Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szukam psiaka mocno w typie westa do adopcji (tz nowy domek szuka nie ja) Pani zafascynowała sie naszym Mailem ale on już dobre pół roku w domu.Pani zgadza się na wizytę i umowę. Uwaga psiak ma być starszy bo Pani jest starsza (65l) wiecej na pm.

Proszę o kontakt na pm wiecej nie mam zamiaru wraca tam gdzie sie gryzą na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chatita']schronisko w katowicach popatrzcie wescik jak dla mnie zrobiony na sznaucera widac ze troche przeszła a to młoda sunia :angryy:
[IMG]http://i52.tinypic.com/nejggj.jpg[/IMG]
opis:
[B]52/11[/B]

[B]płeć:[/B] suka
[B]wiek:[/B] 2 lata
[B]rasa:[/B] mieszaniec


[B]miasto:[/B] Katowice

[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] tak
[B]odrobaczenie:[/B] tak

[B]opis: [/B]
W schronisku od 12-01-11. Mała, urocza, terierkowata suczka. Spokojna i troszkę wystraszona miejscem, do którego trafiła. Zrównoważona. Przyjaźnie nastawiona do ludzi. Przypominamy, że do umowy adopcyjnej dołączony jest kupon na bezpłatną sterylizację/kastrację!

[B]kontakt:[/B]
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Katowicach ul. Milowicka 1b 40-312 Katowice
0 32 256 61 15

Meże ktos by dał rade zabrać ja do dt[/QUOTE]
To przypadkiem nie jest Biały Sznaucer a nie West ??
Uszy ma za długie na westa i łapy też ... to test Sznupek moim zdaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek przytuliska w którym jest kilka mixów westa:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym./page9[/url]
[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZIuL7iSyoI/AAAAAAAABjg/W7ffv55PtsM/IMG_2655_resize.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206072-%C5%9Aliczne-szczeniaki-mix-westa-pr%C4%99gowane-dzi%C5%9B-wieczorem-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]!!!!

Szczeniaczki mix westa, maleńkie, albo zagwarantowane domy do wieczora albo zostaną uśpione, proszę, pomóżcie mi albo przynajmniej napiszcie, że nie warto, że lepiej uśpić.. Proszę. :-(

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B][SIZE=5][COLOR=red]Uwaga uwaga[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=6][COLOR=red][B]
WESTKA UNIKNĘŁA USPIENIA SZUKAMY DT PILNIE!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=black]u ani z torunia na dt jest 4 miesieczna westka
w tej chwili została odebrana od właścicieli którzy przynieśli ją do uśpienia
chcieli ją uśpić gdyż podczas wizyty u fryzjera małą ktoś tak ścisnął że dostała porażenia
wet od furciaczka twierdzi że w 70 % jest to do wyprowadzenia
jednak włascicielom sie widocznie nie chciało i poszli na łatwiznę...zamiast leczyc lepiej uśpić

sunia west oryginał dziewczyny wstawia foty
na razie ma lekkie porażenie tylnich łapek, ale do wyleczenia!!!!

Przypominiam że moja koka miała również paraliż+ złamany kregosłup i jest zdrowym pełnosprawnym psem paraliż ustąpił!!!!

Szukamy dt pilna sprawa sunia przebywa obecnie w toruniu niestety nie może tam zostać ze względu na to iz ania ma duże pieski i nie ma gdzie trzymać suni

pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROSZĘ PISAĆ DO FURCIACZKA
SPRAWA ZAJMUJĄ SIĘ TEŻ : EVELYNKA I MASUIMI33
[/COLOR][/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za wpis. Akcja na całego. Zadzwoniła znajoma, że baba chce uśpić westkę 4 miesięczną bo jak była u fryzjera to tak się szarpała, że zostały uszkodzone jakieś nerwy. Suka ma paraliż tyłu, robi pod siebie. Koleżanka wzieła westke do weta - Fur napisała w skrócie diagnozę i poprosiła babę żeby ją leczyła(koleżanka płaciła za wizytę). Dziś baba dzwoni, że ją uśpi i wtedy na gwałtu rety szukała tymczasu. Żeby było zabawniej jak powiedziałam, że ją wezmę i znajoma dzwoniła do babsztyla to ta nie odbierała telefonu. Obdzwoniłam wszystkie lecznice żeby jej nie usypiali i dali nam znać. Uffff - mała właśnie jedzie do znajomej ja ją odbiorę po 17.

