Jump to content
Dogomania

MA DOM Krak potworne cierpienie latami, pies z wnyków odyskany po ucieczce z dT


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zachary']Szczeniaczki pewnie szły za "flaszeczkę", a teraz co? Nie ma "towaru wymiennego" na upragniony przez właściciela "napój orzeźwiający"...:cool3:[/quote]

Ona nawet porządnej budy nie ma. ale Patia ma jakąś ocieplana i dużą, tylko trzeba bedzie przewieźć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']AgaG, przelałam na sterylkę suni i karmę Zahirka 150 zł. Dobrze byłoby załatwić tam również kastrację Zahirka.[/quote]
Aga dostanie pieniądze w środę, kiedy przyjedzie z Zahirem do mojej wetki (blok obok :)) Kastracja w środę, bedzie kosztować 200, dzis pytałam o to.
wielkie dzięki jeszcze raz za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']A jak Zahir się zachowuje po tym gigancie ?[/quote]
Tylko patrzy jakby tu zwiać :( bo to typ dzikusa. Nosi szelki bardzo bezpieczne skórzane na klamerki od mojej Zosi. Dałam je, bo już takich nie produkują, a umieram ze strachu żeby on nie uciekł. natomiast bardzo dużo je, odrabia straty ...To jest inteligentny i trochę dziki pies. Mama Agi jest super, bo niełatwo jest jak pies nawet nie zamerda

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mama Agi adoptowała Zahirka :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:ma na imię Diablo teraz :loveu::loveu::loveu::loveu: Do tego mama Agi adoptowała dwa małe kotki z TOz-u jak poszła mu wyrobić numerek i zobaczyła tam kilkadziesiat wydzierających się kociaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Mama Agi adoptowała Zahirka :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:ma na imię Diablo teraz :loveu::loveu::loveu::loveu: Do tego mama Agi adoptowała dwa małe kotki z TOz-u jak poszła mu wyrobić numerek i zobaczyła tam kilkadziesiat wydzierających się kociaków :)[/quote]

tak oto ludzie z dobrym sercem maja w życiu przegwizdane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']tak oto ludzie z dobrym sercem maja w życiu przegwizdane ;)[/quote]
Święta racja, Mama Agi ma teraz sunię swoja, Diablo i dwa kiciusie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...