Jump to content
Dogomania

Whippety.....


mira

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hej, witam wszystkich. od niedawna mam staly internet więc bezstresowo zwiedzam sobie różne psie fora :D

Jestem posiadaczką whippetki od ok 10 mcy i chyba jeśli będę miała jeszcze psy to będą to właśnie whippety!!! :)

Polecam tą rasę gorąco! Malta jest przekochana, mila, posluszna (jakby z natury ;) Co prawda w dzieciństwie zdemolowała trochę mieszkanie (bo jest baaardzo przedsiębiorcza) ale już jej przeszło (mam nadzieję)

Poza tym dla mnie dużym plusem jest to, że są to pieski, których nie trzeba strzyc, fryzować itp, nic im się nie obcina i nie poprawia. Mam jeszcze średnią sznaucerkę i przyznam, że trymowanie i strzyżenie nie jest moją pasją (ani jej)

Pozdrawiam wszystkich właścicieli whippetów!!! (w tym również przyszłych i przeszłych);)

Link to comment
Share on other sites

Carragan masz rację ale trening czyni mistrza i uważam powoli trzeba szczeniaczka uczyć wystawiania. choc ja osobiście nie jestem aż tak bardzo wymagający do moich psów i nie wymagam od nich jakiegos posagowego stania w ringu, dla nich wystawa też musi być przyjemnościa ja tak do tego podchodzę i z moimi husky miałem i mam osiągnięcia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...