Jump to content
Dogomania

Nadmierne pragnienie


ElGreco

Recommended Posts

Sunia w wieku 9 miesięcy. Miała tydzień temu przykry wypadek, została pogryzona przez psa w krzakach i nie jestem pewna czy nie dostała kopniaka od włąściciela tamtego psa.. Od tamtej pory dziwnie się zachowuje. Popiskuje itp. Przedwczoraj miała "atak" typu niezborność tylnych nóg, przekrwione oczy, worki pod oczami i długi półprzytomny sen. Zaraz żeśmy pojechali do weta ale już było wszystko w porzadku i wet nic nie zdziałał.W poniedziałek mają pobrać krew a ja mocz dowieść mam. Boje się czy to nie nerki. Czy po np.uderzeniu może się coś takiego stać.? Naprawdę już nie wiem co się dzieję i dostaj fijoła, bo się boję o psicę.

Link to comment
Share on other sites

Moze nie nery,moze rzeczywiscie tamten miły własciciel ja kopnął np.gdzies kolo kregosłupa ,miejsce to trochę obrzmiało i uciskało na nerwy odpowiedzialne za zwieracz pecherza moczowego,tylne konczyny...a z niedlugim czasem moze samo minie.Ale opieka weta niezbędna!!!!!!!!! Bo ropomacicze zostało wykluczone??

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co debatować, tylko trzeba lecieć do weta i robić badania krwi. Może to faktycznie cukrzyca na tle mechanicznego uszkodzenia trzustki, tu pasowałby świąd, pragnienie, stan "śpiączkowy". Może to uszkodzenie wątroby. Badania i jeszcze raz badania.

Link to comment
Share on other sites

Badania zrobione. Jutro jadę po odbiór. Telefonicznie mi tylko powiedzieli ze są ogólnie w normie. Jest jeszcze jedno podejrzenie-uczulenie na czystą postac wapna, takiego podawanego do jedzenia. Bo tak sie akurat zbiegło że "atak" miała godzine po podaniu do jedzenia wapna. Świąd okolicy odbytu spowodowany był zapchaniem kanalików okołoodbytowych ( :o miała nie tak dawno czyszczone- ja wiem, z jakieś dwa tygodnie temu) Mam podawać świerze zioła to ponoć pomaga w opróżnianiu tych że kanalików. Jadę też zrobić badania EKG, bo równie dobrze kogą to być sprawy sercowe. Chce na wszelki wypadek wykluczyć wszystkie podejrzenia i wiedzieć na czym stoję. Dzięki za pomoc i rady. Dam znać co i jak.

Pozdrawiam

ElGreco

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...