Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

Dnia 7.12.2022 o 18:16, Nadziejka napisał:
 Niechaj moc bedzie z Wami
  a pierwsze pieniazki juz dzis poslalam z bazarciku 
spokojnosci spokojnosci wszelkiej zasylam
  
 
Zebro wszelkiego najnaj naj dla Was z serca 
rozliczam jeszcze kramik  jeszcze dwie wplaty będa
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za wielką pomoc💔💔💔

Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy  Na spacerze Noel zachowywała się normalnie, załatwiła się, podbiegła kawalek i nagle zwinęła się jakoś dziwnie i upadła na śneg,
Natychmiast do niej podbiegłam, zemdlała, przelewała mi się przez ręce, Na szczęcie spotałam super Sąsiadkę, która widząc co się dzieje zoaferowała natychmiastową podwózkę do Canfelisu. W samochodzie Noel trochę się krztusiła, ale najgorszy stan nieprzytomości przeszedł. U weta natychmiast dostała pomoc, leżała pod tlenem, dostala zastrzyk na bazie opiatów, po którym zachowywałą się jak po narkozie. Dostała fówniież zastrzyk z Furosemidu i lek na poprawę mikrokrążenia. Zbadano jesz szybko krew, wszystkie wyniki okazały się w normie. USG takie na szybko też nie wykazało nic niepokojącego, tylko dotykowo brzuch był dość bólowy. To była taka jakaś zapaść udarowa prawdopodobnie, zdeberwowałąn się bardzo, bo wydawało mi się że Noel mi narękach po prostu odchodzi...Dziś rano jest już lepiej, zjadła, wody nie chce na razie pić. Uroki podeszłago wieku, muszę ją obserwować, qw styczniu badanie serca i Usg całego psa. W czorajnmnie skasowali na 300 zł, ale nie ma rady, zrobię dla Noelika wszystko! Uff, to tyle o wczorajszych przejściach, dziśoszczędzamy się i obserwujemy.
Kciuki tradycyjnie potrzebne!   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 10:03, Nadziejka napisał:

trafalgar's square Elephant Love Print | Cute drawings, Childrens art,  Elephant art

Modlitwę sercem przekazujemy z Nadziejkowa 

 

Dnia 18.12.2022 o 13:36, dwbem napisał:

Trzymam kciuki, żeby wszystko wróciło do normy.

Dziękujemy pięknie! ❣️ Noel dziś cały dzień przespała, mam wrażenie że czuje się odrobinę lepiej, oby tak było...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 29.12.2022 o 08:12, inka33 napisał:

Mikroby paszli won! 🤠

Idą, tylko powolutku, już jest trochę lepiej, dziękuję❣️

Dnia 29.12.2022 o 19:15, Nadziejka napisał:

trafalgar's square Elephant Love Print | Cute drawings, Childrens art,  Elephant art

Martusiu wszelkie modlitwy posylam dla Was 
Wyslalam jeszcze kolejne pieniazki z bazarku pierwszego i juz mamy rozliczony  302 zl razem 
A kramcik drugi  rozliczam i jeszcze kolejny dzis poczaruje

Nadziejko, nie wiem jak dziękować, wszystko rozliczone, dotarło, jesteś wielka! 😍

Ale bardzo proszę, i to poważnie: zrób bazarek, ale dla jakiejś najbardziej potrzebującej bidy, już nie dla mnie, ja dam jakoś radę, a teraz taki ciężki czas dla zwierzaków. Proszę, dobrze? Bardzo mi na tym zależy, niech teraz jakaś inna psina skorzysta!!! ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2022 o 20:27, zebrazebra napisał:

Idą, tylko powolutku, już jest trochę lepiej, dziękuję❣️

Nadziejko, nie wiem jak dziękować, wszystko rozliczone, dotarło, jesteś wielka! 😍

Ale bardzo proszę, i to poważnie: zrób bazarek, ale dla jakiejś najbardziej potrzebującej bidy, już nie dla mnie, ja dam jakoś radę, a teraz taki ciężki czas dla zwierzaków. Proszę, dobrze? Bardzo mi na tym zależy, niech teraz jakaś inna psina skorzysta!!! ❤️❤️❤️

 
  Martusiu dla lapuniek bidusnych robie czaruje calenki czas
   ale dla Was zaraz bedzie nowiuski
jeszcze za dni kilka rozlicze kramcik drugi   
          spokojnosci wszelkiej spokojnosci ciepla zasylam
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 00:47, Nadziejka napisał:

Rozliczony czesciowo.Podzielmy Się Czlowieczeństwem Czesć Druga 29.12

             zapraszam zapraszam ogromnie na kramik kolejny

                           

Martusiu z drugiego kramu poslalam na dzis 35 zl  ,
te wplaty ktore milalam na koncie wiec jeszcze pieniazki z drugiego będą
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...