Jutro będe z nią znowu u dr. Krawczyka i dokładnie wypytam co i jak. Błagam o tymczas. Mała u mnie będzie w łazience nie mam jej gdzie trzymać. Mam dwa dogi niemieckie i swoje chorego kanara, który będzie miał amputacje łapy :(( ona nie może u mnie zostać -przepraszam. Brak miejsca i czasu, który będzie mi potrzebny dla mojego psa. Zapomniałam dodać, że mam jeszcze na tymczasie amstafa.

DOSŁOWNIE BŁAGAM WAS O TYMCZAS DLA MAŁEJ.

Mam fotkę
[IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8720/lunak.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Dziękuje za wpis. Akcja na całego. Zadzwoniła znajoma, że baba chce uśpić westkę 4 miesięczną bo jak była u fryzjera to tak się szarpała, że zostały uszkodzone jakieś nerwy. Suka ma paraliż tyłu, robi pod siebie. Koleżanka wzieła westke do weta - Fur napisała w skrócie diagnozę i poprosiła babę żeby ją leczyła(koleżanka płaciła za wizytę). Dziś baba dzwoni, że ją uśpi i wtedy na gwałtu rety szukała tymczasu. Żeby było zabawniej jak powiedziałam, że ją wezmę i znajoma dzwoniła do babsztyla to ta nie odbierała telefonu. Obdzwoniłam wszystkie lecznice żeby jej nie usypiali i dali nam znać. Uffff - mała właśnie jedzie do znajomej ja ją odbiorę po 17.

Jutro będe z nią znowu u dr. Krawczyka i dokładnie wypytam co i jak. Błagam o tymczas. Mała u mnie będzie w łazience nie mam jej gdzie trzymać. Mam dwa dogi niemieckie i swoje chorego kanara, który będzie miał amputacje łapy :(( ona nie może u mnie zostać -przepraszam. Brak miejsca i czasu, który będzie mi potrzebny dla mojego psa. Zapomniałam dodać, że mam jeszcze na tymczasie amstafa.

DOSŁOWNIE BŁAGAM WAS O TYMCZAS DLA MAŁEJ.

Mam fotkę
[IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8720/lunak.jpg[/IMG][/QUOTE]
ja pierdu.... przeciez to jeszcze dziecko:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kurczę tak czytam te ogłoszenia o westikach w potrzebie i szlag mnie trafia... Ta moda zbiera swoje żniwo, Ja pierwszy raz West Highland White Terriera zobaczyłam w wieku lat 10-ciu. Wówczas- były to lata 80'te, taki piesek kosztował 10.000zł, a więc bardzo dużo- nie tyle, ile z Mamą przeznaczyłyśmy na psa. Kupiłyśmy jamniczkę z hodowli za 2.000zł.
Zmierzam do tego, że wspominacie o charakterze westie, trymowaniu, a najważniejsze jest zdrowie!!! Westy to wbrew pozorom pieski które mają skłonność do wielu chorób, np skórnych, pokarmowych, wzroku. Ostatnio razem z moim Paco braliśmy udział w badaniu wzroku u westów (darmowe badanie, mające pokazać, jaki jest stan zdrowia- w tym wypadku oczu- u polskich westów). Facet-wet, pisał na ten temat pracę doktorską- jak widać problem istnieje...
A propos Westów i psów w typie (zarośniętego czasami i wprawne oko nie pozna) to kilka widziałam na w-wskim Paluchu... A najgorsze, że przy braku pielęgnacji sierści psy te przestają być atrakcyjne dla przeciętnego człowieka, że siedzą w schronisku miesiącami-albo i dłużej, aż tabliczka z "terrier" zmiania się na "mix" bo już nikt w piesku nie widzi teriera.
"Trochę" oburzyła mnie wypowiedz dziewczyny na stronie 2-giej tematu, która napisała, że nie popiera pseudo- ale hodowli też nie popiera... To jeśli lubi tę rasę skąd mają się brać psiaki? W kapuście nie znajdzie... Totalna głupota, najlepiej wszystko negować.
Mój Paco nie ma papierów- kupiłam go kiedy jeszcze nie rozumiałam problemu pseudo i niestety ma to swoje skutki. Jako szczeniak pierwszy raz szczeknął w wieku pół roku (za to teraz nadrabia z nadwiązką), boi się wejść np do transportera, nie mówiąc o kjcu który był rozłożony jak moja stafficzka miała szczeniaki... Ma chuyba klaustrofobię. Nienawidzi jak przez sen się go dotyka gdziekolwiek z wyjątku głowy. I inne nawyki których nauczył się...gdzie? Nie mam pojęcia. Ludzie którzy mi go sprzedali, jak się pózniej dowiedziałam jeżdżą za wschodnią granicę po szczeniaki-nie wiadomo ile przeżywa taką podróż, Zawsze mają "najmodniejsze" rasy, po dwa szczeniaki. Handlują pod Łazienkami, są z Kazimierza. Dzwoniłam w tej sprawie do Straży dla Zwierząt, ale zero odzewu. Pako ma ponad 5 lat, a oni ciągle sprzedają psy... Macie pomysły?

