Jump to content
Dogomania

POTRZEBNY PSI DENTYSTA Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO!!!!!!!!!!!


puz

Recommended Posts

Halo dogomaniacy potrzebna pomoc

Poszukuję weterynarza a raczej psiego stomatologa z okolic Rybnika albo województwa śląskiego kto mógłby pomóc w sprawie leczenia kaukaza z połamanymi zębami. Jest to młody pies wiec sprawa pilna.

PS z Krakowa znam wybitnego lekarza stomatologa

Link to comment
Share on other sites

PS z Krakowa znam wybitnego lekarza stomatologa
W Polsce jest tylko trzech psich stomatologow: jeden w Krakowie i dwoch w Warszawie. Na Slasku nikogo nie ma.

Radze skontaktowac sie z drem Gaworem (zakladam, ze to jego znasz w Krakowie) - wydaje mi sie, ze on prowadzi szkolenia z zakresu stomatologii dla innych wetow i moze bedzie potrafil polecic jakiegos nie-specjaliste, ktory dalby sobie rade z Twoim problemem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziękuję Lisi ale znam dr gawora, on te zleczył zeba u moje go psa i też kła i zapłaciłam tyle samo. Po drugie ja przekazałam te wiadomosci włascicielowi od kaukaza, który ma prawdopodobnie złamanych kilka zębów od siatki maetalowej, i to było ok 10 mcy temu. Niestety przyjął do wiadomosci i brak odezwu

Link to comment
Share on other sites

a My dbamy, myjemy, sprawdzamy wszystko czy ok , usówamy regularnie kamień pasta. Polecam bo potem jest nieprzyjemny smród z pyska i cierpienie psiaka

Troche sytematycznosci nie zaszkodzi

:lol: Promienny usmiech przez całe psie życie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...