Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 23.01.2023 o 00:50, Nadziejka napisał:

             💙 

  zapraszam na kramik czwarty
 

Nadziejko, jesteś nIemożliwa, baaaardzo dziękujemy!!!🥰

Dziś i jutro kciuki potrzebne, dziś Edyta na chemii, a jutro Noelik u weta... Prosimy o dobre myśli!  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 13:32, zebrazebra napisał:

Nadziejko, jesteś nIemożliwa, baaaardzo dziękujemy!!!🥰

Dziś i jutro kciuki potrzebne, dziś Edyta na chemii, a jutro Noelik u weta... Prosimy o dobre myśli!  

                Zagladam z modlitwą serduchem przytulam
 
Link to comment
Share on other sites

Znalazłam na Facebooku taką nespodziankę: Ta fundacja używa zdjęcia małego Noelika jako swojej "twarzy"!!!!!!!!!!!!!!!

Nie znam tego zdjęcia Noela, ale to na 100% jest ona zanim do mnie dotarła!!! Napisałam do nich z prośbą o ewentualne informacje na temat pieska ze zdjęcia, ale nie dostałam odpowiedzi, a telefonu do nich nie mogę nigdzie znaleźć.

Czy ktoś coś o nich wie? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi! 

 

malynoel.jpg

Noel po około 15 latach u mnie:

nm.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2023 o 06:29, zebrazebra napisał:

Znalazłam na Facebooku taką nespodziankę: Ta fundacja używa zdjęcia małego Noelika jako swojej "twarzy"!!!!!!!!!!!!!!!

Nie znam tego zdjęcia Noela, ale to na 100% jest ona zanim do mnie dotarła!!! Napisałam do nich z prośbą o ewentualne informacje na temat pieska ze zdjęcia, ale nie dostałam odpowiedzi, a telefonu do nich nie mogę nigdzie znaleźć.

Czy ktoś coś o nich wie? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi! 

 

malynoel.jpg

Noel po około 15 latach u mnie:

nm.jpg

                            Zakończony! Kalendarze 2019 dla Rokunia z chorą skórą do 17,01,1019 g20 -  Page 2 - Zakończone - Dogomania❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2023 o 07:50, zebrazebra napisał:

Wczoraj była u mnie Edyta, chciałam by Noelik z nią zapozowała, ale bestia nie chciała, nie lubi aparatu i już! 

32262ed53a92.jpg

Prosimy o dobre myśl i kciuki dzisiaj Edyta ma kolejną chemię...

                             🍀💓  764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...  💓🍀

Link to comment
Share on other sites

                     Sciskam tulam za wszytko                                                                                             Martusiu z kramiku piatego lada dzien beda pieniazki ok 50 zl                                                     to zaraz tez posle ku Wam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...