Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B][img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/63813.jpg[/img]

Ogryzek[/B]

[B]płeć:[/B] pies
[B]wiek:[/B] 10 lat
[B]rasa:[/B] mieszaniec


[B]boks:[/B] K-3
[B]numer:[/B] 60/11
[B]miasto:[/B] Szczecin

[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] nie
[B]odrobaczenie:[/B] nie

[B]charakter i opis: [/B]
Pies trafił do naszego Schroniska 11.01.2011, został dowieziony przez nasz samochód interwencyjny z ul.Sławomira. Posiada numer czip.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Szczecinie
al. Wojska Polskiego 247
Szczecin 71-346 .


Ps. Po kwarantannie możliwe,że zostanie uśpiony :( w tym schronisku tak podobno jest...

Link to comment
Share on other sites

O matko jakim trzeba być sk....:angryy::angryy: ale coraz więcej jest takich przypadków....:-odopiero co słyszałam o dwoch chłopakach że w bestialski sposób zamordowali psa:angryy:..przecież to zywe stworzenie...ma uczucia..myśli i rozumie....jak się rozwyłam....:-(co ten pies musi czuć...czym sobie zasłużył na taki los :placz:ciągle o nim myślę. :placz:Zero litości dla tych co to zrobili :/ .

Link to comment
Share on other sites

Trochę duże wymagania....Diegula jeśli psiaki nie były wychowane z kotami to niestety nie będą żyły w zgodzie. To są teriery. Ja mam Polusię na tymczasie do adopcji ale ona raz uwidziała kota na dworze i nie ucieszył ją ten widok wręcz wkurzył. A jakie jeszcze są psy w domu?

Link to comment
Share on other sites

W domu jest z tego co dobrze zrozumiałam kot a na podwórku jeszcze mieszkają dwa sznaucery .
Hm .nie znam tej rasy ani terrierów ale mój Labek jak na spacerze widzi jakiegoś kota to też go goni jak jest puszczony luzem ale w domu ma dwa koty których wogule nie rusza a nawet czasem jak jest za bardzo namolny to łapką dostanie po pyszczku od któregoś z nich :):).
Oni chyba znaleźli westie ale pojawiły się ogłoszenia więc go oddali właścicielom chociaż mieli zamiar go zostawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Trochę duże wymagania....Diegula jeśli psiaki nie były wychowane z kotami to niestety nie będą żyły w zgodzie. To są teriery. Ja mam Polusię na tymczasie do adopcji ale ona raz uwidziała kota na dworze i nie ucieszył ją ten widok wręcz wkurzył. A jakie jeszcze są psy w domu?[/QUOTE]
to nie zawsze jest regułą ;)
u mnie kotów na stałe nie ma, ale zdarzały się sytuację, że coś rozmruczanego było na dt..obawiałam się pierwszego kontaktu, bo na spacerze Spaju koty ganiał, ale wiadomo kot ucieka- kota się goni :diabloti:
w domu było totalnie odwrotnie malutkie kociaki były jego oczkiem w głowie, chodził wylizywał to to, jak pojechało do domków rozpaczał i szukał małego przez kilka dni. Bywały też i większe koty również przyjmowane z ogromną sympatią, czym z reguły kociaki były zszokowane :evil_lol:
Przy pierwszych kontaktach na linii pies-kot, tak samo jak przy wprowadzeniu kolejnego psa trzeba zwracać na towarzystwo szczególną uwagę i mieć wzmożoną czujność, a wiele może się udać :lol: wiadomo, że zdarzają się psy, które absolutnie nie tolerują kotów i tu bym nie ryzykowała, ale najlepiej zrobić test na jakimś domowym kocie wychowanym wśród psów ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak zrobiłam na moim Alexie, koleżanka adoptowała małego kotka, przyzwyczajonego do psów. Alex zachowywał się jakby miał ADHD a kiedy Pani z fundacji kazała go puścić to podbiegł do kotka, zdziwił się ogromnie że ten nie ucieka i w amoku włożył całą jego głowę do buzi....bałam się że nagle kot zacznie biec a wtedy może sie to gorzej skończyć bo alex będzie myślał że ucieka...szkoda by kotka było. Z dorosłym też miał spotkanie, tyle że kotek wielkości Alexa :D dostał dwa plaskacze z otwartej i już bliżej nie podchodził! Tu opisałam mojego psa a Pola jak zobaczyła kota to zareagowała tak samo jak na inne psy czyli warkiem i się chciała rzucać.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam każdy pies zareaguje inaczej, sprawa ma się podobnie jak z ludźmi :lol:
Ja z reguły jak coś nowego przytargam robię zapoznanie najpierw przez transporterek aby mieć pełną kontrolę nad towarzystwem, Spaiki wie, że w domu nie może pozwolić sobie na jakieś głupie wybryki bo to ja ustalam zasady, więc chłopak się zachowuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

schronisko w katowicach popatrzcie wescik jak dla mnie zrobiony na sznaucera widac ze troche przeszła a to młoda sunia :angryy:
[IMG]http://i52.tinypic.com/nejggj.jpg[/IMG]
opis:
[B]52/11[/B]

[B]płeć:[/B] suka
[B]wiek:[/B] 2 lata
[B]rasa:[/B] mieszaniec


[B]miasto:[/B] Katowice

[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] tak
[B]odrobaczenie:[/B] tak

[B]opis: [/B]
W schronisku od 12-01-11. Mała, urocza, terierkowata suczka. Spokojna i troszkę wystraszona miejscem, do którego trafiła. Zrównoważona. Przyjaźnie nastawiona do ludzi. Przypominamy, że do umowy adopcyjnej dołączony jest kupon na bezpłatną sterylizację/kastrację!

[B]kontakt:[/B]
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Katowicach ul. Milowicka 1b 40-312 Katowice
0 32 256 61 15

Meże ktos by dał rade zabrać ja do dt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...