Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

Dnia 25.11.2022 o 20:09, Isiak napisał:

Cudne!

 

Dnia 25.11.2022 o 20:18, dwbem napisał:

Śliczne bestyjki.

🐕🐕 ❤️

Dziękuję, ten portret, namalowany przez Kotinę z forum miau , został specjalnie dla Edyty, aby poprawić jej humor w tej ciżękiej sytuacji. Wczoraj miała kolejne przetaczanie krwi, a w poniedziałek następna chemia.

A ja piszę o tej wczesnej porze, bo Noel coś jakby miała rozwolnienie, więc nie dość że biegamy często na siku po Furosemidzie na wodę w płucach, tak i pobiegamy na nr 2, choć środki zapobiegawcze już zostały wepchnięte do paszczy 😉 Trzymajcie proszę kciuki, bo nadal pilnie potrzebne!!! 🙏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drodzy odwiedzający! 😇

Widzę, że zebra coś delikatnie sugeruje, ale jakoś nie ma śmiałości powiedzieć wprost...

Dnia 20.11.2022 o 15:05, zebrazebra napisał:

(...)
Ja sama rzdko bywałam w ostatnich latach na forum, bo był to dla mnie niezwykle ciężki czas, pod każdym względem.

Brak pracy, bardzo zły stan zdrowia fizycznie i psychicznie. (...)

Dnia 19.11.2022 o 21:28, zebrazebra napisał:

(...)

Niestety moja siostra (...) Dodatkowo jest bez pracy, węc proszę, błagam o dalsze dobre myśli i kciuki, zwłaszcza że ona ma pod opieką przygarniętą 3 lata temu Sonię...
(...)

Podsumowując: zebra choruje i bez pracy, siostra w szpitalu i bez pracy, mama zebry na emeryturze, codzienne potrzeby, opłaty, leki zebry, siostry itd., karma, szczepienia, odrobaczenia, p/kleszczowe itp. dla Soni i Noelki, Furosemid i Cardisure dla Noelki, inne bieżące leki, jak np. na biegunkę, podkłady na sikanie po furosemidzie, wizyty u weta itd...

Może czas pomyśleć o przeniesieniu wątku do działu "Mają dom, ale potrzebują pomocy"...?
Jakiś bazarek by można ulepić itd... Mam trochę fantów... Ktoś coś...?

Czy ktoś z Was (bardziej stałych bywalców dogo niż ja) wie, czy jest tu jeszcze jakiś admin/moderator, do którego można się zwrócić o przeniesienie wątku?

Zebra, tylko nie protestuj, proszę! 😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 23:08, inka33 napisał:

Drodzy odwiedzający! 😇

Widzę, że zebra coś delikatnie sugeruje, ale jakoś nie ma śmiałości powiedzieć wprost...

Podsumowując: zebra choruje i bez pracy, siostra w szpitalu i bez pracy, mama zebry na emeryturze, codzienne potrzeby, opłaty, leki zebry, siostry itd., karma, szczepienia, odrobaczenia, p/kleszczowe itp. dla Soni i Noelki, Furosemid i Cardisure dla Noelki, inne bieżące leki, jak np. na biegunkę, podkłady na sikanie po furosemidzie, wizyty u weta itd...

Może czas pomyśleć o przeniesieniu wątku do działu "Mają dom, ale potrzebują pomocy"...?
Jakiś bazarek by można ulepić itd... Mam trochę fantów... Ktoś coś...?

Czy ktoś z Was (bardziej stałych bywalców dogo niż ja) wie, czy jest tu jeszcze jakiś admin/moderator, do którego można się zwrócić o przeniesienie wątku?

Zebra, tylko nie protestuj, proszę! 😘

Dobry pomysł,a nie można inaczej tylko trzeba przenosić wątek?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 23:08, inka33 napisał:

Drodzy odwiedzający! 😇

Widzę, że zebra coś delikatnie sugeruje, ale jakoś nie ma śmiałości powiedzieć wprost...

