Jump to content
Dogomania

Whippety.....


mira

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakie najsmieszniejsze okreslenie dotyczace Waszego whippeta slyszeliscie?

jakis czas temu bedac z Bibi(imie na domowy uzytek dla mojej suczki;) ),na spacerze spotkalam mala dziewczynke,zapytala czy moze poglaskac psa,odpowiedzialam,ze oczywiscie,'mala' byla zachwycona,a ja chwile pozniej uslyszalam :'Mamo!!ten pies jest zrobiony z gumy!!', myslalam,ze padne ze smiechu,a swoja droga,dzieciaki maja niezla wyobraznie,ha,ha

Link to comment
Share on other sites

Ja w sumie nie słyszlam drażliwych określeń w stosunku od mojego słoneczka, raz tylko jakiś "antycharciarz" spytal sie mnie "czy to pies, czy to kot", odpowiedzilam krótko, pies (a powinnam powiedziec ani to, ani to -chart :wink: )

Jak sie nazywa Twoja sunia (w papierach) i ile ma :)

Link to comment
Share on other sites

mozna powiedziec krolewskie psy,bardzo zwiazane z tutejsza tradycja i kultura,czesto w herbach rodowych,znakach miast itp,aktualnie moda na psy przytulanki,ale charty maja duza grupe zwolennikow,najczesciej mozna spotkac (na ulicy,czy w parkach) whippety,i charciki wloskie(z wlasnej obserwacji),

glownie wynika to z ograniczonej przestrzeni,grey'e potrzebuja duzo wiecej miejsca,w mojej okolicy widuje dwa whippety,ale wiem,ze w miescie jest ich duzo wiecej,w Belgii istnieja kluby dla 'charciarzy' i jeden krolewski(ktoremu musze sie pochwalic przewodzi hodowca mojej whippetki ),mojemu mezowi marzy sie jeszcze Azawakh,ha,ha,chyba najpierw trzeba bedzie sie rozejrzec za jakas farma z polem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...