Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

Jeszcze nie ustaliła sie sytuacja z małym COSIEM, a tu telefon że kolejna bidę potrąconą przez samochod znaleziono przy drodze.
Ziutka wraz z TZem zabrali mała sunię z drogi i pojechali z nia do weta. Pierwsze wstępne oględziny - sunia nie staje na tylne łapki, byc może miec uszkodzony kręgosłup. Jada z sunia do Milanówka - RTG nie wykazało uszkodzeń, być może więc jest tylko potłuczona.
[B]Z relacji ARKI:[/B]
[I]Przeswietlenie w Milanowku nic nie wykazlao,ze tylko sunia jest poobijana...ale z braku dt Ziutka jedzie z sunia na Powstancow Slaskich....niech popatrza na te zdjecia i niech posiedzi w klatc.To jej jesli niedaj Bog uraz kregoslupa jest, tylko dobrze zrobi. Ma problemy z wyproznieniem[/I]

[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1549/obraz6zs7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5198/obraz8wj3.jpg[/IMG]

zdjęcia narazie tylko takie bo przesłane telefonem, gdy Ziutka wróci do domu wrzuci wiecej fotek.

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Błagamy o dt dla suni!!!![/SIZE][/COLOR][COLOR=black][SIZE=2]Ziutka mowi,ze kochane, grzeczniutkie malenstwo, dalo sobie wszystko zrobic i poogladac...[/SIZE][/COLOR][/B]
[B]Sunia prawdopodobnie byla potrącona przez samochod i.......ma cieczke![/B]

[B][COLOR=royalblue]Zbieramy kasę na leczenie psiny[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]IzaSonia - 15 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Agniechax82 - 20 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Tomasz Marek - 35 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ukryty Smok (bazarek Elmiry) - 200 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Anemon (bazarek Elmiry) - 20 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Katarzyna Górska - 150 zł[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]asl - 14 zł[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]sleepingbyday[/COLOR][/B][COLOR=blue] [B]- 11 zł[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff]agata21 - 15,-[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]MonikaP - 48,-[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Marysia55 - 30 zł (bazarek Elmirki)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Renata5 - 24,-[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]AleksandryF - 12 zł[/COLOR] [/B]
[B].............................................[/B]
[B]Razem 594,-[/B]

[B]Dziękujemy :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Wam za wszelką pomoc.
Mam dzisiaj doła takiego jak nigdy :shake:
Nie wiem co pisać nawet, płakać mi się chce i wyłam pół drogi, że maluszek tam został, ja wiem, że tak trzeba, że tam jej pomogą itp. ale ona tak strasznie płakała za mną :-( tak się wtulała :-(
Błagam cioteczki ściągnijmy tutaj jak najwięcej innych ciotek, może ktoś będzie mógł odwiedzić małą...to jest cudo powiem wam. Miała robione 2 RTG, nawet nie zapiszczała, nie wierciła się - uspokajało ją trzymanie za główkę i mogli z nią robić co chcieli.
Każda doba pobytu suńki kosztuje 45 zł + jakieś dzisiejsze badanie 50 zł.
Wysłałam już Luce zdjęcia i zaraz wstawi, nie są najlepsze bo ona się boi aparatu :shake:

Link to comment
Share on other sites

o rany ciotki teraz to chyba nie wy znajdujecie zwierzęta tylko one was :( wkurzyłam się na wypowiedź urzędu miasta dla nich najlepiej uśpić pozbyć się jak śmiecia a przecież to żywa istota która czuje i z tego co przeczytałam to ta sunia pragnie żyć a to już dużo bo ma siłę walki .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']
nie bardzo rozumiem, ale zobaczymy, bo skoro rtg nie wykazalo uszkodzenia rdzenia to skad paraliz...??
[/quote]
No właśnie też się zastanawiam :cool1:
Powiem Wam, że byłam dzisiaj z nią ponad 5 godzin i strasznie za nią tęsknie :-( nie umiem sobie cholera miejsca znaleźć :shake: Ona tak strasznie chciała być przy człowieku i te jej spojrzenie kiedy wychodziłam :placz: ehh ciężko mi bardzo :sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

Jestem...nawet nie wiem co napisać:-(Mogę tylko wołać do góry i tak wspierać Maluszkę...to straszne jest...a skoro pobyt płatny i koszta juz sie zbieraja, to chyba trzebaby podać jakieś konto i ogłosić zbiórkę???MAlutka..trzymaj sie nam tam..już Ziutka nie da Ci zrobić krzywdy..oj nie da...może się koazać, że ten dzień był Twoim szczęśliwym dniem...oby...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...