Link to comment
Share on other sites

straszne, ale niestety prawdziwe. Nic nie zrobisz niestety, handel pod Łazienkami kwitnie, bo są odbiorcy....;( a sprzedawcy mają swoje triki, by uniknąć odpowiedzialności, gdyby nie było popytu, nie było by problemu, niestety nie każdego stać na rasowego westa, szczerze to moja 1 Fanta też jest z pseudo, wcześniej jednak tak do tego nie podchodziłam, teraz już wiem, że to niestety błąd "wspierać" w ten sposób pseudo. Psa mam odpukać zdrowego. Pozostałe dwie z "odzysku" schron, obora u Arktyki;( niestety w opłakanym stanie. Westy nie są jedyną modną rasą, jest ich kilkadziesiąt. Niestety całego świata nie zbawimy, możemy delikatnie coś po prostu niektórym rozjaśniać. Wśród takiego okrucieństwa i psiej tragedii westy to niewielka kropelka w oceanie....:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='MaDi']Zapraszam na wątek przytuliska w którym jest kilka mixów westa:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym./page9[/url]
[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZIuL7iSyoI/AAAAAAAABjg/W7ffv55PtsM/IMG_2655_resize.jpg[/IMG]
[/CENTER][/QUOTE]
Sunie nadal w przytulisku a zaczyna brakować nawet jedzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']z tego co się orientuję ta mała sunia ma już domek :) na facebooku dostałam taką wiadomość z jej wydarzenia :)[/QUOTE]

Właśnie wczoraj doszły do mnie wieści, że ta mała sunia została zwrócona z adopcji:angryy:
Podobno odnowiły jej sie objawy neurologiczne:placz:
Czy ktoś coś więcej moze wie ??????
Mam nadzieję, ze to plotka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']W poznańskim schronisku jest 8 letni weścik...
[IMG]http://schronisko.com/galeria/1343_big.jpg[/IMG][/QUOTE]

On już jest pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt w DT.
Miał jechać do mnie na DT, ale moja Xsara dostała cieczki, a on jajeczny,w schronie go nie wykastrowali, bo biegunki, ma świerzba,podrażnioną skórę i chyba alergię pokarmowa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izatemka']Właśnie wczoraj doszły do mnie wieści, że ta mała sunia została zwrócona z adopcji:angryy:
Podobno odnowiły jej sie objawy neurologiczne:placz:
Czy ktoś coś więcej moze wie ??????
Mam nadzieję, ze to plotka[/QUOTE]

nic nie wiem... co za ludzie....

Link to comment
Share on other sites

sunia z Nowej Iwicznej ma już domek;) wczoraj znalazłam koleżankę, której brat ma dom z ogrodem 2 dzieci i mnóstwem fajnych zwierząt, malutka trafiła do superowego domku, dziś ją widziałam jest cudna!!!!

co do "zwrotu" westki, u niej niestety nie jest ciekawie, czekam na wieści o małej;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']sunia z Nowej Iwicznej ma już domek;) wczoraj znalazłam koleżankę, której brat ma dom z ogrodem 2 dzieci i mnóstwem fajnych zwierząt, malutka trafiła do superowego domku, dziś ją widziałam jest cudna!!!![/quote]
Gratulacje:loveu:
Będa wieści na bieżąco?
[quote name='"masuimi33"']co do "zwrotu" westki, u niej niestety nie jest ciekawie, czekam na wieści o małej;([/QUOTE]
Czyli to jednak prawda?
A u kogo ona w tej chwili jest, bo nie u tej dziewczyny,. która miała ją poprzednio....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...