Jump to content
Dogomania

czyrakolakorak - guz na dziasle u jamnika


bp&mikus

Recommended Posts

[B]WItajcie!
Jezeli ktos moze nam udzielic jakichkolwiek wskazowek i rad bedziemy wdzieczni...
Mis ma 17 lat i 3 miesiace. Od miesiaca zyje z rozpoznaniem guza zlosliwego- czyrakolakoraka. Guz umiejscowiony jet po lewej stronie noska.
OD wczoraj Mikus ma czeste krwawienia z pyszczka. Przykladamy mu zimne oklady, dajemy rutinoscorbin...czy mozna zrobic cos jeszcze zeby nie krwawil?
Bedziemy wdzieczni za wszelkie wskazowki!
Pozdrawiamy
B&P&M[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czesc,
mieszkamy w Niemczech. No coz lekarze maja tylko i wylacznie wiedze medyczna a my potrzebowalismy czegos wiecej. Na razie wygrywamy te nierowna walke. Stan Misia byl dramatyczny teraz jest lepiej o wiele lepiej stosujemy srodki niekonwencjonalne, czujemy, obserwujemy i sluchamy sercem i to dziala.
Nasze zwierzaki potrzebuja tak naprawde tylko nas i odrobiny pomocy weterynaryjnej ale w terapii to my i nasza milosc mozemy pomoc najbardziej.
Pozdrawiamy wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam! Czy macie jakieś dobre rady jak zajmować się takim psiakiem? Mam dokładnie taki sam problem z moim i szczerze powiedziawszy myślę już o uśpieniu bo mam wrażenie że się męczy i że i tak nie ma jak mu pomóc , ale jeśli macie jakieś wypróbowane metody to podzielcie się, spróbuję jeszcze powalczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...