.wet.Magdalena Moskwa, lek.wet.Dariusz Giełbaga, Rzeszów ul.Lewakowskiego 2[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Ja natomiast polecam lecznicę Jamnik...tylko im ufam.
[url=http://lecznicajamnik.pl/]HOME - --== J A M N I K ==-- Rzeszów - Lecznica dla Zwierząt - lek. wet. Beata Sochacka[/url][/quote]

Ja już nie mam do nich zaufania. Kilka lat temu leczyłam tam mojego nibyjamnika. Podobno nadawał się do uśpienia.:shake: Nawiasem mówic nikt nie chciał go leczyć. Kręgosłup to była zbyt skomplikowana sprawa dla naszych vetów. Szansę dostał dopiero u Doktorka. Żył i był sprawny jeszcze ładnych kilka lat. Dokładnie 8. Odszedł na nerki w wieku 13 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Ja już nie mam do nich zaufania. Kilka lat temu leczyłam tam mojego nibyjamnika. Podobno nadawał się do uśpienia.:shake: Nawiasem mówic nikt nie chciał go leczyć. Kręgosłup to była zbyt skomplikowana sprawa dla naszych vetów. Szansę dostał dopiero u Doktorka. Żył i był sprawny jeszcze ładnych kilka lat. Dokładnie 8. Odszedł na nerki w wieku 13 lat.[/quote]



ja miałam taka sytuacje w Doktorku, pies miał chore serce, p. Magda nie dala szansy powedzial ze do uspienia, przepisała nieodpowiednie leki, poszłam do Jamnika pies dostał dobre leki i zyl jeszcze ok 2 lat,

nastepna sytuacja w Doktorku, pies połknął igłe,pomocy nie uzyskałam, gdyz bylo juz za pozno ok 20 godz.,

kolejna sytuacja pies miał chory pecherz, sikał krwią, po zrobieniu badan krwi poszlam z wynikami do doktorka uslyszalm ze pies ma chore nerki, bzdurna diagnoza,

wiec tak sie ma podejscie doktorka do klienta,

ot moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']ja miałam taka sytuacje w Doktorku, pies miał chore serce, p. Magda nie dala szansy powedzial ze do uspienia, przepisała nieodpowiednie leki, poszłam do Jamnika pies dostał dobre leki i zyl jeszcze ok 2 lat,
nastepna sytuacja w Doktorku, pies połknął igłe,pomocy nie uzyskałam, gdyz bylo juz za pozno ok 20 godz.,
kolejna sytuacja pies miał chory pecherz, sikał krwią, po zrobieniu badan krwi poszlam z wynikami do doktorka uslyszalm ze pies ma chore nerki, bzdurna diagnoza,
wiec tak sie ma podejscie doktorka do klienta,

ot moje zdanie[/quote]
No widzisz mamy podobne przypadki a krańcowo inne zdanie ;)
-chore serce: moje kocisko chorowało na serce. Był leczony. Myślę, ze fachowo. Rozłożyło go zupełnie coś innego. Chore serce uniemożliwiło zabieg.
- mój pies połknął worek foliowy na śmieci. Pomoc uzyskałam o 23 a na resztę nocy miałam doktorków pod telefomem.
-chore nerki u jamnika: nie potrafię ocenić przebiegu leczenia. Wiem tylko, ze jamnik żył kilka lat od postawienia diagnozy.
Podsumowując; moim zdaniem - popartym leczeniem różnych stworów (psy, koty, myszoskoczki czy ptasie znajdy) lecznica jest ok. Jeśli zdarzy się coś co zmieni mój pogląd to pierwsza będę z tamtąd zwiewać bo zaufanie do veta to dla mnie podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Po "przygodach" znajomych mam takie zdanie o Doktorku, jak Ty o Jamniku...
Ja odczuwam wielkie zaangażowanie ze strony p.Sochackiej, jak i innych Wetów z Jamnika.[/quote]
Ja też czuję zaangażowanie... jak jestem w Doktorku.
A p.Sochackich znam i cenię jako ,,braci i siostry w rasie" ;)
Mamy beaucerony. Nasze psy to ,,rodzina"- ten sam tatuś. :p

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zaraz- przeciez pan Sochacki nie jest wetem z wyksztalcenia, wiec dlaczego leczy?
Do pani nie mam nic, jest konkretna i ok, ale on sie wtraca - a nie ma ku temu powodow poniewaz z tego co mi wiadomo studiow nie konczyl. To co- naturszczyk?
Kisses - nie znajdziesz weta bez wlasnego doswiadczenia, co czlowiek to opinia.Na kazdego mozna "cos" znalezc,powodzenia w szukaniu zycze:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Zaraz zaraz- przeciez pan Sochacki nie jest wetem z wyksztalcenia, wiec dlaczego leczy?
Do pani nie mam nic, jest konkretna i ok, ale on sie wtraca - a nie ma ku temu powodow poniewaz z tego co mi wiadomo studiow nie konczyl. To co- naturszczyk?
Kisses - nie znajdziesz weta bez wlasnego doswiadczenia, co czlowiek to opinia.Na kazdego mozna "cos" znalezc,powodzenia w szukaniu zycze:lol:.[/quote]


piszesz o męzu czy synu???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

To ja jeszcze może się wypowiem.

Od bodaj że 3 lat chodzimy do [url=http://lecznicajamnik.pl/]Lecznicy Jamnik[/url] i wszystko jest ok. Do tej lecznicy mam duże zaufanie.

Zdarzyło nam się też być a [url=http://www.agamat.nazwa.pl/]AGAMACIE[/url], o którym zdanie mam podobne, wszystko ok. ;)

[B]
Coyote Ugly FCI[/B], czy mogłabyś napisać coś więcej o tej lecznicy "Na 4 łapy"? Mam do niej bardzo blisko i jak dotąd słyszałam o niej dobre opinie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

pisałem w innym watku , ale i tu jest miejsce ,

..a ja polecę przychodnie na którą zamieniliśmy dotychczasową "starą" lecznicę .

Przychodnia dla Zwierząt
VET-MEDICA
ul.Graniczna 5a
35-326 Rzeszów

[url]www.vet-medica.pl[/url]

...profesjonalne podejście do każdego mojego zwierzaka ( trochę ich mam ) , generalnie pełen zakres usług ( RTG, USG , Laboratorium ) i przede wszystkim 24 H pogotowie z karetką dla zwierząt.
Wszystko w miłej atmosferze, i z bardzo NOWOCZESNYM podejściem do tematu ( młodzi doświadczeni lekarze którym się chce! ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...