Jump to content
Dogomania

dziwny zapach shih


marta23t

Recommended Posts

od tygodni jest u nas mały shih 3,5 miesiąca z adopcji. zastanawia mnie dziwny zapach pieska-hmmm jest taki specyficzny, ostry, dziwny do określenia. trochę jak mokry psiak-ale inny:razz: zastanawia mnie czy ta rasa ma taki ,,inny zapach,,? a może to jeszcze szczenięcy zapaszek.małej nie mogę póki co kąpać -bo jest po operacji / więc nie sarwdzę czy po kąpieli zapaszek zanika:oops:/. zapach mi broń Boże nie przeszkadza-tylko strasznie ciekawa jestem:evil_lol:/ a może przy moich bezwonnych maltanach zmienił mi się węch:evil_lol:/
może pytanie głupie ale mieliśmy kiedyś naszą śp kochaną shar peikę i ona też pachniała inaczej niż inne psy / jakby suszonymi grzybkami/.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

Myślę, że ten piesek przebywał jakiś czas w swoich siusiach i stąd ten zapach. Jakiś czas temu miałam styczność z takim bobasem ktory był trzymamy w klatce ze względu na kwarantannę i miał właśnie taki dziwny ostry zapach - ale po kąpieli zniknął :razz:

A można wiedzieć na co miał operację? Masz jakieś jego zdjęcia?

Buziole

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]maleńka[/B] to może być to bo mała siuśkami też troszkę pachnie:evil_lol:. Operację miała na przepuklinę-niestety była już tak duża, że porobiły się zrosty i nie można było czekać.
Zdjęcia małej mam ale nie umiem umieścić na dogo:oops: mogę Ci na maila przesłać:lol:. dziękuję za radę. buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']Witaj [B]maleńka[/B] to może być to bo mała siuśkami też troszkę pachnie:evil_lol:. Operację miała na przepuklinę-niestety była już tak duża, że porobiły się zrosty i nie można było czekać.
Zdjęcia małej mam ale nie umiem umieścić na dogo:oops: mogę Ci na maila przesłać:lol:. dziękuję za radę. buziaki[/quote]

Jasne, wyślij na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Szybkiego powrotu do zdrowia dla malenkiej :loveu:
Moja Fruzia tez byla operowana na przepuklinke ale na dzien dzisiejszy nawet sladu nie ma ....
Co do zapachu...jak wygladaja jej uszka? ....znajoma miala podobny problem.....caly psiak dziwnie pachnial ....kapiele w najdrozszych szamponach nie potrafily tej woni zniwelowac...po wizycie u weta i obejrzeniu uszu okazalo sie ma drozdzaka ...specyficzna won przeniosła sie na skóre ...

Ale mam nadzieje ze to po prostu taki smrodek brudasek i po kapieli mala bedzie pieknie pachniec :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam przyjemność poznać Tosię osobiście, wcale nie śmierdzi, uszy ma w porządku, jest słodka i całuśna :evil_lol:

I dużo je... :evil_lol:

Trzeba uważać na palce podając jej smakołyki :cool3::evil_lol:

Poniżej jej fotka :eviltong:

[IMG]http://images35.fotosik.pl/45/485bd8c1c4ce163emed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...