Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

[quote name='chita']astke wrzuce na bullowate, na kogo podawac namiar?[/QUOTE]

to jest niekastrowany samiec, kontakt moze byc na mnie 504 060 219, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], ale nie do ogloszen adopcyjnych, bo ja nie biore za niego odpowiedzielnosci, moge pomoc wyciagnac ze schronu na jakis tymczas, to jest dla niego najlepsze wyjscie, jest przestraszony, nie wiem jaki dom jest mu potrzebny, najlepiej aby go ktos na tymczasie wybadal

Link to comment
Share on other sites

Gdy nie znajdzie się domek dla jamnisi, moge ją wziąść do mnie, na czas znalezienia domu. Dysponuję ciepłym cempingiem, moim biurem i izbą chorych , tylko niech babunia opuści to straszne miejsce.

Mój Psi Raj.
[URL="http://www.facebook.com/pages/Warmi%C5%84sko-Mazurskie-Stowarzyszenie-Obro%C5%84c%C3%B3w-Praw-Zwierz%C4%85t/121649271248341?ref=ts"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/pages/Warmi%...1248341?ref=ts[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/grudzien11/labek1.jpg[/IMG]

tego labka widziałam kiedyś na ulicy... jak wracałam z moim psem ze spaceru to wyszedl z podwórka jakiegoś domu. Był bardzo przyjazny, dawał się głaskć, chciał się bawić. Kawałek za mną szedł ale później gdzieś uciekł myślałam że wrócił na to podwórko, że to jego dom ale widocznie tak nie było... :(


Może przydałoby się zaktualizować pierwsze strony, dodać tam te psy ze schronsika która pilnie szukają DT i porozsyłać wątek na dogo może więcej osób się zainteresuje i przyniesie to jakiś efekt...

Link to comment
Share on other sites

[B]Potrzebny transport dla amstafa z olkuskiego schroniska z Katowic do Łodzi lub Warszawy[/B] (z Olkusza do Katowic transport będzie) - gdyby ktoś z Was mógł pomóc to bardzo proszę o kontakt: 692-056-304

Jest na niego chętny dom, znaleziony i sprawdzony przez osobę z fundacji SOS bokserom. Jest to rodzina, która ma doświadczenie z amstafami i bokserami. Posiadają duży dom i ogród. Piesek ma być członkiem rodziny, nie chcieli kupować amstafa, czekali na jakąś biedę, która będzie potrzebować pomocy. Problem jest tylko w tym, że mieszkają koło Bydgoszczy, mogą dojechać do Łodzi lub Warszawy po niego i dlatego jest bardzo potrzebny transport np. z Katowic do któregoś z tych miejsc lub jakiegoś miejsca w pobliżu.

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/grudzien11/amstaf1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek'][B]Potrzebny transport dla amstafa z olkuskiego schroniska z Katowic do Łodzi lub Warszawy[/B] (z Olkusza do Katowic transport będzie) - gdyby ktoś z Was mógł pomóc to bardzo proszę o kontakt: 692-056-304

Jest na niego chętny dom, znaleziony i sprawdzony przez osobę z fundacji SOS bokserom. Jest to rodzina, która ma doświadczenie z amstafami i bokserami. Posiadają duży dom i ogród. Piesek ma być członkiem rodziny, nie chcieli kupować amstafa, czekali na jakąś biedę, która będzie potrzebować pomocy. Problem jest tylko w tym, że mieszkają koło Bydgoszczy, mogą dojechać do Łodzi lub Warszawy po niego i dlatego jest bardzo potrzebny transport np. z Katowic do któregoś z tych miejsc lub jakiegoś miejsca w pobliżu.