Podsumowując: zebra choruje i bez pracy, siostra w szpitalu i bez pracy, mama zebry na emeryturze, codzienne potrzeby, opłaty, leki zebry, siostry itd., karma, szczepienia, odrobaczenia, p/kleszczowe itp. dla Soni i Noelki, Furosemid i Cardisure dla Noelki, inne bieżące leki, jak np. na biegunkę, podkłady na sikanie po furosemidzie, wizyty u weta itd...

Może czas pomyśleć o przeniesieniu wątku do działu "Mają dom, ale potrzebują pomocy"...?
Jakiś bazarek by można ulepić itd... Mam trochę fantów... Ktoś coś...?

Czy ktoś z Was (bardziej stałych bywalców dogo niż ja) wie, czy jest tu jeszcze jakiś admin/moderator, do którego można się zwrócić o przeniesienie wątku?

Zebra, tylko nie protestuj, proszę! 😘

Moderatorów nie ma, posty do admina czekają  na odpowiedź kilka miesięcy i nie wiadomo, czy się odpowiedzi doczekają. Z przeniesieniem wątku może być problem.
Może trzeba założyć nowy wątek w dziale "Mają dom..." i w pierwszym poście dać link do tego wątku.
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 23:08, inka33 napisał:

Drodzy odwiedzający! 😇

Widzę, że zebra coś delikatnie sugeruje, ale jakoś nie ma śmiałości powiedzieć wprost...

Podsumowując: zebra choruje i bez pracy, siostra w szpitalu i bez pracy, mama zebry na emeryturze, codzienne potrzeby, opłaty, leki zebry, siostry itd., karma, szczepienia, odrobaczenia, p/kleszczowe itp. dla Soni i Noelki, Furosemid i Cardisure dla Noelki, inne bieżące leki, jak np. na biegunkę, podkłady na sikanie po furosemidzie, wizyty u weta itd...

Może czas pomyśleć o przeniesieniu wątku do działu "Mają dom, ale potrzebują pomocy"...?
Jakiś bazarek by można ulepić itd... Mam trochę fantów... Ktoś coś...?

Czy ktoś z Was (bardziej stałych bywalców dogo niż ja) wie, czy jest tu jeszcze jakiś admin/moderator, do którego można się zwrócić o przeniesienie wątku?

Zebra, tylko nie protestuj, proszę! 😘

 

Link to comment
Share on other sites

inka33, dzękuję że tak wprost podsumowałaś moją sytuację. Rzeczywiście u mnie nie jest wesoło, ale są jeszcze piesy w gorszym położeniu, potrzebujące wsparcia, aby po prostu przeżyć. My jeszcze jakoś , marnie, bo marnie, ale zawsze, sobie radzimy, robię bazarki na miau.pl w dziale Pchli targ, jesli ktoś ma ochotę na coś fajnego, to zapraszam, jestem tam jako brooklynboogie 🥰

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=215135&p=12669003#p12669003

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=215101

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=215155&p=12672615#p12672615

Robiłam przed pogorszeniem stanu nerwowego o ogólnej sytuacji trochę biżuterii, gdyby ktoś zechciał obejrzeć moje prace, to zapraszam na blog www.biznatica.pl 🙂

Wielkie dzięki wszystkim za każde wsparcie, dobrze że jesteście 💝

Z przenoszeniem wątku po prostu nie mam chyba siły walczyć. A dziś proszę o kciuki za moją wizytę u lekarza, aby wszystko poszło dobrze i abym dostała się na dobrą psychoterapię... I żeby Edyta skuteczne przeszła chemię, jest bardzo dzielna i zdeterminowana do walki...

Dziękujemy! 

zn.jpg

Sonisko.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 15:13, jola&tina napisał:

Moderatorów nie ma, posty do admina czekają  na odpowiedź kilka miesięcy i nie wiadomo, czy się odpowiedzi doczekają. Z przeniesieniem wątku może być problem.
Może trzeba założyć nowy wątek w dziale "Mają dom..." i w pierwszym poście dać link do tego wątku.
 

