Jump to content
Dogomania

CAC-Kiskunfelegyhaza/HUN, 22-03-2009 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Rozpoczynam wątek jednej z wystaw węgierskich w m-ści Kiskunfelegyhaza (ok. 780 km w jedną stronę od W-wy).
Na oficjalnej stronie węgierskiej, nie ma jeszcze żadnej informacji ze strony Organizatorów; stronę będę monitorowac na bieżąco i na pewno dam znać.

Jestem zainteresowana tą wystawą, bo może udałoby mi się skończyć z jedną z moich suczek Młodzieżowy Championat Węgier.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Argus Electra']Oj ja też bym była zainteresowana tą wystawą, mam do podciągnięcia Champ. Węgier , jest szansa na miejsce w pojeżdzie moja dziewczynka choć duża nie jest konflikowa ;) ?[/quote]
Jeżeli chodzi o "naszego" busa, to obecnie zapisanych jest 5 osób. Tak więc wolnego miejsca na razie nie ma.
Jeżeli ktoś zrezygnuje - na pewno dam znac na forum.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli chodzi o "naszego" busa, to obecnie zapisanych jest 5 osób. Tak więc wolnego miejsca na razie nie ma.
Jeżeli ktoś zrezygnuje - na pewno dam znac na forum.

Pzdr.[/quote]


Oj, a nie chcecie drugiego dolaczyc i karawaną pojechac ? :loveu:. Tez mam championat do skonczenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...