Jump to content
Dogomania

Szwecja - czy ktos jeździ??


hariet

Recommended Posts

[quote name='Toller']Tak się właśnie zastanawiam, może my w przyszłym roku do Szwecji zawitamy wystawowo?? Tylko mierzi mnie ta długa podróż, jako że my z południa PL[/quote]

Najgorsza droga czeka kierowcę w Polsce. Czas stracony i "kupa" nerwów.
I te ozdobniki na środku szosy z kostki brukowej...dla "bezpieczeństwa"...
Przez Szwecję jedzie sie dobrze, spokojnie...i szybko. Mówie o autostradach i drogach szybkiego ruchu.
Uwaga tylko na stojące łosie na środku drogi.
Masz dwie opcje dotarcia:
ladową przez Niemcy i Danię potem na most Kopenhaga - Malmo
oraz promem.
Ja płynęłam z Gdyni do Karlskrone. Linia "STENA LINE".
Tanio i sprawnie.
Mają promocje na autka...rok temu bodajże 240,- zł bez względu na liczbe przewożonych osób i psów...oczywiście osobowe do podanej wysokości.
Na promie albo fotel lotniczy (wtedy chyba 30,-) a pieski (niestety) do klatki na pokładzie...
albo kabina przystowowana do przewozu psa (tzn. nie wykładzinka na podłodze a linoleum).
Ja z braku takowych wykupiłam delux...nie wiele droższa od tamtej, a stardart nieporównywalny.
W sumie płyniesz całą noc...wygodne łóżka i potem "pryśnic" zawsze poprawia samopoczucie...lepiej niż tylko umywalka w zbiorczych łazienkach.
Jeżeli chcesz znac jeszcze jakieś szczegóły pytaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='modusvivendi']Szukam osoby, która jedzie w najbliższym czasie do Szwecji i mogłaby zabrać szczeniaczka. Jeśli ktoś jest chętny, zapraszam do kontaktu. Oczywiście dokładam się do kosztów.[/QUOTE]

Szczeniaczka do Szwecji nie wolno wwozic!!!!!
Pies musi miec conajmniej 7 miesiecy - szczepienie przeciw wsciekliznie w wieku 3 miesiecy, 120 dni trzeba odczekac, wziac proby krwi na przeciwciala.
Wwoz szczeniaka do Szwecji to szmugiel.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Czy ktos byłby zainteresowany wyjazdem na wystawe do Malmo.
[CENTER][CENTER][B]MALMÖ MARCH 17th – 18th 2012[/B][/CENTER]

[LEFT]FCI international dog show with CAC and CACIB.
[/LEFT]
[/CENTER]
[LEFT][FONT=Calibri][B]Showground:[/B] Jägersro, Malmö South of Sweden
[B]Closing date for entries is February 6 [SIZE=2]th[/SIZE] 2012[/B][/FONT][/LEFT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][URL]http://www.sydskanskakennelklubben.se/indexeng.html[/URL][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]podróż promem
[LEFT]
[/LEFT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reni']Mają promocje na autka...rok temu bodajże 240,- zł bez względu na liczbe przewożonych osób i psów....[/QUOTE]

Jeżeli płacisz za samochód, musisz też wykupywać miejscówkę na pokładzie czy jest to już uwzględnione w cenie?
Nie orientuję się w ogóle w przewozach, ciekawa jestem jakie są koszta całej podróży promem (załóżmy 3 osoby i 2 psy, samochód osobowy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karadhras']Czy ktos byłby zainteresowany wyjazdem na wystawe do Malmo.
[CENTER][CENTER][B]MALMÖ MARCH 17th – 18th 2012[/B][/CENTER]

[LEFT]FCI international dog show with CAC and CACIB.
[/LEFT]
[/CENTER]
[LEFT][FONT=Calibri][B]Showground:[/B] Jägersro, Malmö South of Sweden
[B]Closing date for entries is February 6 [SIZE=2]th[/SIZE] 2012[/B][/FONT][/LEFT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][URL]http://www.sydskanskakennelklubben.se/indexeng.html[/URL][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]podróż promem
[LEFT]
[/LEFT]
[/FONT][/QUOTE]
Ja bym wybierała pomiędzy tą wystawą, a Łotwą w ten sam weekend...

Czy masz tę wycieczkę zaplanowaną? Jakieś szczegóły odnośnie promu czy hotelu?

Link to comment
Share on other sites

Szukam kompana na droge bo samej nie chce mi sie jechać :) ale bardzo chciałabym pojechac.
Są różnego rodzaju promocje na promy, w zalezności od tego z kąd sie płynie z kosztami mozna zejsc do 1000 zł jesli płynie się z Sassnitz (samochód + 5 osob) , tylko 4 godziny w jedna stronę.
Nie wiem jeszcze jaki jest koszt biletu dla psa! Płynac ze świnoujscia dla 4 osob to koszt ok 1500 zł z kabiną 4 ososbową + koszt za psa w jedna strone to 14 zł.
Hotelu jeszcze nie szukałam, ale zaraz poszukam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...