Jump to content
Dogomania

Magdalena Świętoń (PL)


Natali@

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sędzia może i ma wiedzę, ale jej sędziowanie w IX grupie a konkretniej w grzywaczach chińskich to moim zdaniem, lekko mówiąc, nieporozumienie... Nie zna podstawowych wad, braki w uzębieniu u tej rasy są wynikiem genu nagości a nie wady, a sędzia ta obniżała na jednej z wystaw za to oceny. W mojej klasie na tej wystawie wygrała rosyjska suka, dość duża, o średnim ruchu. Druga natomiast była suka nie pokazująca się w ogóle, nie chciała się ruszyć, zachowywała się lękliwie i bojaźliwie,  włos miała doskonale przygotowany i to trzeba jej oddać, ale nic poza tym, anatomicznie też kiepsko... Sędzia się jednak nad nią tak rozpływała, że dostała doskonałą... według mnie dla niej liczy się tylko grooming, ja w opisie miałam takie bzdury, że szok... My zeszliśmy z oceną bardzo dobrą i III lokatą, do dziś próbuję rozkminić za co :P Ja nie polecam, ale może inni mają inne zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Wracam do wątku ,

sędzina co najmniej dziwna ! Odradzam udział w wystawie jeśli oba sędziuje ! Szkoda zdrowia ! Pies zdobywał same oceny doskonale od szczenięcia - u niej zaledwie dobra!!! Ilość psiaków na wystawie w grupie IX tez mówi sama za siebie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...