Jump to content
Dogomania

Wspaniała Gracie


Olka_Olga

Recommended Posts

Kiedy pewnego mroźnego dnia w styczniu pod nasz dach zawitała pełna energii ośmiotygodniowa biała suczka doga niemieckiego, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że w jej psiej osobie przybyła późniejsza doradczyni biznesowa i przewodniczka duchowa. Nie słyszała. Niedowidziała na jedno oko. Była słabego zdrowia. Ale cechował ją silny, niezłomny charakter, który już wkrótce miał wpłynąć na zmianę naszego podejścia do życia, na nasze kariery i losy. Dzięki niej uwierzyliśmy w siebie.

Tak wyglada "streszczenie" ksiazki. a wy co sadzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Dla zainteresowanych tą ksiazka, mam tę pozycje na bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/duzooo-ksiazek-na-sabe-bez-lapki-bazarek-trwa-do-14-lipca-godz-19-zapraszam-141334/[/URL]

Ksiazka jest super, poprawia humor i daje do myslenia, jak pies moze pomoc czlowiekowi zmienic zycie.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam ją używaną przez allegro za pół ceny 19 zł , i jest jak nowa, żadnych rogów , pobrudzeń , zgięć
Jeszcze nie czytałam, zostawiam sobie na obóz :razz: Ale wydaje mi się że będzie super ;)
Kupiłam ją też dlatego że kilka osób poleciło mi ją , mówili że fajna, wciągająca, i czyta się ją przez dwa dni :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Olka_Olga']Uff ... już dawno ją przeczytałam i oficjalnie mogę się przyznać, że ryczałam na końcówce ;)[/quote]

Ja również. Trochę się zawiodłam, bo myślałam, że jakoś dłużej mi zajmie jej czytanie, a tu kilka godzin i skończyłam. Mogłaby być dłuższa, moim skromnym zdaniem. :cool3: Ogółem bardzo ładna książka o miłości psa z człowiekiem i psa z psem, warto przeczytać. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...