Jump to content
Dogomania

Myszasty ma ds. HURAA!!!!


demi

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotki przepraszam ze mnie tyle nie ma ostatnio i cisza taka... ale jestem jeszcze we Wrocławiu i ogólnie mam niezły bajzel na głowie podobnie jak demi wiec prosze o wybaczenie :oops:
dzisiaj jade do chorzowa wiec w weekend itd beda nowe fotki i wiesci nowe tez
pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa_77']Ciotki przepraszam ze mnie tyle nie ma ostatnio i cisza taka... ale jestem jeszcze we Wrocławiu i ogólnie mam niezły bajzel na głowie podobnie jak demi wiec prosze o wybaczenie :oops:
dzisiaj jade do chorzowa wiec w weekend itd beda nowe fotki i wiesci nowe tez
pzdr[/quote]


oj na głowie za duzo :shake:

to czekamy na zdjecia :loveu: i co z tym domkiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mam z bazarku dla Mysiastego Miśka 62zł!
Przeleję je na konto wskazane w pierwszym poście .OK?

Czekam na wieści o Miśku...oby były dobre...nie jak u Nuki:-(.
Zajrzyjcie do niej
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/PILNE%20Skatowana%20m%C5%82otkiem%20przez%20w%C5%82a%C5%9Bciciela%20POTRZEBNY%20HOTEL,%20DT,%20DS%20%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]PILNE Skatowana młotkiem przez właściciela POTRZEBNY HOTEL, DT, DS !!!!!!!!!!!!!!!!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Mam z bazarku dla Mysiastego Miśka 62zł!
Przeleję je na konto wskazane w pierwszym poście .OK?

Czekam na wieści o Miśku...oby były dobre...nie jak u Nuki:-(.
Zajrzyjcie do niej
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/PILNE%20Skatowana%20m%C5%82otkiem%20przez%20w%C5%82a%C5%9Bciciela%20POTRZEBNY%20HOTEL,%20DT,%20DS%20%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]PILNE Skatowana młotkiem przez właściciela POTRZEBNY HOTEL, DT, DS !!!!!!!!!!!!!!!!!![/URL][/quote]

kochana, bardzo dzieki :loveu:
jutro postaram sie poaktualniać pierwszą stronę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czekam na wszystkie wpłaty i wysyłam pieniążki z ostatniego bazarku!
[B][SIZE=3]
Nowy bazarek dla min. Mysiastego...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiosennie-z-pomaranczem-fioletem-prezenciarnia-dla-nuki-mysiastego_do-3-maja-136503/#post12197137[/URL][/SIZE][/B]

zapraszam i proszę o podnoszenie...chociaż:cool3:

Link to comment
Share on other sites

sorki za cisze ale mialam chwilowe problemy z kompem. U Miska wszystko ok, biega za panienkami i generalnie rozchulał sie :) Narazie z domkiem cisza... nikt sie nie zgłasza... zaczynam sie zastanawiac czy ja go nie zatrzymam na stale bo jest u mnie ponad 3,5 miesiaca i sie juz bardzo przywiazalismy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa_77']sorki za cisze ale mialam chwilowe problemy z kompem. U Miska wszystko ok, biega za panienkami i generalnie rozchulał sie :) Narazie z domkiem cisza... nikt sie nie zgłasza... zaczynam sie zastanawiac czy ja go nie zatrzymam na stale bo jest u mnie ponad 3,5 miesiaca i sie juz bardzo przywiazalismy...[/quote]

wiecie, ja z jednej strony bardzo bym sie cieszyła... a z drugiej "mój" najlepszy tymczas by odpadł... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Decyzja zapadła ... Misiek zostaje ( Krzysiek tez nie chce go juz oddawac)
a tak to w niedziele miał kąpanko, dzisiaj wylalam frontline a jesli chodzi o oczko ( bo nie pisalam ze cos sie dzieje z okiem niepokojącego) to przez chwile myslalam ze chlopak ma zwichniętą soczewke, ale okazalo sie ze ma zrost rogówki z innymi warstwami i oko nie ma jak płynów odprowadzac.. sprawa jest nieoperacyjna ale spokojnie bo misiek bedzie widzial na to oko normalnie... jedynym powiklaniem moze byc w przyszlosci jaskra ale cale szczescie poza tym nic wiecej.
no i szelek sie chłopak dzisiaj dorobił...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...