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/grudzien11/amstaf1.jpg[/IMG][/QUOTE]
Hanek jesli sie nic nie znajdzie daj znac na maila, zapytaj kuba123 z myslowic, moge podac jej nr.tel. lub wiosne z kluczborka. Kuba jesli da rade pojedzie po kosztach paliwa to juz z nia to zalatwie, zeby tylko molga jechac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']missiek czy ta sunia czarna taka co dawalas do porownania zdjecia jej oczu jest nadal?[/QUOTE]

juz niezyje, niezyje tez onkowaty staruszek i rudy staruszek
ciezarnej suki nie ma
puchaty bialy szczeniak, rudy mlody pies i jeszcze inne pojechaly do Bielska
ruda nieduza dorosla suczka, szkielecik, czarny staruszek, malutki rudy staruszek, jamniczka, spanielowaty czekoladowy staruszek (nie ma go na zdjeciach) pojechaly do dt do Krakowa
husky w kolorze pinto trafil pod opieke milosnikow rasy
labek chudy tez opuscil juz schronisko, jest jeszcze jeden labek w dobrej formie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']masz jakies Jego zdjecia??
trzeba by ludzi od labradorów zawiadomic moze pomoga z tym agresywnym
ja szukam miejsca dla tego chudego biszkopta[/QUOTE]

na tym filmiku widac tego drugiego labka, m.in. w 3:37 minucie
[URL]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/czy-powstanie-miedzygminne-schronisko-dla-zwierzat-24-xi-2011/5726873[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']o kurczé ;/ to teraz jedyná taktyká pozostalo zabieranie psów z mordowni a dziadu pakuje sobie kolejne w to miejsce?[/QUOTE]
i kolejna kase, bo odbierajcy zapominaja o zglaszaniu do nas dowodow a zwlaszcza obdukcji. Szkoda bo moglybysmy zlozyc nastepne doniesienie za rok 2010 i 2011.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Hanek jesli sie nic nie znajdzie daj znac na maila, zapytaj kuba123 z myslowic, moge podac jej nr.tel. lub wiosne z kluczborka. Kuba jesli da rade pojedzie po kosztach paliwa to juz z nia to zalatwie, zeby tylko molga jechac.[/QUOTE]

i co z tym astem? pojechal do ds?

Link to comment
Share on other sites

Nasza Fundacja czeka na dowody w sprawie znecania sie nad zwierzetami trafiajace do tego przybytku.
Potrzebne sa obdukcje zwierzat, zdjecia i chetni ktorzy beda zeznawac w sadzie. Jest to jedyna droga do skazania tego obywatela, a co za tym idzie zgodnie z nowelizacja Ustawy, moze dostac wyrok zakazujacy pracy przy zwierzetach od 1-10 lat. O to walczymy.
Niestety na opieszalosc pracy sadu nie mamy wplywu.
Wykaz toczacych sie postepowan.

[url]http://www.boz.org.pl/mp/olkusz/post/index.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś rozmawiałam z panią która wzieła z tamtąd psa. Pies po zabraniu ze schroniska był w złym stanie, chory i pobity, przestraszony. Po kilku latach Pani musiała wyjechać na 1dzień i nie miała gdzie zostawić psa ponieważ rodzina i znajomi mieli psy a ten piesek ze schroniska nie lubił innych psów a poza tym bał się ludzi, gdy zostawał sam bez swojej pani gryzł, szczekał... Pani postanowiła zostawić psa na tą jedną dobe w "hotelu" prowadzonym w olkuszu. Gdy po niego wrócila Pracownicy na początku nie wiedzieli o jakiego psa chodzi, nie mogli go znaleźć a jak już znaleźli odkazało się że pies był pobity, miał złamaną łape i chyba kilka innych kości... Gdy Pani zapytała co się stało właściciel odpowiedział że pies rzucił się na pracownika to musieli jakoś ratować życie tego pracownika... To tłumaczenie było śmieszne bo piesek jest mały, sięga przed kolano... Zapytałam pani czy gdzieś to zgłaszała i czy chciałaby powiedzieć o tym w sądzie bo przeciwko p. pałce toczy się proces ale niestety Peni powiedziała że nie chce mieć nic wspólnego z tym człowiekiem i nie chce zeznawać... Niestety nie mam kontaktu do niej... :(

Kiedyś pisałam też z osobą która pracowała w schronisku przez kilka miesiecy, odeszła bo nie mogła już patrzeć na to co tam się dzieje... Spróbuję nawówić tego pana żeby zeznawał przecieko pałce ale nie wiem czy się uda, jak już kiedyś o to pytałam powiedział że się zastanowi ale nie bardzo chciał opowiedć co tam się działo... Później kontakt się urwał :( a szkoda bo to na pewno byłyby cenne zeznania...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...