Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

:iloveyou::iloveyou::iloveyou:Zeberenko dzis odnalazlam wateczek , na wateczku Kajtuniowym, zagladam i zaraz czytam , pozdrawiamy sercem:thumbs::iloveyou:jak dziewunieczki sie czuja ciotenko? trzymamy mocniutko kciuki kochana!Zeberenko wyczytalam taka cudna wiesc z tamtego czasu , kiedy Gwiazdenku u ciebie na dt byla: ,,[INDENT][B]Dom już jest. Na zawsze. U mnie.:oops::oops::oops:
Kocham to bydlę i nie wyobrażam sobie, by teraz Gwiazdka była zmuszona znowu zmienić otoczenie. Ona tak bardzo mi ufa, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Ma zapewnioną ludzką opiekę i psie+ludzkie towarzystwo. Przeważnie pracuję w domu, więc mam możliwość kontroli i opieki w ciągu dnia. Będę jedynie potrzebować odrobiny wsparcia finansowego "na rozruch", oczywiście jeśli się zgodzicie na takie rozwiązanie, i - rzecz jasna- jeśli spełniam wymogi potencjalnego właściciela.[/B] ,,
[FONT=arial black][COLOR=#800080]wyczytalam wateczek i powiem ze uryczalam sie ze wzruszenia , jak to po kawalenku po dywaniczku chodzila Gwiazdenka:loveu::loveu::loveu:i jak sie tulila do rudzienki cudnej ach! Masz zeberenko skarbenki cudne , my mocniutko sciskamy kciuki za zdrowenko panieneczek i za calunia Zebrzatkowa rodzinke:thumbs::bye::buzi:to juz ponad 4 latka![URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/81/30d590b20bacc891med.jpg[/IMG][/URL]wszelkuskiego zdrowenka dla Hollynki i Noelci:iloveyou:[/COLOR][/FONT][/INDENT]

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='ewa gonzales']:iloveyou::iloveyou::iloveyou:Zeberenko dzis odnalazlam wateczek , na wateczku Kajtuniowym, zagladam i zaraz czytam , pozdrawiamy sercem:thumbs::iloveyou:jak dziewunieczki sie czuja ciotenko? trzymamy mocniutko kciuki kochana!Zeberenko wyczytalam taka cudna wiesc z tamtego czasu , kiedy Gwiazdenku u ciebie na dt byla: ,,[INDENT][B]Dom już jest. Na zawsze. U mnie.:oops::oops::oops:
Kocham to bydlę i nie wyobrażam sobie, by teraz Gwiazdka była zmuszona znowu zmienić otoczenie. Ona tak bardzo mi ufa, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Ma zapewnioną ludzką opiekę i psie+ludzkie towarzystwo. Przeważnie pracuję w domu, więc mam możliwość kontroli i opieki w ciągu dnia. Będę jedynie potrzebować odrobiny wsparcia finansowego "na rozruch", oczywiście jeśli się zgodzicie na takie rozwiązanie, i - rzecz jasna- jeśli spełniam wymogi potencjalnego właściciela.[/B] ,,
[FONT=arial black][COLOR=#800080]wyczytalam wateczek i powiem ze uryczalam sie ze wzruszenia , jak to po kawalenku po dywaniczku chodzila Gwiazdenka:loveu::loveu::loveu:i jak sie tulila do rudzienki cudnej ach! Masz zeberenko skarbenki cudne , my mocniutko sciskamy kciuki za zdrowenko panieneczek i za calunia Zebrzatkowa rodzinke:thumbs::bye::buzi:to juz ponad 4 latka![URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/81/30d590b20bacc891med.jpg[/IMG][/URL]wszelkuskiego zdrowenka dla Hollynki i Noelci:iloveyou:[/COLOR][/FONT][/INDENT]
[/QUOTE]

ewciu, dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękuję za odwiedzenie Wacusia i ciepłe słowa .

Noel piękna i rzeczywiście szczęściara , przeleciałam wątek i rzeczywiście wyglądało to strasznie a niuńka stanęła na łapki .Wacuś ma wytartą główkę kości udowej i czekamy z nadzieją że wytworzy się staw rzekomy .20 października jedziemy do Torunia na konsultację i wtedy wszystko się okaże .
Buziole dla sunieczek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sonia1974']Dziękuję za odwiedzenie Wacusia i ciepłe słowa .

Noel piękna i rzeczywiście szczęściara , przeleciałam wątek i rzeczywiście wyglądało to strasznie a niuńka stanęła na łapki .Wacuś ma wytartą główkę kości udowej i czekamy z nadzieją że wytworzy się staw rzekomy .20 października jedziemy do Torunia na konsultację i wtedy wszystko się okaże .
Buziole dla sunieczek[/QUOTE]

Dziękujemy za buziaki, życzymy zdrowia Wacusiowi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Małe wredne.......ale jakie kochane :) :P

 

Noo, kochane, kochane :)  Dzięki Tobie Ziutka :)

Ciekawe czy w końcu kiedyś poznam wredoctwo...? ;)

 

Zeberko, wiesz pewnie, do czego się przyczepię...? :angry:

 Poznać może kiedyś poznasz, ale do czego się przyczepisz - nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Poznać może kiedyś poznasz, ale do czego się przyczepisz - nie wiem...

Ale już wiesz, że atletyczność wzięłam za grubaśność i już się pokajałam. :wacko:

 

 

Poważnie rzecz biorąc - to zależy w stosunku do kogo. Te osoby, które zaakceptowała, nie mają się czego bać :Pattachicon.gifnoel holly snow.JPG

Mina Noelki - bezcenna! :wacko: :wub:

Link to comment
Share on other sites

To kiedy do nas wpadasz ze zwierzyńcem ? :P

Z tymi dwoma smokami sama w pociągu?  Nie da rady :( :P

 

Ale już wiesz, że atletyczność wzięłam za grubaśność i już się pokajałam. :wacko:

 

 

Mina Noelki - bezcenna! :wacko: :wub:

A pewnie że bezcenna :P  Noel już Ci wspaniałomyślnie wybaczyła, rozmawiałyśmy o tym ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...