Jump to content
Dogomania

PASZCZUR^^- czyli Luna Rogonia (bc) = kiepskie fotki marysia i nie lepsze foty Jess.


Marysia&Pysia

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dynamique']Njeeeee !!! Ja tu umieram i wzdycham od lutego-marca 2009 :diabloti:[/quote]
Ale tak poważnie ? :eviltong: :lol: "Nje" :eviltong: Ale to jak juz tak długo wzdychasz do niego to już nie masz szans jak do tej pory nic nie wynikło z tego. :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Wogóle ty jesteś sexi... w moim typie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)[/quote]
Hyhyhy. to co zgadamy sie na gg ... no wiesz ... :lol:
Ale moment ! Jak ja jestem w twoim typie i jakis chłoptaś też ... to kogo wolisz?! mnie czy jego. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']No way!!!!!!!!! -.-. wszyscy sie tam zdradzacie. ja jakos wytrzymuje jak elwira twierdzi ze lepiej mowic o tym o czym powinnam wiedziec, Dominice. pozdrawiam :p. Ja sie wol epilnowac, zeby przypadkiem, jednej osoby/osobnika raczej nie zdradzic :evil_lol:. Ave.[/quote]


Wiem, wiem, ze Ty poprostu jestes mi wierna :razz: Ufam Ci bezgranicznie, hahaha:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Wiem, wiem, ze Ty poprostu jestes mi wierna :razz: Ufam Ci bezgranicznie, hahaha:evil_lol:[/quote]

exactly. Uznałam to za poważny pół albo ćwierć żart. :evil_lol:

Ja nie wbijam w jakiej kółeczka wzajemnej adoracji etc. :p mam swoje- własne "kółeczko"... kwadratowe. o !8-) i nie pogadasz.:boom: Ave.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']exactly. Uznałam to za poważny pół albo ćwierć żart. :evil_lol:

Ja nie wbijam w jakiej kółeczka wzajemnej adoracji etc. :p mam swoje- własne "kółeczko"... kwadratowe. o !8-) i nie pogadasz.:boom: Ave.[/quote]

o w dupe :shake: kółeczko kwadratowe :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3667/85627020.jpg[/IMG]Hmmmmmmmm hmmmmmmm hmmm
Pojawiłam się na dogomani znów :P
Troche się u nas wydarzyło :P
W ostatni weekend byłyśmy na wystawie gdzie hmm kokosów nie zgarnęłyśmy :P tzn
ocena [B]bdb i bez lokaty[/B] . Całość opisu wstawię później natomiast teraz powklejam fotki by Marta & Figa

[IMG]http://img706.imageshack.us/i/64097247.jpg/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...