O, to jest jakiś pomysł. 🙂

Dnia 1.12.2022 o 06:59, zebrazebra napisał:

inka33, dzękuję że tak wprost podsumowałaś moją sytuację. Rzeczywiście u mnie nie jest wesoło, ale są jeszcze piesy w gorszym położeniu, potrzebujące wsparcia, aby po prostu przeżyć. My jeszcze jakoś , marnie, bo marnie, ale zawsze, sobie radzimy, robię bazarki na miau.pl w dziale Pchli targ, jesli ktoś ma ochotę na coś fajnego, to zapraszam, jestem tam jako brooklynboogie 🥰

(...)

Z przenoszeniem wątku po prostu nie mam chyba siły walczyć. A dziś proszę o kciuki za moją wizytę u lekarza, aby wszystko poszło dobrze i abym dostała się na dobrą psychoterapię... I żeby Edyta skuteczne przeszła chemię, jest bardzo dzielna i zdeterminowana do walki...

Dziękujemy! 

(...)

To może zrobić tak, jak pisze jola&tina...?

Potrzeby są zawsze duże, wszyscy o tym wiemy, jak pieseła jest niemłoda i choruje, a jeszcze ma "hrabiowskie podniebienie" i wymaga specjalnej karmy, która nie szkodzi żołądeczkowi...

Nie wiem, jak innym z dogo, ewentualnie chętnym do wsparcia Was przez miau, ale mi jakoś nie idzie dogadanie się z nim. Narowy jakieś ma czy inne fochy albo z naszym kompem się nie dogaduje... 😞

Kciuki trzymamy nieustająco - przymajmniej ja i nachalnie paczająca Bomba. 🙂

Buziaki! 😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2022 o 01:09, inka33 napisał:

O, to jest jakiś pomysł. 🙂

To może zrobić tak, jak pisze jola&tina...?

Potrzeby są zawsze duże, wszyscy o tym wiemy, jak pieseła jest niemłoda i choruje, a jeszcze ma "hrabiowskie podniebienie" i wymaga specjalnej karmy, która nie szkodzi żołądeczkowi...

Nie wiem, jak innym z dogo, ewentualnie chętnym do wsparcia Was przez miau, ale mi jakoś nie idzie dogadanie się z nim. Narowy jakieś ma czy inne fochy albo z naszym kompem się nie dogaduje... 😞

Kciuki trzymamy nieustająco - przymajmniej ja i nachalnie paczająca Bomba. 🙂

Buziaki! 😘

 Dziękujemy, drapsiaj paczającą nachalnie Bombę 😍

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2022 o 20:28, Nadziejka napisał:

                Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

               Z wszelką modlitwą zapraszam z calej duszy

Nadziejko, wspaniale, że chcesz wspomóc moje psiaki, ale czy taki bazarek nie jest wbrew regulaminowi? Z tego co pamiętam, bazarki można robć tylko na psy bezdomne lub na tymczasie, natomiast Noel i Sonia mają domy stałe, żebyśmy nie miały problemów 🤨 Może przenieść ten bazarek do działu Pomoc dla ludzi, wtedy byłaby jasna sytuacja. Ja naprawdę jestem wykończona psychicznie do granc możliwości i nie chcę dodakowo afery tutaj . 

 Nadziejko, proszę przenieś bazarek lub zmień jego cel, bo nie będę mogła przyjąc pomocy w takiej formie. Jesteś przekochana i dziękuję, że podjęłaś taką inicjatywę, ale nie chcę mieć jeszcze problemów na forum, zwłaszcza dotyczących pomocy finansowej.

Jeśli ktoś chce mnie wspomóc, proszę o wiadomość na maila, poza forum. 

Moj email [email protected]

Dnia 5.12.2022 o 23:46, inka33 napisał:

Nadziejko, serdeczności! 🥰

Tylko, żebyś kłopotów sobie nie narobiła, łojojoj...! 😱😱😱

Dokładnie, nie wiem , czy taką pomoc będę mogła przyjąć, to bardzo niezręczna sytuacja... Nie wiem co robć...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 09:21, Nadziejka napisał:
 Juz poczarowalalm na dziale,,Pomoc dla ludzi,, 
 Zebro sciskam za wszytko i prosze tez o modlitwę wszelką za Nadziejkowo 

Dziękuję z calego serca, również ściskam, modlitwy za Nadziejkowo zapewnione! ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...