Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem obecnie na kilka dni w Bolesławcu i jak coś mogę podwieźć osobę do wizyty przed adopcyjnej, albo moja siostra też się zadeklarowała. Pogoda nie jest ładna, szkoda psiaka by był długo w takich warunkach. Więc jak coś jestem w gotowości i chętna do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Ja w ogóle się dziwię że to tak długo trwa...:( sekkmet jeśli sunia i tak ma iść do Ciebie na tymczas w razie W. to czemu już jej nie bierzecie :( przecież to koszmar jakiś... Ania i Dorota pozwólcie już odebrać małą!!!!!
Dominika numer tel podam Ci jutro ok?

Link to comment
Share on other sites

no staram się pomóc jak mogę, do środy jestem w Bolesławcu, potem sama mogę nawet już w czwartek pojechać po sunię żeby tam nie siedziała i czekać na ocenę wizyty przedadopcyjnej, ja chętna jestem do szybkiego rozwoju sprawy tak jak i moja siostra, czekam na drugą stronę :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny możecie mi powiedzieć kto robił tą wizytę??? i jaki jest jej wynik??? pies nadal siedzi w schronisku????? jesli tak to jakaś kulawa organizacja powiem szczerze, jest domek trzeba korzystać, dziewczyny napiszcie coś, bo strasznie mnie martwi ta cisza, sekkmet proszę daj namiary na pw na tą osobę, co z psem????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']dziewczyny możecie mi powiedzieć kto robił tą wizytę??? i jaki jest jej wynik??? pies nadal siedzi w schronisku????? jesli tak to jakaś kulawa organizacja powiem szczerze, jest domek trzeba korzystać, dziewczyny napiszcie coś, bo strasznie mnie martwi ta cisza, sekkmet proszę daj namiary na pw na tą osobę, co z psem????[/QUOTE]
To fakt Masuimi - dziwna nieco ta cisza....

Link to comment
Share on other sites

napisałam do osoby, która robiła dzis wizytę, zupełnie nie wiem czemu nie mamy jeszcze żadnych informacji???

sekkmet czy twoja siostra wie już co i jak???? co jej ta osoba na koniec powiedziała??napisz coś, zadzwoń do siostry i koniecznie nam tu napisz, gdzie jest pies????? przecież osoba ta musiała wskazać czy Twoja siostra ma jechać po psa czy nie???

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra dzwoniła dzisiaj do Skarpetki (chyba, numer dostała od Ani z Poznania), dowiedziała się, że suczka nie jest w ciąży, z tego co zrozumiałam została dzisiaj zaszczepiona i że czekają na opinię Ani z Bolesławca z wizyty przedadopcyjnej. Moja siostra zatem czeka na to co ma być dalej. Dzisiaj przyjechała siostra do Bolesławca zawiozła Anię do siebie do Osiecznicy by pokazać warunki i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nie wiem jak wyglądała wizyta przedadopcyjna bo długo nie rozmawiałam dzisiaj z siostrą i tylko przez telefon więc nie chcę się wypowiadać na ten temat by nie skłamać. Akurat jak dzwoniłam siostra była u weterynarza z kotką na kontrolę po sterylce więc nie było zbytnio czasu, a potem do mnie zadzwoniła tylko mówiąc właśnie o telefonie do Skarpetki. Powiedziała mi tylko, że to trochę takie smutne, bo minęło tyle dni i dalej żadnych konkretów i takie hmm bez aktywnego działania. Co prawda moja siostra jest cierpliwa, ale też i ma miękkie serce i jak sobie myśli, że te zabłocone maleństwo może być jej to nie może przestać myśleć w jakich teraz jest warunkach. Mówiła mi, że skoro piesek jednak przez te kilka lat miał dom i nagle trafiła do takiego miejsca to szkoda przedłużać jej koszmar jakim niewątpliwie jest obecna jej sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...