Jump to content
Dogomania

Znaleziona suczka Husky !! wróciła do domu


Olik60

Recommended Posts

Hej,
dzieki za poinformowanie
Niestety obecnie w Chorzowie az roi sie od haszczakow i "w typie" haszczakow (malamutow takze) w chorzowskim parku mozna ich spotkac mnostwo.....
nieraz spotkalam tam sie z suczka o takim imieniu, porozwieszam i popytam tamtejszych psiarzy :]


to ze tlusciutka to nie znaszy ze zadbana, raczej ze nie ma odpowiedniej dawki ruchu...haszczaka trudno spasc :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jotka']Dzisiaj na mój domowy nr dzwonił ktoś, komu zaginęła suka husky. Ma przyjechać jutro do scc, żeby mnie znaleźć. Wydrukuję zdjęcie, może to ta?
Wyślę tez watek do jednej miłośniczki husky z DG, może ona coś podpowie.[/quote]

może akurat to ona... :roll:
Ja wysłałam wątek do ludzi z Chorzowa, kilku osób z Katowic i masienki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja zrobiłam takie ogłoszenie, jak ktoś chce, to proszę się częstować bez skrępowania :cool3:
[URL]http://www.agencjaventus.com/tajga-ogloszenie.pdf[/URL]

Nie podawałam tych detali o kolorze szelek, żeby można było przepytać ewentualnego właściciela (poza tym on chyba będzie w stanie wylegitymować się jakąś książeczką zdrowia psa chociaż...?)

Nie dałam też zdjęcia, bo w końcu husky jaki jest każdy widzi. A akcja ma na celu znalezienie obecnego właściciela a nie szukanie nowego i reklamowanie psa... Ale jak coś to poprawię oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Podałam imię suki celowo, bo liczę na to, że jeśli nie sam właściciel to może chociaż ktoś znajomy, jakiś sąsiad choćby czy inny psiarz skojarzy psa z takim imieniem...
Nastroje ewentualnych podszywających się powinna ostudzić informacja o potrzebie operacji bo ta równa się kosztom.
A poza tym, chyba właściciel będzie w stanie udowodnić, że to jego pies? Ja bym potrafiła bez problemów - czy to książeczką zdrowia (a to też pociąga za sobą kartoteki u weta) czy to świadectwem sąsiadów, znajomych właścicieli psów, moich znajomych... no i sam pies powinien chyba rozpoznać jednak swoich właścicieli...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi powiedziała Olik, która przeprowadziła dość skrupulatne śledztwo w sprawie numeru chipy wynika, że pies miał od lipca (kiedy to został wzięty ze schronu) co najmniej 3 właścicieli. Na imię Tajga reaguje umiarkowanym zainteresowaniem. Nie wiem na ile była przywiązana do swoich właścicieli, jedną cechę charakterystyczną i myślę, że prawowity właściciel będzie o niej wiedział.

Co do samej suni. Jutro szef będzie składał jej tę łapkę. Rano zadecyduje czy wystarczy gips czy jednak będziemy gwoździować. Obie kości przedramienia są złamane. Dostała leki i czeka na zabieg.
Koszty postaramy się pokryć z Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']Co do samej suni. Jutro szef będzie składał jej tę łapkę. Rano zadecyduje czy wystarczy gips czy jednak będziemy gwoździować. Obie kości przedramienia są złamane. Dostała leki i czeka na zabieg.
Koszty postaramy się pokryć z Fundacji.[/quote]

trzymam mocno kciuki za jej zdrówko :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...